Летување на Црно море во Лозенец - Хотел Перла, Лозенец

Тридневни, четиридневни и петдневни пакети со појадок во Хотел Перла, ЛозенецХотел Перла ** - луксузниот хотел во Лозенец, само на 100 метри од плажите на Црното море!
Хотелот се наоѓа во летувалиштето Лозенец, само на 60 км од Бургас, на тивко и мирно место во центарот на туристичката населба.
Новиот апартмански Хотел Перла располага со 18 апартмани со една спална и 6 апартмани со две спални. Љубезниот однос на персоналот и одличните услови се гаранција за незаборавен и исполнет со пријатни емоции одмор. Уживајте во луксузен одмор и целосна релаксација далеку од метежот и забрзаноста на градот.

ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 6826 денари (102 €)
ВИП Ваучерот е за двајца и вклучува:

(за сместување во јуни и септември)

 • Три ноќевања во Junior апартман
 • Три појадоци
 • Безжичен интернет

ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 10238 денари (166 €)
ВИП Ваучерот е за двајца и вклучува:

(за сместување во јули и август)

 • Три ноќевања во Junior апартман
 • Три појадоци
 • Безжичен интернет

ЧЕТИРИДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 8595 денари (139 €)
ВИП Ваучерот е за двајца и вклучува:

(за сместување во јуни и септември)

 • Четири ноќевања во Junior апартман
 • Четири појадоци
 • Безжичен интернет

ЧЕТИРИДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 12893 денари (209 €)
ВИП Ваучерот е за двајца и вклучува:

(за сместување во во јули и август)

 • Четири ноќевања во Junior апартман
 • Четири појадоци
 • Безжичен интернет

ПЕТДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 10112 денари (164 €)
ВИП Ваучерот е за двајца и вклучува:

(за сместување во јуни и септември)

 • Три ноќевања во Junior апартман
 • Три појадоци
 • Безжичен интернет

ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 15168 денари (246 €)
ВИП Ваучерот е за двајца и вклучува:

(за сместување во јули и август)

 • Три ноќевања во Junior апартман
 • Три појадоци
 • Безжичен интернет

Хотелот располага со 14 Junior апартмани. Максималниот капацитет на просторијата е две возрасни лица. Просторијата вклучува голема спална, дневна соба, кујна и удобно софа кревет, купатило, фен, фрижидер, клима уред, телефон, сателитска ТВ и WiFi. Апартманите имаат балкони со поглед на центарот.
Хотелот располага со апартмани 4 Lux апартмани. Максималниот капацитет на просторијата е две возрасни лица. Lux апартманите имаат голема спална , дневна соба со кујна и софа кревет, приватна бања, фен, фрижидер, клима уред, телефон, сателитска ТВ и WiFi. Апартманите се наоѓаат на горниот кат и нудат широк балкон со панорамски поглед кон Црно море.
Хотелот располага со 5 апартмани Big. Максималниот капацитет на просторијата е до 4 возрасни лица. Aпартманиte Big имаat две одвоени спални, дневна соба со кујна и удобeн софа кревет, купатило, фен, фрижидер, клима уред, телефон, сателитска ТВ и WiFi. Апартманиte имаат балкони со поглед на центарот на градот.

Убавата туристичка населба Лозенец се наоѓа на 60 км. јужно од градот Бургас во подножјето на планината Странџа и е расположена на морскиот брег. Населбата е опкружена со неколку рекички и располага со многу плажи.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при сместени двајца возрасни.
 • Деца до 11.99 год. се сместуваат бесплатно на дополнително легло.
 • За дете од 12 до 17.99 год. сместено на дополнително легло, се плаќаат на рецепција 10 € на база ноќевање со појадок.
 • Трет возрасен сместен на дополнително легло, доплата на рецепција 20 € на база ноќевање со појадок.
 • За сместување во апартмани big и lux се доплаќа : 27 € за тридневен пакет, за сместување во апартман LUX и 54  за тридневен пакет за сместување во апартамент BIG.
 • 34 € за четиридневен пакет, за сместување во апартман LUX и 68 € за четиридневен пакет за сместување во апартамент BIG.
 • 40 € за петдневен пакет, за сместување во апартман LUX и 80 € за петдневен пакет за сместување во апартамент BIG.
 • Валидност на ваучер: од 12 јуни до 30 септември 2018 година.
 • Пред купување на ваучерот е потребно да направите барање за слободни датуми на тел: +359 888/ 64 88 88 (9:00 - 18: 00 ч).
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го кодот на ваучерот на тел: +359 888/ 64 88 88 (9:00 - 18: 00 ч).
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Перла, Лозенец

с. Лозенец, Р. Бугарија
Тел: +359 
****** 
E-mail: relaxtour@abv.bg
Website: www.lozenetz.bg

ВИП Понудата е предоставена од Хотел Перла, Лозенец

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 11.06.2018 до 10.09.2018
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.