All Inclusive во Сончев брег - Хотел Бохеми

Еднодневен пакет на база All Inclusive во Хотел Бохеми, Сончев брег

Еднодневен пакет на база All Inclusive во Хотел Бохеми, Сончев брег

Изберете пакет

Еднодневен пакет на база All Inclusive во Хотел Бохеми, Сончев брег (од 09 до 20 септември)

Цена: 1201 ден.
Купете

Еднодневен пакет на база All Inclusive во Хотел Бохеми, Сончев брег (од 29 август до 08 септември)

Цена: 2180 ден.
Купете

Еднодневен пакет на база All Inclusive во Хотел Бохеми, Сончев брег (од 01 до 28 август)

Цена: 2765 ден.
Купете
Валидност 31.07.2018 - 20.09.2018
Цена на човек/ден 1200.8 - 2765 ден.ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Купени 0 ваучери
 • Ваучерот мора да се набави пред истекот на рокот на важност на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата е валидна при минимум 4 ноќевања за периодот од 01 до 28 август.
 • Дете до 11,99 години на дополнителен кревет се сместува БЕСПЛАТНО за двајца возрасни.
 • Деца над 12 години и возрасни на дополнителен кревет плаќаат 80% од редовната цена.
 • Валидност на ваучерот: од 01 август до до 20 септември 2018 година.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на тел: +359 899/14 43 06.
 • По купувањето на ваучерите, треба да ја потврдите Вашата резервација со тоа што ќе го диктирате бројот на ваучерот на тел: +359 899/14 43 06.
 • Видете ги сите Општи услови.

Хотел Бохеми
КК Сoнчев брeг
Тел: +359 899/ 14 43 06
Email: sales@kp-hotels.bg
Website: www.bohemi.eu


ВИП Понудата е обезбедена од Хотел Бохеми, Сончев брег!

Еднодневен пакет на база All Inclusive во Хотел Бохеми, Сончев брег

Изберете пакет

Еднодневен пакет на база All Inclusive во Хотел Бохеми, Сончев брег (од 09 до 20 септември)

Цена: 1201 ден.
Купете

Еднодневен пакет на база All Inclusive во Хотел Бохеми, Сончев брег (од 29 август до 08 септември)

Цена: 2180 ден.
Купете

Еднодневен пакет на база All Inclusive во Хотел Бохеми, Сончев брег (од 01 до 28 август)

Цена: 2765 ден.
Купете
Валидност 31.07.2018 - 20.09.2018
Цена на човек/ден 1200.8 - 2765 ден.ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Купени 0 ваучери
 • Ваучерот мора да се набави пред истекот на рокот на важност на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата е валидна при минимум 4 ноќевања за периодот од 01 до 28 август.
 • Дете до 11,99 години на дополнителен кревет се сместува БЕСПЛАТНО за двајца возрасни.
 • Деца над 12 години и возрасни на дополнителен кревет плаќаат 80% од редовната цена.
 • Валидност на ваучерот: од 01 август до до 20 септември 2018 година.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на тел: +359 899/14 43 06.
 • По купувањето на ваучерите, треба да ја потврдите Вашата резервација со тоа што ќе го диктирате бројот на ваучерот на тел: +359 899/14 43 06.
 • Видете ги сите Општи услови.

Хотел Бохеми
КК Сoнчев брeг
Тел: +359 899/ 14 43 06
Email: sales@kp-hotels.bg
Website: www.bohemi.eu


ВИП Понудата е обезбедена од Хотел Бохеми, Сончев брег!

Хотел Bohemi се наоѓа во Сончев Брег, 10-минути пешачење од плажа. Хотелот располага со сезонски отворен базен и градина. Секоја соба е опремена со ТВ, телефон, купатило, туш. Бесплатен Wi-Fi е предвидено во сите области.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 2765 денари (45 €)
Важи за периодот од 1 до 28 август (при минимум 4 ноќевања)
ВИП ваучерот е за ЕДНО лице и вклучува:

 • Едно ноќевање во двокреветна соба
 • Исхрана на база All Inclusive
 • Надворешен базен
 • Лежалки  и чадор на базенот
 • Детско катче во градината
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса и осигурување, ДДВ

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 2180 денари (35 €)
Важи за периодот од 29 август до 08 септември
ВИП ваучерот е за ЕДНО лице и вклучува:

 • Едно ноќевање во двокреветна соба
 • Исхрана на база All Inclusive
 • Надворешен базен
 • Лежалки  и чадор на базенот
 • Детско катче во градината
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса и осигурување, ДДВ

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1201 денар (19 €)
Важи за периодот од 
09 до 20 септември
ВИП ваучерот е за ЕДНО лице и вклучува:

 • Едно ноќевање во двокреветна соба
 • Исхрана на база All Inclusive
 • Надворешен базен
 • Лежалки  и чадор на базенот
 • Детско катче во градината
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса и осигурување, ДДВ

Хотелот располага со 85 двокреветни соби и 2 апартмани, базен, билијард, ресторан, лоби бар, сефови. Персоналот е професионален со 24-часовна насмевка и на Ваше располагање.

Во ресторанот се служат вкусни бугарски и интернационални јадења. Барот Ви предлага различни алкохолни и безалкохолни пијалоци.

Услови на понудата

 • Ваучерот мора да се набави пред истекот на рокот на важност на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата е валидна при минимум 4 ноќевања за периодот од 01 до 28 август.
 • Дете до 11,99 години на дополнителен кревет се сместува БЕСПЛАТНО за двајца возрасни.
 • Деца над 12 години и возрасни на дополнителен кревет плаќаат 80% од редовната цена.
 • Валидност на ваучерот: од 01 август до до 20 септември 2018 година.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на тел: +359 899/14 43 06.
 • По купувањето на ваучерите, треба да ја потврдите Вашата резервација со тоа што ќе го диктирате бројот на ваучерот на тел: +359 899/14 43 06.
 • Видете ги сите Општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Бохеми

Хотел Бохеми
КК Сoнчев брeг
Тел: +359 899/ 14 43 06
Email: sales@kp-hotels.bg
Website: www.bohemi.eu


ВИП Понудата е обезбедена од Хотел Бохеми, Сончев брег!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 31.07.2018 до 20.09.2018
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.

Програма ни All Inclusive:

Појадок (07:30ч - 10:00ч.) на шведска маса со вклучени топли пијалоци и безалкохолни пијалоци

Ручек (12:30ч - 14:00ч.) на шведска маса со со вклучени топли пијалоци и безалкохолни пијалоци, наливно пиво, наливно вино и бугарски алкохолни пијалоци;

Попладневна ужина (14:30ч - 16:00ч.) во лоби бар - слатки, бисквити, пица;

Вечера (18:00ч - 21:00ч.) на шведска маса со со вклучени топли пијалоци и безалкохолни пијалоци, наливно пиво, наливно вино и бугарски алкохолни пијалоци;

Лоби Бар (10:00ч - 22:00ч.) - топли и безалкохолни пијалоци микс, наливно вино, наливно пиво и бугарски алкохолни пијалоци