Летување во Грција - Elena House, Палио, Грција

Еднодневен пакет со појадок во куќа за гости Elena House, Палио, ГрцијаКуќа за гости Elena House се наоѓа во селото Палио, на 5 километри од градот Кавала, на брегот на егејско море.
 

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1548 енари (25 €)
ВИП ваучерот е за ЕДНО лице и вклучува:

 • Едно ноќевање
 • Еден појадок
 • Wi - Fi интернет
 • Паркинг

Куќа за гости Elena House располага со 12 апартмани, со максимално сместување до 4 лица. Секој апартман има 2 одделни соби (една со спална , а другата со два кревети). Опремена кујна е на располагање на гостите. Секој апартман има купатило. Сите апартмани имаат прекрасни тераси со поглед кон егејско море.

ИСХРАНА:
Појадок на шведска маса: од 08:00 до 10:00 часот.
За ручек и вечера сите гости можат да ги вкусат специјалитетите од ресторанот, внимателно подготвени од нашиот готвач.

ПЛАЖА:
Хотелот се наоѓа на 200 метри од плажите на егејско море. На плажата има бар, кадешто можете да уживате во освежувачки пијалоци.

ДОПОЛНИТЕЛНИ ИНФОРМАЦИИ:

Хотелот е во непосредна близина го станица на градски транспорт. Со него можете да отидете  до Кавала за околу 10 минути.
Во близина на хотелот има еден супермаркет.
Лежалките и чадорите на плажата се користат со консумација на барот.
Интернет пристап во хотелот - бесплатно.
Секојдневно чистење на собите, промена на постелнина - еднаш на секои 4 дена.
Хотелот располага со паркинг.

Услови на понудата

 • Ваучерот мора да се набави пред истекот на рокот на важење на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата е за едно лице, при сместени двајца возрасни.
 • Потребни документи:
 • За лица над 18 години - важечка лична карта или валиден пасош.
 • За лица под 14 години - важечки пасош.
 • Валидност на ваучерот: 10 мај до 3 јуни 2018 година.
 • Потребна е претходна резервација пред да купите ваучери на тел: +359 2/831 07 25, +359 888/31 65 75.
 • И потврда на резервацијата по купување на ваучерите диктирајќи го кодот на ваучерите на тел: +359 2/831 07 25, +359 888/31 65 75.
 • Видете ги сите Општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Elena House, Палио, Грција

Гр. София  
Бул. "Марија Луиза" №95
Моб:+359 ******
Моб: +******  
E-mail: molina_travel@abv.bg
Website: molina-travel.com

ВИП Понудата  е обезбедена од нашиот партнер - Молина Травел!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 09.05.2018 до 03.06.2018

Уште понуди:

-50%

СПА одмор во Велинград

Цена: 3 097ден. 1 548ден.
-50%

Зимување на Пирин планина

Цена: 3 539ден. 1 770ден.
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.