Летување на Црно море крај Созопол - Комплекс Свети Никола****

Ноќевање со појадок на брегот на Црно море во Комплекс Свети Никола****Хотелски комплекс "Св. Никола" **** е лоциран помеѓу Черноморец и Созопол, на самиот брег на Црното море, во непосредна близина на кампинг "Градина", во заливот на т.н. Царска плажа и за своите гости предлага сместување во апартмани со различна големина . Комплексот е лоциран на вкупна територија од 30 илјади квадратни метри, има шест надворешни базени, од кои два се детски, игралиште за кошарка, детско катче, Balneo & Spa центар, ресторан, пицерија, Пул барови, продавници. Изграден е систем за деноноќен надзор на заедничките делови, во комплексот има и 24 часовно обезбедување.

 

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: 2654 денари (43 €) - 50% = 1327 денари (21.5 €)
ВИП Ваучерот е за одмор на Црно море за ЕДЕН човек и вклучува:

 • Ноќевање во избран тип апартман
 • Еден појадок
 • 20% попуст од цената на сите услуги во Balneo & Spa центарот кон комплексот
 • Користење на безжичен интернет во апартманите
 • Користење на базени и лежалки на територијата на комплексот

• Студио - максимум 4 лица (2 основни кревети + 2 дополнителни кревети);
• Апартман со една спална соба - максимум 4 лица (2 основни кревети + 2 дополнителни кревети);
• Апартман со две спални - максимум 6 лица (4 основни кревети + 2 дополнителни кревети);
• Апартман со три спални - максимум 8 лица (6 основни кревети + 2 дополнителни кревети).

Секој од апартманите има тераса, бања со туш кабина, комплетно опремена кујна со шпорет, фрижидер, клима уред во секоја соба, перална, пегла,  сушилник, а исто така и трпезариска маса, кревет на растегнување, кој се користи како дополнително легло при сместување (погодна за две мали деца или возрасни), телефон, безжичен интернет, телевизор со кабелска телевизија.

Balneo & Spa центарот на комплекс "Св. Никола" може да понуди неколку различни видови масажи, третмани и терапии за лице и тело, процедури со лековита кал и луга, физиотерапевтски процедури, тангентор, сауна, парна бања, џакузи, добро опремена теретана, билијард , пинг понг, бар зона.

Услови на понудата

 • ВИП Ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при двојно сместување.
 • Дете до 2 годишна возраст се сместува бесплатно.
 • Дете од 2 до 12 годишна возраст : 50% попуст од цената за возрасен.
 • Дете од 12 до 17 годишна возраст : 25% попуст од цената за возрасен.
 • Сите доплати се вршат на рецепцијата во комплексот.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација и проверка за слободни места на: +359 550/49 500 (понеделник - петок од 10:00 - 17: 00) или на e-mail: bookings@stnapa.com.
 • По издавање на ваучер е потребно да се направи резервација (проверка за слободни места не се смета за резервација).
 • Во случај на откажување на резервација до 3 дена од денот на сместување не се должи казна
 • Во случај на откажување на резервација во рок помал од 3 дена од денот на пристигнување се задржува како казна вредноста на 1 ноќевање.
 • Во случај на откажување на резервација на денот на пристигнување или при непристигане, како и при предвремено прекинување на престојот вредноста на платените, но неискористени услуги, не се враќа.
 • Валидност на ваучер: од 29 јуни до 07 јули 2016 година.
 • Појадокот се служи на шведска маса или сет мени од 8:00 до 10:00 часот. Во останатото време ресторанот ќе нуди јадења и пијалоци на слободна потрошувачка.
 • Во непосредна близина на комплексот има улица со опции за бесплатно паркирање.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Комплекс Свети Никола****

с.о. Червенка, Р. Бугарија
Teл: +359 ******
E-mail: bookings@stnapa.com
Facebook: St. Nicholas Complex

ВИП Понудата за Црно море 2016 е обезбедена од Комплекс Свети Никола****

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 28.06.2016 до 07.07.2016
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.