Oдмор на вештачкото езеро Цонево - Семеен хотел Изгрев

Еднодневен или дводневен пакет за двајца со појадок вo Семеен хотел Изгрев

Еднодневен или дводневен пакет за двајца со појадок вo Семеен хотел Изгрев

Изберете пакет

Еднодневен пакет за двајца со појадок вo Семеен хотел Изгрев

Цена: 2054 ден.
Купете

Дводневен пакет за двајца со појадок вo Семеен хотел Изгрев

Цена: 3476 ден.
Купете
Валидност 07.01.2018 - 31.03.2018
Цена на човек/ден 869 - 1027 ден.ден/ човек
Местоположба Варна
Купени 2 ваучери
 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој клиент може да се купи  неограничен број ваучери и да ги комбинира со цел продолжување на престојот.
 • Еден ваучер е за 1 човек, сместен во Двокреветна Делукс соба, при сместени двајца возрасни.
 • Максимален капацитет на Двокреветна Делукс Соба: двајца возрасни и едно дополнително легло за дете или возрасен
 • Појадокот е традиционален и се сервира од 08.00ч. до 10.00ч. и вклучува кафе, чај или капучино.
 • Дете до 3 возраст години (заедно со двајца возрасни) се сместува бесплатно (без да користи дополнително легло, на база ноќевање)
 • Дете од 3 до 12 год. се сместува на дополнително легло и се плаќа на рецепција 5 € за еднодневен пакет и 10 € за дводневен пакет.
 • Трет возрасен се сместува на дополнително легло и плаќа на рецепција 10 € за еднодневен пакет и 15 € за дводневен пакет.
 • Сместувањето се врши по 14.00часот, напуштањето на просториите е до 12.00часа.
 • Валидност на понудата: од 07 јануари до 31 март 2018 година.
 • Потребна е претходна резервација на тел: +359 879/51 93 03.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Хотел Изгрев
с. Аспарухово 9260, општина Долгопол, Варна, Р. Бугарија

Тел: +359 879/ 51 93 03
Е-mail: izgrevat@traffic.bg
Website: www.izgrevat.traffic.bg
Facebook: Hotel Izgrevat, Bulgaria

ВИП Понудата е обезбедена од Хотел Изгрев

Еднодневен или дводневен пакет за двајца со појадок вo Семеен хотел Изгрев

Изберете пакет

Еднодневен пакет за двајца со појадок вo Семеен хотел Изгрев

Цена: 2054 ден.
Купете

Дводневен пакет за двајца со појадок вo Семеен хотел Изгрев

Цена: 3476 ден.
Купете
Валидност 07.01.2018 - 31.03.2018
Цена на човек/ден 869 - 1027 ден.ден/ човек
Местоположба Варна
Купени 2 ваучери
 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој клиент може да се купи  неограничен број ваучери и да ги комбинира со цел продолжување на престојот.
 • Еден ваучер е за 1 човек, сместен во Двокреветна Делукс соба, при сместени двајца возрасни.
 • Максимален капацитет на Двокреветна Делукс Соба: двајца возрасни и едно дополнително легло за дете или возрасен
 • Појадокот е традиционален и се сервира од 08.00ч. до 10.00ч. и вклучува кафе, чај или капучино.
 • Дете до 3 возраст години (заедно со двајца возрасни) се сместува бесплатно (без да користи дополнително легло, на база ноќевање)
 • Дете од 3 до 12 год. се сместува на дополнително легло и се плаќа на рецепција 5 € за еднодневен пакет и 10 € за дводневен пакет.
 • Трет возрасен се сместува на дополнително легло и плаќа на рецепција 10 € за еднодневен пакет и 15 € за дводневен пакет.
 • Сместувањето се врши по 14.00часот, напуштањето на просториите е до 12.00часа.
 • Валидност на понудата: од 07 јануари до 31 март 2018 година.
 • Потребна е претходна резервација на тел: +359 879/51 93 03.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Хотел Изгрев
с. Аспарухово 9260, општина Долгопол, Варна, Р. Бугарија

Тел: +359 879/ 51 93 03
Е-mail: izgrevat@traffic.bg
Website: www.izgrevat.traffic.bg
Facebook: Hotel Izgrevat, Bulgaria

ВИП Понудата е обезбедена од Хотел Изгрев

Семеен хотел "Изгрев" е лоциран на самиот брег на вештачкото езеро Цонево во с.Аспарухово , општина Долгопол, на околу 70 км од Варна.
Ние ви предлагаме да избегате од вашето динамично секојдневие и да ни гостувате. Кај нас ќе најдете мир и спокојство,  и целосна хармонија со природата. Овде времето запира и душата се подмладува преку обичните радости од кристално чистиот воздух, мирната селска идила, вкусната локална храна, поднесена од насмеани луѓе во пријатен амбиент.
Хотел "Изгрев" е совршено место за вашиот одмор - спокоен или активен. Местото нуди одлични можности за риболов, веслање, сурфање, прошетки во шума и покрај браната, возење на велосипеди или едноставно одмор во градината на хотелот. Во непосредна близина на хотелот можете да го посетите природниот карпест феномен"Чудните скали", скалниот манастир и тракиското светилиште крај с.Ројак, или да ја разгледате средновековната тврдина "Овеч".

Кај нас ќе доживеете еден навистина комплетен одмор. Повелете и убедете се самите!

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 2054 денари (33 €)
Важи за сместување од среда до недела
ВИП ваучерот е за две лица и вклучува:

 • Ноќевање во двокреветна Делукс соба
 • Еден појадок (сет мени со вклучени кафе, чај, капучино)
 • Подарок од хотелот - едно шише вино
 • Бесплатен WiFi
 • Паркинг

ДВОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 3476 денари (56 €)
Важи за сместување од среда до недела
ВИП ваучерот е за две лица и вклучува:

 • Две ноќевања во двокреветна Делукс соба
 • Два појадоци (сет мени со вклучени кафе, чај, капучино)
 • Подарок од хотелот - едно шише вино
 • Бесплатен WiFi 
 • Паркинг

Делукс собите се комфорни простории кои имаат удобни кревети, поглед кон браната, климатизација, гардеробер, мокет, бања со туш, фен, тоалет, козметика, подно греење во бањата и ходникот, пешкири, библиотека со книги во собата, памучни чаршафи и постелнина;

Ресторанот нуди свежа риба од браната, вкусни локални зеленчуци, располагаме и со прекрасна винска селекција.
На територијата на ресторанот има детско катче со видео зона, зона за игра со многу играчки, библиотека, маса за фудбал, билијард и други забави.
На располагање на гостите е голем надворешна шатор, лоциран на брегот на браната, која открива прекрасни глетки, бесплатен билијард, табла, карти, одбојка, понтон за риболов; соодветно место за велосипедизам. Гостите исто така можат да користат и мултифункционална сала која се наоѓа во селото  за кошарка, одбојка, борење, бокс, сала за кревање тегови, сала за источни боречки вештини, комбинирана игралиште за тенис и одбојка, игралиште за фудбал.

Вечерата се сервира од 18.30ч. до 20.30ч. во Ресторан Залив и вклучува двостепено мени - салата или супа, главно јадење и чаша вино!

Дополнителни информации:

 • Внесување на храна и пијалаци во ресторанот не е дозволено.
 • На територијата на комплексот и во салата на ресторанот не е дозволено пушењето.
 • На територијата на комплексот не се дозволени домашни миленици.
 • Во комплексот има пристап до интернет

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој клиент може да се купи  неограничен број ваучери и да ги комбинира со цел продолжување на престојот.
 • Еден ваучер е за 1 човек, сместен во Двокреветна Делукс соба, при сместени двајца возрасни.
 • Максимален капацитет на Двокреветна Делукс Соба: двајца возрасни и едно дополнително легло за дете или возрасен
 • Појадокот е традиционален и се сервира од 08.00ч. до 10.00ч. и вклучува кафе, чај или капучино.
 • Дете до 3 возраст години (заедно со двајца возрасни) се сместува бесплатно (без да користи дополнително легло, на база ноќевање)
 • Дете од 3 до 12 год. се сместува на дополнително легло и се плаќа на рецепција 5 € за еднодневен пакет и 10 € за дводневен пакет.
 • Трет возрасен се сместува на дополнително легло и плаќа на рецепција 10 € за еднодневен пакет и 15 € за дводневен пакет.
 • Сместувањето се врши по 14.00часот, напуштањето на просториите е до 12.00часа.
 • Валидност на понудата: од 07 јануари до 31 март 2018 година.
 • Потребна е претходна резервација на тел: +359 879/51 93 03.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Семеен хотел Изгрев

Хотел Изгрев
с. Аспарухово 9260, општина Долгопол, Варна, Р. Бугарија

Тел: +359 879/ 51 93 03
Е-mail: izgrevat@traffic.bg
Website: www.izgrevat.traffic.bg
Facebook: Hotel Izgrevat, Bulgaria

ВИП Понудата е обезбедена од Хотел Изгрев

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 07.01.2018 до 31.03.2018
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.