Нова активна понуда од Комплекс "Мапи Холидејс":

Еднодневен пакет со појадок во комплекс Мапи Холидејс, Каваци

Простанало време:
Цена: 964ден.

Летен одмор на залив Каваци, Созопол - Комплекс "Мапи Холидејс"

Еднодневен пакет со појадок во вилна населба Мапи Холидејс, КавациЦрноморскиот залив Каваци крај Созопол е прекрасно катче за одмор! Насладете се на летен одмор во Комплекс Mapy Holidays ***!

На само 30 метри  од плажата на кампинг Каваци и 3 километри од стариот град Созопол, се наоѓа хотелски комплекс Mapy Holidays ***. Опкружен со златен песок, шум на морски бранови и потопен во мир и тишина. Овде времето едноставно застанало.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 885 денари (14 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Едно ноќевање
 • Еден појадок на шведска маса
 • Надворешен базен со детски сектор
 • Интернет
 • Паркинг

Хотелскиот комплекс  се состои од пет трикатна куќички дизајнирани во медитерански стил со балкони со поглед кон морскиот залез. Сите соби и апартмани се опремени со бања, фрижидер, телевизор, клима уред, тераса. Апартманите се со опремена кујна.
Ресторанот предлага традиционална Бугарска и Медитеранска кујна.
Базен - располага со надворешен базен со бесплатни чадори и лежалки.
Дневен коктел-бар - располага со богато мени со алкохолни и безалкохолни пијалоци.
Паркинг - за безбедност на вашиот автомобил располагаме со бесплатен паркинг.
Детско катче - за нашите најмали гости е изградено детско катче за игри и забава.
Бесплатен Wi-Fi интернет.
Можете да користите превоз до градот на секои 10 минути од 07:00 до 23:00 часот.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при двојно сместување, при минимум две ноќевања.
 • Деца до 2 години се сместуваат бесплатно.
 • Деца од 2 до 12 годишна возраст плаќаат 50% од цената на пакетот.
 • Валидност на ваучер: од 25 мај до 17 јуни 2018 година.
 • Потребна е претходна хотелска резервација на тел: +359 896/72 17 13.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Комплекс "Мапи Холидејс"

Вилна населба "Мапи Холидеjс"
Гр. Созопол, Р. Бугарија
Кампинг Каваци
Тел: +359 ******
E-mail: mapii@mail.bg
Webiste: www.vardev.net

ВИП Понудата за Црно море 2018 е обезбедена од "Мапи Холидејс" Кампинг Каваци

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 24.05.2018 до 17.06.2018
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.