Летување во Созопол - Cherry Villa

Еднодневен пакет во двокреветна соба или студио во Cherry villa, Созопол

Еднодневен пакет во двокреветна соба или студио во Cherry villa, Созопол

Изберете пакет

Еднодневен пакет во двокреветна соба во Cherry villa, Созопол (од 01 септември до 30 септември)

Цена: 869 ден.
Купете

Еднодневен пакет во студио во Cherry villa, Созопол (од 01 септември до 30 септември)

Цена: 1090 ден.
Купете

Еднодневен пакет во двокреветна соба во Cherry villa, Созопол (од 01 јули до 31 август)

Цена: 1138 ден.
Купете

Еднодневен пакет во студио во Cherry villa, Созопол (од 01 јули до 31 август)

Цена: 1643 ден.
Купете
Валидност 30.06.2018 - 30.09.2018
Цена на човек/ден 869 - 1137.6 ден.ден/ човек
Местоположба Созопол
Купени 20 ваучери
 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при двојно сместување.
 • Дете до 6 години се сместува бесплатно со двајца возрасни.
 • За сместување на дете од 6 до 12 години се плаќа на рецепција 7.5 € на ден.
 • Трет возрасен купува ваучер.
 • Валидност на ваучер: од 01 јули до до 30 септември 2018 година.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми и места на телефон: +359 879/91 91 99.
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 879/91 91 99.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Гр. Созопол, Р. Бугарија
Ул. Виа Понтика 44
Тел: +359 879/ 91 91 99
Email: sos_si@abv.bg 

ВИП Понудата за Црно море 2018 е обезбедена од Cherry Villa, Созопол!

Еднодневен пакет во двокреветна соба или студио во Cherry villa, Созопол

Изберете пакет

Еднодневен пакет во двокреветна соба во Cherry villa, Созопол (од 01 септември до 30 септември)

Цена: 869 ден.
Купете

Еднодневен пакет во студио во Cherry villa, Созопол (од 01 септември до 30 септември)

Цена: 1090 ден.
Купете

Еднодневен пакет во двокреветна соба во Cherry villa, Созопол (од 01 јули до 31 август)

Цена: 1138 ден.
Купете

Еднодневен пакет во студио во Cherry villa, Созопол (од 01 јули до 31 август)

Цена: 1643 ден.
Купете
Валидност 30.06.2018 - 30.09.2018
Цена на човек/ден 869 - 1137.6 ден.ден/ човек
Местоположба Созопол
Купени 20 ваучери
 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при двојно сместување.
 • Дете до 6 години се сместува бесплатно со двајца возрасни.
 • За сместување на дете од 6 до 12 години се плаќа на рецепција 7.5 € на ден.
 • Трет возрасен купува ваучер.
 • Валидност на ваучер: од 01 јули до до 30 септември 2018 година.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми и места на телефон: +359 879/91 91 99.
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 879/91 91 99.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Гр. Созопол, Р. Бугарија
Ул. Виа Понтика 44
Тел: +359 879/ 91 91 99
Email: sos_si@abv.bg 

ВИП Понудата за Црно море 2018 е обезбедена од Cherry Villa, Созопол!

Cherry villa се наоѓа во грaдот Созопол и располага со 5 двокреветни соби и 2 апартмани.

Секоја соба располага со WC, TV32 ", климатизација, минибар и тераса. И двата апартмани имаат две тераси и кујнско катче.

На дворот има скара, а од предната страна има банкомат и супермаркет кој работи деноноќно. Cherry villa располага со доволно паркинг места за гостите на вилата.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1138 денари (18 €)
Вип Ваучерот е за едно лице и вклучува:

(важи за сместување од 01 јули до 31 август)

 • Едно ноќевање во двокреветна соба
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1643 денари (26 €)
Вип Ваучерот е за едно лице и вклучува:

(важи за сместување од 01 јули до 31 август)

 • Едно ноќевање во студио
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 869 денари (14 €)
Вип Ваучерот е за едно лице и вклучува:

(важи за сместување од 01 септември до 30 септември)

 • Едно ноќевање во двокреветна соба
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1090 денари (18 €)
Вип Ваучерот е за едно лице и вклучува:

(важи за сместување од 01 септември до 30 септември)

 • Едно ноќевање во студио
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

Капацитетот на студиата е 2+1, двокреветна соба е за 2-ца (нема опција за дополнителен 3 лице

Созопол е град во југоисточна Бугарија на Црното Море. Тој е лоциран на неколку мали полуострови во јужниот дел на Бургаски залив.
Созопол е наследник на грчката колонија Аполонија и заедно со Несебар е еден од најстарите бугарски градови. Од антиката до 17 век Созопол е развиен трговски центар. Тој е познат како рибарски и вински центар и зазема важно место во трговијата со жито од Тракија. Од доцната антика градот се развива како важен црковен центар со бројни средновековни манастири.

Со своето културно-историско минато, со заштитена архитектура од 18 - 19 век, своите плажи и сезонските празници на уметноста Аполонија, Созопол привлекува многубројни туристи.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при двојно сместување.
 • Дете до 6 години се сместува бесплатно со двајца возрасни.
 • За сместување на дете од 6 до 12 години се плаќа на рецепција 7.5 € на ден.
 • Трет возрасен купува ваучер.
 • Валидност на ваучер: од 01 јули до до 30 септември 2018 година.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми и места на телефон: +359 879/91 91 99.
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 879/91 91 99.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Cherry Villa

Гр. Созопол, Р. Бугарија
Ул. Виа Понтика 44
Тел: +359 879/ 91 91 99
Email: sos_si@abv.bg 

ВИП Понудата за Црно море 2018 е обезбедена од Cherry Villa, Созопол!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 30.06.2018 до 30.09.2018

Уште понуди:

-50%

СПА одмор во Велинград

Цена: 3 097ден. 1 548ден.
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.