Летен одмор на залив Каваци, Созопол - Комплекс "Мапи Холидејс"

Еднодневен пакет со појадок во комплекс Мапи Холидејс, Каваци

Еднодневен пакет со појадок во комплекс Мапи Холидејс, Каваци

Изберете пакет

Еднодневен пакет со појадок во комплекс Мапи Холидејс, Каваци (од 26 август до 25 септември)

Цена: 1027 ден.
Купете

Еднодневен пакет со појадок во комплекс Мапи Холидејс, Каваци (од 25 јуни до 25 август)

Цена: 1517 ден.
Купете
Валидност 24.06.2018 - 25.09.2018
Цена на човек/ден 1027 - 1516.8 ден.ден/ човек
Местоположба Каваци
Купени 0 ваучери
 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при двојно сместување, при минимум две ноќевања.
 • Деца до 2 години се сместуваат бесплатно.
 • Деца од 2 до 12 годишна возраст плаќаат 50% од цената на пакетот.
 • Доплата за сместуваење на трето и четврто лице во апартман - по 12.5 € ма човек на ден.
 • Доплата за сместување во апартман со кујна - 7.5 € на ден.
 • Валидност на ваучер: од 25 јуни до 25 септември 2018 година.
 • Потребна е претходна хотелска резервација на тел: +359 896/72 17 13.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Вилна населба "Мапи Холидеjс"
Гр. Созопол, Р. Бугарија
Кампинг Каваци
Тел: +359 896/ 72 17 13
E-mail: mapii@mail.bg
Webiste: www.vardev.net

ВИП Понудата за Црно море 2018 е обезбедена од "Мапи Холидејс" Кампинг Каваци

Еднодневен пакет со појадок во комплекс Мапи Холидејс, Каваци

Изберете пакет

Еднодневен пакет со појадок во комплекс Мапи Холидејс, Каваци (од 26 август до 25 септември)

Цена: 1027 ден.
Купете

Еднодневен пакет со појадок во комплекс Мапи Холидејс, Каваци (од 25 јуни до 25 август)

Цена: 1517 ден.
Купете
Валидност 24.06.2018 - 25.09.2018
Цена на човек/ден 1027 - 1516.8 ден.ден/ човек
Местоположба Каваци
Купени 0 ваучери
 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при двојно сместување, при минимум две ноќевања.
 • Деца до 2 години се сместуваат бесплатно.
 • Деца од 2 до 12 годишна возраст плаќаат 50% од цената на пакетот.
 • Доплата за сместуваење на трето и четврто лице во апартман - по 12.5 € ма човек на ден.
 • Доплата за сместување во апартман со кујна - 7.5 € на ден.
 • Валидност на ваучер: од 25 јуни до 25 септември 2018 година.
 • Потребна е претходна хотелска резервација на тел: +359 896/72 17 13.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Вилна населба "Мапи Холидеjс"
Гр. Созопол, Р. Бугарија
Кампинг Каваци
Тел: +359 896/ 72 17 13
E-mail: mapii@mail.bg
Webiste: www.vardev.net

ВИП Понудата за Црно море 2018 е обезбедена од "Мапи Холидејс" Кампинг Каваци

Црноморскиот залив Каваци крај Созопол е прекрасно катче за одмор! Насладете се на летен одмор во Комплекс Mapy Holidays ***!

На само 30 метри  од плажата на кампинг Каваци и 3 километри од стариот град Созопол, се наоѓа хотелски комплекс Mapy Holidays ***. Опкружен со златен песок, шум на морски бранови и потопен во мир и тишина. Овде времето едноставно застанало.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1517 денари (24 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

(важи за периодот од 25 јуни до 25 август)

 • Едно ноќевање во двокреветна соба
 • Еден појадок на шведска маса
 • Надворешен базен со детски сектор
 • Интернет во заедничките делови во комплексот
 • Паркинг

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1027 денари (16 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

(важи за периодот од 26 август до 25 септември)

 • Едно ноќевање во двокреветна соба
 • Еден појадок на шведска маса
 • Надворешен базен со детски сектор
 • Интернет во заедничките делови во комплексот
 • Паркинг

Хотелскиот комплекс  се состои од пет трикатна куќички дизајнирани во медитерански стил со балкони со поглед кон морскиот залез. Сите соби и апартмани се опремени со бања, фрижидер, телевизор, клима уред, тераса. Апартманите се со опремена кујна.
Ресторанот предлага традиционална Бугарска и Медитеранска кујна.
Базен - располага со надворешен базен со бесплатни чадори и лежалки.
Дневен коктел-бар - располага со богато мени со алкохолни и безалкохолни пијалоци.
Паркинг - за безбедност на вашиот автомобил располагаме со бесплатен паркинг.
Детско катче - за нашите најмали гости е изградено детско катче за игри и забава.
Бесплатен Wi-Fi интернет.
Можете да користите превоз до градот на секои 10 минути од 07:00 до 23:00 часот.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при двојно сместување, при минимум две ноќевања.
 • Деца до 2 години се сместуваат бесплатно.
 • Деца од 2 до 12 годишна возраст плаќаат 50% од цената на пакетот.
 • Доплата за сместуваење на трето и четврто лице во апартман - по 12.5 € ма човек на ден.
 • Доплата за сместување во апартман со кујна - 7.5 € на ден.
 • Валидност на ваучер: од 25 јуни до 25 септември 2018 година.
 • Потребна е претходна хотелска резервација на тел: +359 896/72 17 13.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Комплекс "Мапи Холидејс"

Вилна населба "Мапи Холидеjс"
Гр. Созопол, Р. Бугарија
Кампинг Каваци
Тел: +359 896/ 72 17 13
E-mail: mapii@mail.bg
Webiste: www.vardev.net

ВИП Понудата за Црно море 2018 е обезбедена од "Мапи Холидејс" Кампинг Каваци

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 24.06.2018 до 25.09.2018
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.