All inclusive на Црно море во Приморско - хотел Ориос

Еднодневен пакет со појадок, појадок и вечера или на база All inclusive во хотел Ориос, Приморско!



"Ориос" е новоизграден хотел во Приморско. Лоциран во тивко и мирно место, на 100 метри од градската плажата, во близина на центарот на градот. Располага со 9 двокреветни соби, 30 двокреветни соби со дополнителен  кревет и 4 апартмани за сместување до четири лица.

ЕДНОДНЕВEН ПАКЕТ: VIP цена: 1580 денари (25 €)
Вип Ваучерот е за едно лице и вклучува:

 • Едно ноќевање
 • Еден појадок
 • Користење на базен
 • Користење на лежалки и чадор
 • Wi fi интернет

ЕДНОДНЕВEН ПАКЕТ: VIP цена: 2149 денари (35 €)
Вип Ваучерот е за едно лице и вклучува:

 • Едно ноќевање
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Користење на базен
 • Користење на лежалки и чадор
 • Wi fi интернет

ЕДНОДНЕВEН ПАКЕТ: VIP цена: 2528 денари (41 €)
Вип Ваучерот е за едно лице и вклучува:

 • Едно ноќевање
 • Исхрана на база All Inclusive
 • Користење на базен
 • Користење на лежалки и чадор
 • Wi fi интернет

Двокреветнитe соби се удобно декорирани, погодни за сместување на две лица. Во собите има двоен кревет или два единечни креветни, сателитска ТВ, клима уред, фрижидер, бања со туш, фен, балкон.

Во хотелот има уште:

 • Ресторан
 • Бар на базенот
 • надворешен базен
 • Сеф на рецепција / со доплата /
 • Бесплатен Wi-Fi

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи  пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Вип Ваучерот е за еден човек, при сместени двајца возрасни, при минимум две ноќевања.
 • Деца до 1.99 год. се сместуваат бесплатно, без да користат никакви услуги.
 • Деца од 12 до 11.99 год. плаќаат 50% од цената на избраниот пакет.
 • Трет возрасен доплаќа 15 € за ноќевање со појадок, 29 € за ноќевање со појадок и вечера или 35 € за ноќевање на база All inclusive.
 • Сите доплати се прават на рецепција.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми и места на телефон: +359 877/ 71 07 74.
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 877/ 71 07 74.
 • Валидност на ваучер: од 01 јули до 27 август 2017 година.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

хотел Ориос

гр. Приморско, Р. Бугарија
ул. Лотос 9
Тел: +359 
******
Email: hotelorios@gmail.com

ВИП Понудата е обезбедена од хотел Ориос, Приморско!
 

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 30.06.2017 до 27.08.2017
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.

Програма All inclusive:

 • Појадок од 08:00 ч. до 10:00 ч.
 • Ручек од 12:30 ч. до 14:00 ч.
 • Попладневна ужина од 16:00 ч. до 17:00 ч.
 • Вечера од 19:00 ч. до 21:00 ч.
 • Барот во хотелот работи од 10:00 ч. до 22:00 ч.
 • Барот на базенот работи од 10:00 ч. до 19:00 ч.
 • Пијалоци вклучени во All inclusive пакетот: сокови, кафе, вода, газирана и минерална вода, бугарски алкохол.
 • Сите оброци се на шведска маса