Септември во Созопол - Cherry Villa

Еднодневен пакет во Cherry villa, СозополCherry villa се наоѓа во грaдот Созопол и располага со 5 двокреветни соби и 2 апартмани.

Секоја соба располага со WC, TV32 ", климатизација, минибар и тераса. И двата апартмани имаат две тераси и кујнско катче.

На дворот има скара, а од предната страна има банкомат и супермаркет кој работи деноноќно. Cherry villa располага со доволно паркинг места за гостите на вилата.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1122 денари (18 €)
Вип Ваучерот е за едно лице и вклучува:

(важи за сместување од 01 до 30 Септември)

 • Едно ноќевање во двокреветна соба
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

Созопол е град во југоисточна Бугарија на Црното Море. Тој е лоциран на неколку мали полуострови во јужниот дел на Бургаски залив.
Созопол е наследник на грчката колонија Аполонија и заедно со Несебар е еден од најстарите бугарски градови. Од антиката до 17 век Созопол е развиен трговски центар. Тој е познат како рибарски и вински центар и зазема важно место во трговијата со жито од Тракија. Од доцната антика градот се развива како важен црковен центар со бројни средновековни манастири.

Со своето културно-историско минато, со заштитена архитектура од 18 - 19 век, своите плажи и сезонските празници на уметноста Аполонија, Созопол привлекува многубројни туристи.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при двојно сместување.
 • Валидност на ваучер: од 01 до 30 Септември 2019 година.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми и места на телефон: +359 879/91 91 99.
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 879/91 91 99.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Cherry Villa

Гр. Созопол, Р. Бугарија
Ул. Виа Понтика 44
Тел: +359 ******
Email: sos_si@abv.bg 

ВИП Понудата за Црно море 2019 е обезбедена од Cherry Villa, Созопол!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 31.08.2019 до 30.09.2019
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.