Летување на Црно море во Свети Влас - Хотел Котва 3

Еднодневен пакет за целата летна сезона во Xотел Котва 3, Свети Влас

Еднодневен пакет за целата летна сезона во Xотел Котва 3, Свети Влас

Изберете пакет

Еднодневен пакет во Xотел Котва 3, Свети Влас (Од 04 до 30 јуни и од 01 до 15 септември)

Цена: 616 ден.
Купете

Еднодневен пакет во Xотел Котва 3, Свети Влас (Од 01 јули до 31 август)

Цена: 916 ден.
Купете
Валидност 03.06.2018 - 10.09.2018
Цена на човек/ден 616.2 - 916.4 ден.ден/ човек
Местоположба Свети Влас
Купени 2 ваучери
 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Еден ваучер е за еден човек, сместен во двокреветна соба, при сместени двајца возрасни.
 • Дете од 6 до 11.99 год. на дополнително легло доплаќа 50% од цената на Ваучерот.
 • За дете над 12 год. или трет возрасрен на дополнително легло се доплаќа 75% од цената на Ваучерот.
 • Појадокот е на шведска маса или по претходно подготвено мени во зависност од пополнетоста на хотелот.
 • Валидност на ваучер: од 04 јуни до 15 септември 2018 година.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми и места на телефон: +359 885/81 18 00
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 885/81 18 00
 • Видете ги сите Општи Услови.

Хотел Котва 3
Свети Влас, Р. Бугарија
Моб: 
: +359 885/ 81 18 00
E-mail: hotelmistral@abv.bg
Website: mistral-holidays.eu

ВИП Понудата е обезбедена од Хотел Котва 3

Еднодневен пакет за целата летна сезона во Xотел Котва 3, Свети Влас

Изберете пакет

Еднодневен пакет во Xотел Котва 3, Свети Влас (Од 04 до 30 јуни и од 01 до 15 септември)

Цена: 616 ден.
Купете

Еднодневен пакет во Xотел Котва 3, Свети Влас (Од 01 јули до 31 август)

Цена: 916 ден.
Купете
Валидност 03.06.2018 - 10.09.2018
Цена на човек/ден 616.2 - 916.4 ден.ден/ човек
Местоположба Свети Влас
Купени 2 ваучери
 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Еден ваучер е за еден човек, сместен во двокреветна соба, при сместени двајца возрасни.
 • Дете од 6 до 11.99 год. на дополнително легло доплаќа 50% од цената на Ваучерот.
 • За дете над 12 год. или трет возрасрен на дополнително легло се доплаќа 75% од цената на Ваучерот.
 • Појадокот е на шведска маса или по претходно подготвено мени во зависност од пополнетоста на хотелот.
 • Валидност на ваучер: од 04 јуни до 15 септември 2018 година.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми и места на телефон: +359 885/81 18 00
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 885/81 18 00
 • Видете ги сите Општи Услови.

Хотел Котва 3
Свети Влас, Р. Бугарија
Моб: 
: +359 885/ 81 18 00
E-mail: hotelmistral@abv.bg
Website: mistral-holidays.eu

ВИП Понудата е обезбедена од Хотел Котва 3

Xотел Котва 3 е лоциран во туристичката населба Свети Влас - најсончевото место во Бугарија, на јужното црноморско крајбрежје, во подножјето на Стара Планина. Географските услови вклучуваат азурно море со плажи од ситен песок,  предпланински сртови го штитат одморалиштето од север,лековит чист воздух од Еминската планина и умерена медитеранска клима.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 616 денари (10 €)
Од 04 до 30 јуни и од 01 до 15 септември
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Ноќевање во двокреветна соба
 • Базен
 • Детски базен
 • Интернет во заедничките простории на хотелот

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 916 денари (15 €)
Од 01 јули до 31 август
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Ноќевање во двокреветна соба
 • Базен
 • Детски базен
 • Интернет во заедничките простории на хотелот

Xотел Котва 3 се наоѓа на 100 метри од брегот на Црно море, свртен е кон југ со поглед кон блиските Несебар и Сончев Брег. Хотелот располага со 38 соби и 5 апартмани со вкупно 125 легла.

Меѓу исклучително пријатниот модернистички дизајн и мебел на лоби барот нашите гости имаат можност да уживаат во широк спектар на свежо приготвени овошни и зеленчукови коктели и широк избор на билни чаеви, приготвени по специјален рецепт на нашите експерти.
Туристичката населба Свети Влас е лоцирана на брегот на Црното Море и во подножјето на јужните падини на источна Стара Планина. Се наоѓа во непосредна близина до: Бургас - 40 километри, Сончев брег и Елените - 2км. Плажите се со вкупна должина од околу 1,5 километри и просечна ширина од 15 метри. Комбинацијата од планина со море го прави Свети Влас населба со уникатна клима.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Еден ваучер е за еден човек, сместен во двокреветна соба, при сместени двајца возрасни.
 • Дете од 6 до 11.99 год. на дополнително легло доплаќа 50% од цената на Ваучерот.
 • За дете над 12 год. или трет возрасрен на дополнително легло се доплаќа 75% од цената на Ваучерот.
 • Појадокот е на шведска маса или по претходно подготвено мени во зависност од пополнетоста на хотелот.
 • Валидност на ваучер: од 04 јуни до 15 септември 2018 година.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми и места на телефон: +359 885/81 18 00
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 885/81 18 00
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Котва 3

Хотел Котва 3
Свети Влас, Р. Бугарија
Моб: 
: +359 885/ 81 18 00
E-mail: hotelmistral@abv.bg
Website: mistral-holidays.eu

ВИП Понудата е обезбедена од Хотел Котва 3

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 03.06.2018 до 10.09.2018
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.