Од 2 до 4 септември вo Сoнчев брeг - Клуб Хотел Искар, Сончев брег

Еднодневен пакет на база All Inclusive во Клуб - Хотел Искар, Сончев брегКлуб - Хотел Искар е лоциран недалеку од морскиот брег, во близина на административниот центар на одморалиштето "Сончев брег". Хотелскиот дел располага со сто педесет и пет соби и апартмани, ресторан со амфитеатрално распоредени околу елегантен базен места, снек-бар и паркинг со триесет места. Хотелот е реновиран во 2008 година.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 2054 денари (33 €)
Ваучерот е за едно лице и вклучува:

 • Едно ноќевање
 • Исхрана на база All Inclusive
 • Аквапарк во комплексот
 • Два базени
 • Лежалки и чадори на базен
 • Секојдневна спортска и детска анимација
 • Игралиште за одбојка на плажа и кошарка
 • Детско игралиште
 • Детско катче со забавни игри
 • Детски клуб деца од 4-12 од 10-12,30ч и од 15-18 часот
 • Wi fi бесплатен на рецепција
 • Паркинг со ограничен број места

Хотелот располага со 155 соби, од кои 65 студиа, 38 двокреветни, 10 еднокреветни соби, 25 апартмани, кои се состојат од две простории - спална соба и дневна соба, 5 двоспални апартмани со четири редовни кревети и едно дополнително легло и 12 трокреветни соби со еден редовен кревет за двајца , една стандардно и едно дополнително легло. Во сите соби има фрижидер, клима уред, два редовни кревети и можност за едно дополнително легло за возрасен и едно дополнително за дете.

Ресторан со 120 места, тераса кон ресторанот со 60 места.

Хотел "Искар" располага со аквапарк со четири водени лизгалки за возрасни и една лизгалка за деца, обновени базени, парк со ретки видови дрва, кошаркарско игралиште и игралиште за мини фудбал, одбојкарско игралиште за одбојка на плажа, игралиште со детски катче, градинка, можности за крикет, бадмингтон, хокеј на трева и др.

Услови на понудата

 • Ваучерот мора да се купи пред датумот на истекот на рокот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Првото дете до 12 години останува бесплатно.
 • Второто дете до 12 години плаќа 50% од цената на пакетот.
 • Деца до 5 години се сместуваат бесплатно.
 • Трет возрасен сместен на дополнителен кревет доплаќа 70% од вредноста на ваучерот.
 • Сите дополнителни плаќања се вршат на рецепција во хотелот.
 • Пред да купите ваучер, треба да прашате за слободни места на тел: +359 554/22 939.
 • По купувањето на ваучерот, треба да ја потврдите Вашата резервација диктирајќи го бројот на ваучерот по телефон:  +359 554/22 939.
 • Валидност на ваучер: од 02-04 септември 2017 година
 • Погледнете ги сите општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Клуб Хотел Искар, Сончев брег

Клуб - Хотел Искар
K.к. Сончев брег
Тел: +359 ******
е-mail: reception@hoteliskar.bg
Website: www.hoteliskar.bg

ВИП Понудата е обезбедена од Клуб Хотел Искар, Сончев брег

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 01.09.2017 до 04.09.2017
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.

ALL  INCLUSIVE:

Разнообразно и богато седмично мени на шведска маса. Богат избор на коктели, алкохолни и безалкохолни пијалоци.
- 07.00 – 10.00  Појадок на шведска маса
- 10.30- 11.30    Појдаок на бар – базен  ( сендвичи, кекс, бисквити, кафе, чај, сок и др. )
- 12.00- 14.00  Ручек во ресторан
- 15.00-17.00   Бар-базен ( сладолед, пица, кекс, десерти )
- 18.00-21.00  Вечера во ресторан
- 11.00-22.00  Алкохолни, безалкохолни пијалоци, пиво,  сок во ресторан
- 11.00-23.00   Алкохолни, безалкохолни пијалоци, пиво, сок Бар – базен

Со доплата: Масажи, мини-голф, велосипеди за изнајмување, билјард, детско катче со забавни игри