Одмор за двајца во Копривш - Куќа за гости Колорит

Еднодневен или дводневен пакет за двајца во куќа за гости Колорит, Копривштица

Еднодневен или дводневен пакет за двајца во куќа за гости Колорит, Копривштица

Изберете пакет

Еднодневен пакет за двајца во двокреветна соба во куќа за гости Колорит, Копривштица

Цена: 1264 ден.
Купете

Дводневен пакет за двајца во двокреветна соба во куќа за гости Колорит, Копривштица

Цена: 2370 ден.
Купете
Валидност 01.03.2019 - 30.04.2019
Цена на човек/ден 592.5 - 632 ден.ден/ човек
Местоположба Копривщица
Купени 0 ваучери
 • Ваучерот мора да се купи пред истекот на рокот на важење на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Дете до 11.99 год. се сместува бесплатно.
 • За лица над 12 год. возраст се доплаќа 5 € на ден.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на тел: +359 895/78 72 20.
 • По купувањето на ваучерот, треба да ја потврдите Вашата резервација диктирајќи го кодот на ваучерот на тел: +359 895/78 72 20.
 • Валидност на ваучер: од 01 март до 30 април 2019 година
 • Видете ги сите Општи услови.

Куќа за гости "Колорит" 
Град Копривштица
бул. "Хаџи Ненчо Палавеев" 22
Тел.: +359 895/ 78 72 20
E-mail: kolorit07@abv.bg
Website: colorit.koprivshtitza.com

ВИП Понудата е обезбедена од Куќа за гости "Колорит", Копривштица 

Еднодневен или дводневен пакет за двајца во куќа за гости Колорит, Копривштица

Изберете пакет

Еднодневен пакет за двајца во двокреветна соба во куќа за гости Колорит, Копривштица

Цена: 1264 ден.
Купете

Дводневен пакет за двајца во двокреветна соба во куќа за гости Колорит, Копривштица

Цена: 2370 ден.
Купете
Валидност 01.03.2019 - 30.04.2019
Цена на човек/ден 592.5 - 632 ден.ден/ човек
Местоположба Копривщица
Купени 0 ваучери
 • Ваучерот мора да се купи пред истекот на рокот на важење на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Дете до 11.99 год. се сместува бесплатно.
 • За лица над 12 год. возраст се доплаќа 5 € на ден.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на тел: +359 895/78 72 20.
 • По купувањето на ваучерот, треба да ја потврдите Вашата резервација диктирајќи го кодот на ваучерот на тел: +359 895/78 72 20.
 • Валидност на ваучер: од 01 март до 30 април 2019 година
 • Видете ги сите Општи услови.

Куќа за гости "Колорит" 
Град Копривштица
бул. "Хаџи Ненчо Палавеев" 22
Тел.: +359 895/ 78 72 20
E-mail: kolorit07@abv.bg
Website: colorit.koprivshtitza.com

ВИП Понудата е обезбедена од Куќа за гости "Колорит", Копривштица 

Пронајдете засолниште и гостопримство во куќа за гости Колори во малото преродбенско гратче Копривштица, едно од најпознатите туристички места во Бугарија.

Во Копривштица е убаво, пријатно и ќе поминете неверојатно. Ако сакате удобност и комфор, повелете во куќа за гости Колорит!

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП Цена: 1264 денари (20 €)
ВИП ваучерот е за двајца возрасни и вклучува:

 • Едно ноќевање во двокреветна соба
 • Паркинг
 • Интернет Wi-Fi
 • Пикадо
 • Детско катче
 • Туристичка такса

ДВОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП Цена: 2370 денари (38 €)
ВИП ваучерот е за двајца возрасни и вклучува:

 • Две ноќевања во двокреветна соба
 • Паркинг
 • Интернет Wi-Fi
 • Пикадо
 • Детско катче
 • Туристичка такса

Куќа за гости "Колорит" е комплекс од две згради и располага со 2 двокреветни, 2 трокреветни соби (во една од трокреветни соби е можно сместување на семејство со две деца).
Капацитетот на објектот е 11 лица, таверната собира 14 гости.
Секоја соба има купатило, телевизор со кабелска телевизија, Wi-Fi интернет пристап и масичка со столици.
Куќата располага со машина за топли пијалаци.. Исто така дворот на куќата има катче за седење и капацитети за скара.

Услови на понудата

 • Ваучерот мора да се купи пред истекот на рокот на важење на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Дете до 11.99 год. се сместува бесплатно.
 • За лица над 12 год. возраст се доплаќа 5 € на ден.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на тел: +359 895/78 72 20.
 • По купувањето на ваучерот, треба да ја потврдите Вашата резервација диктирајќи го кодот на ваучерот на тел: +359 895/78 72 20.
 • Валидност на ваучер: од 01 март до 30 април 2019 година
 • Видете ги сите Општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Куќа за гости Колорит

Куќа за гости "Колорит" 
Град Копривштица
бул. "Хаџи Ненчо Палавеев" 22
Тел.: +359 895/ 78 72 20
E-mail: kolorit07@abv.bg
Website: colorit.koprivshtitza.com

ВИП Понудата е обезбедена од Куќа за гости "Колорит", Копривштица 

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 01.03.2019 до 30.04.2019

Уште понуди:

-50%

СПА одмор во Велинград

Цена: 3 097ден. 1 548ден.
-50%

Зимување на Пирин планина

Цена: 3 539ден. 1 770ден.
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.