Одмор во Банско - Хотел МИШЕЛ, Банско

Еднодневен пакет за двајца со или без исхрана во хотел МИШЕЛ, БанскоНашиот хотел е мал, но затоа пак има пријатна атмосфера. Лоциран е на само 5 минути пешачење од центарот на Банско и на 1,5 км од жичарницата.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 885 денари (14 €)
ВИП ваучерот е за две лица и вклучува:

 • Едно ноќевање
 • Интернет WI-FI
 • Паркинг
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 1580 денари (25 €)
ВИП ваучерот е за две лица и вклучува:

 • Eдно ноќевање
 • Една појадок (домашно приготвен)
 • Една вечера по претходна приготвено мени кое вклучува главно јадење и десерт
 • Интернет WI-FI
 • Паркинг
 • Туристичка такса

На располагање се 8 соби со 2 или 3 кревети. Секоја соба располага со сопствена бања, кабелска телевизија, безжичен интернет, фрижидер и тераса.
Ако сакате да пробате највкусни јадења од локалната кујна од регионот на Банско, тогаш ние ќе ги приготвиме со задоволство за вас така, како не научиле нашите баби.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата важи при минимум две ноќевања.
 • Деца до 6 години се сместуваат бесплатно / без исхрана /.
 • За деца од 6 до 12 год. возраст се доплаќа 50% од цената на Ваучерот.
 • Валидност на ваучер: од 02 до 31 октомври 2017 година.
 • Потребна е претходна хотелска резервација на тел: +359 898 59 48 71 и +359 897 97 25 71.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел МИШЕЛ, Банско

Банско, Р. Бугарија
Тел: +359 
******
Тел: +359 
******
е-mail: vkotirkov@abv.bg
Website: www.michelbansko.blogspot.bg

ВИП Понудата е обезбедена од Хотел МИШЕЛ, Банско

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 01.10.2017 до 31.10.2017

Уште понуди:

-50%

СПА одмор во Велинград

Цена: 3 097ден. 1 548ден.
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.