Одмор во Банско - Хотел МИШЕЛ, Банско

Еднодневен пакет со појадок во хотел МИШЕЛ, Банско

Еднодневен пакет со појадок во хотел МИШЕЛ, Банско

Изберете пакет

Еднодневен пакет во хотел МИШЕЛ, Банско

Цена: 474 ден.
Купете

Еднодневен пакет со појадок во хотел МИШЕЛ, Банско

Цена: 569 ден.
Купете
Валидност 19.11.2018 - 22.12.2018
Цена на човек/ден 695.2 ден.ден/ човек
Местоположба Банско
Купени 0 ваучери
 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата важи при минимум две ноќевања.
 • Деца до 5.99 години се сместуваат бесплатно / без исхрана /.
 • За деца од 6 до 11.99 год. возраст се доплаќа 50% од цената на Ваучерот.
 • Трет возрасен купува Ваучер.
 • За единечно сместување се доплаќа 5 €. 
 • Валидност на ваучер: од 19 ноември 2018 год. до 30 jaнуари  2019 година.
 • Понудата не важи за новогодишните празници.
 • Потребна е претходна хотелска резервација на тел: +359 898 59 48 71 и +359 897 97 25 71.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Банско, Р. Бугарија
Тел: +359 
898 59 48 71
Тел: +359 
897 97 25 71
е-mail: vkotirkov@abv.bg
Website: www.michelbansko.blogspot.bg

ВИП Понудата е обезбедена од Хотел МИШЕЛ, Банско

Еднодневен пакет со појадок во хотел МИШЕЛ, Банско

Изберете пакет

Еднодневен пакет во хотел МИШЕЛ, Банско

Цена: 474 ден.
Купете

Еднодневен пакет со појадок во хотел МИШЕЛ, Банско

Цена: 569 ден.
Купете
Валидност 19.11.2018 - 22.12.2018
Цена на човек/ден 695.2 ден.ден/ човек
Местоположба Банско
Купени 0 ваучери
 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата важи при минимум две ноќевања.
 • Деца до 5.99 години се сместуваат бесплатно / без исхрана /.
 • За деца од 6 до 11.99 год. возраст се доплаќа 50% од цената на Ваучерот.
 • Трет возрасен купува Ваучер.
 • За единечно сместување се доплаќа 5 €. 
 • Валидност на ваучер: од 19 ноември 2018 год. до 30 jaнуари  2019 година.
 • Понудата не важи за новогодишните празници.
 • Потребна е претходна хотелска резервација на тел: +359 898 59 48 71 и +359 897 97 25 71.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Банско, Р. Бугарија
Тел: +359 
898 59 48 71
Тел: +359 
897 97 25 71
е-mail: vkotirkov@abv.bg
Website: www.michelbansko.blogspot.bg

ВИП Понудата е обезбедена од Хотел МИШЕЛ, Банско

Нашиот хотел е мал, но затоа пак има пријатна атмосфера. Лоциран е на само 5 минути пешачење од центарот на Банско и на 1,5 км од жичарницата.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 695 денари (11 €)
ВИП ваучерот е за едно лице, при минимум две ноќевања и вклучува:

 • Едно ноќевање
 • Еден појадок
 • Интернет WI-FI
 • Паркинг
 • Туристичка такса

На располагање се 8 соби со 2 или 3 кревети. Секоја соба располага со сопствена бања, кабелска телевизија, безжичен интернет, фрижидер и тераса.
Ако сакате да пробате највкусни јадења од локалната кујна од регионот на Банско, тогаш ние ќе ги приготвиме со задоволство за вас така, како не научиле нашите баби.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата важи при минимум две ноќевања.
 • Деца до 5.99 години се сместуваат бесплатно / без исхрана /.
 • За деца од 6 до 11.99 год. возраст се доплаќа 50% од цената на Ваучерот.
 • Трет возрасен купува Ваучер.
 • За единечно сместување се доплаќа 5 €. 
 • Валидност на ваучер: од 19 ноември 2018 год. до 30 jaнуари  2019 година.
 • Понудата не важи за новогодишните празници.
 • Потребна е претходна хотелска резервација на тел: +359 898 59 48 71 и +359 897 97 25 71.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел МИШЕЛ, Банско

Банско, Р. Бугарија
Тел: +359 
898 59 48 71
Тел: +359 
897 97 25 71
е-mail: vkotirkov@abv.bg
Website: www.michelbansko.blogspot.bg

ВИП Понудата е обезбедена од Хотел МИШЕЛ, Банско

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 19.11.2018 до 22.12.2018

Уште понуди:

-50%

СПА одмор во Велинград

Цена: 3 097ден. 1 548ден.

Одмор во Банско

Цена: 1 264ден.
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.