Летување на Црно море во Ахелој - Комплекс Марина Кејп

Еднодневен пакет со појадок во студио, во комплекс Марина Кејп, Ахелој

Еднодневен пакет со појадок во студио, во комплекс Марина Кејп, Ахелој

Изберете пакет

Еднодневен пакет со појадок во студио во комплекс Марина Кејп, Ахелој (од 01 септември до 30 септември)

Цена: 537 ден.
Купете

Еднодневен пакет со појадок во студио во комплекс Марина Кејп, Ахелој (25 јули до 31 август)

Цена: 948 ден.
Купете
Валидност 24.08.2018 - 30.09.2018
Цена на човек/ден 537.2 - 948 ден.ден/ човек
Местоположба Ахелой
Купени 0 ваучери
 • Ваучерот мора да се набави пред истекот на рокот на важење на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата е за едно лице, при сместени три лица во студио.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на тел: +359 888/18 81 98.
 • По купувањето на ваучерот, треба да ја потврдите вашата резервација со диктирање на бројот на ваучерот на тел: +359 888/18 81 98.
 • Валидност на ваучер: од 01 јули до 30 септември 2018 година
 • Видете ги сите Општи услови.

Комплекс Марина Кејп****
Гр. Ахелој, Р. Бугарија
Тел: +359 888 188 198
Website: marinacape.com
E-mail: reservation_mcm@abv.bg

 

ВИП Понудата е обезбедена од Комплекс Марина Кејп, гр. Ахелој

Еднодневен пакет со појадок во студио, во комплекс Марина Кејп, Ахелој

Изберете пакет

Еднодневен пакет со појадок во студио во комплекс Марина Кејп, Ахелој (од 01 септември до 30 септември)

Цена: 537 ден.
Купете

Еднодневен пакет со појадок во студио во комплекс Марина Кејп, Ахелој (25 јули до 31 август)

Цена: 948 ден.
Купете
Валидност 24.08.2018 - 30.09.2018
Цена на човек/ден 537.2 - 948 ден.ден/ човек
Местоположба Ахелой
Купени 0 ваучери
 • Ваучерот мора да се набави пред истекот на рокот на важење на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата е за едно лице, при сместени три лица во студио.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на тел: +359 888/18 81 98.
 • По купувањето на ваучерот, треба да ја потврдите вашата резервација со диктирање на бројот на ваучерот на тел: +359 888/18 81 98.
 • Валидност на ваучер: од 01 јули до 30 септември 2018 година
 • Видете ги сите Општи услови.

Комплекс Марина Кејп****
Гр. Ахелој, Р. Бугарија
Тел: +359 888 188 198
Website: marinacape.com
E-mail: reservation_mcm@abv.bg

 

ВИП Понудата е обезбедена од Комплекс Марина Кејп, гр. Ахелој

Комплекс "Марина Кејп" се наоѓа на брегот на заливoт до град Ахелој - на минути пат од Сончев Брег, Несебар и Поморие, и само на 19 километри од аеродромот во Бургас. Се на едно место - Море под балконот, базени и паркови, мало пристаниште за јахти и рибарски чамци, сопствена плажа, СПА комплекс, спортски сали, ресторани, кафулиња, летна сцена, конференциска сала за бизнис форуми, семинари и градење на тим. Комплексот има фудбалско игралиште со природна трева и со размери 20 на 40 метри.

EДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 948 денари (15 €)
Важи за сместување од 25 јули до 31 август
ВИП ваучерот е за ЕДНО лице, при сместени три лица и вклучува:

 • Eднo ноќeвање во студио
 • Еден појадок
 • Користење на два базени со детски дел
 • Бесплатни лежалки и чадор
 • Сопствена плажа
 • Паркинг место
 • Користење на фудбалско игралиште
 • Туристичка такса

EДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 537 денари (8 €)
Важи за сместување од 01 септември до 30 септември
ВИП-ваучер е за ЕДНО лице, при сместени три лица и вклучува:

 • Eднo ноќeвање во студио
 • Еден појадок
 • Користење на два базени со детски дел
 • Бесплатни лежалки и чадор
 • Сопствена плажа
 • Паркинг место
 • Користење на фудбалско игралиште
 • Туристичка такса

Марина Кејп е мал романтичен комплекс што може да ги задоволи високите критериуми на секој познавач на убавината и удобноста, но и на функционалноста и модерните технологии. Четирите делови на комплексот - Марината, Заливот, Кулата и Фарот, се поврзани со тивки улички, паркови со цвеќиња и овошки.

761 апартмани и студија - секој со уникатна атмосфера, удобно опремени со сите удобности и комуникации, што гарантира на гостите неприкосновено личен простор за мирен одмор, но и можност за брза реакција, ако сакате да не го прекинувате распустот, но и да сте во чекор со вашиот бизнис - во конференциски центар со главна сала за 350 луѓе и уште 6 сали од 50 до 150 луѓе.
Комплексот е достапен во текот на годината, апартманите, локалите и салите се со клима уред, насекаде има безжичен интернет.
Секоја сезона во Марина Кејп е совршено време за одмор - свежина во лето, топлина и комфор во зима. Совршениот одмор е загарантиран!

Услови на понудата

 • Ваучерот мора да се набави пред истекот на рокот на важење на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата е за едно лице, при сместени три лица во студио.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на тел: +359 888/18 81 98.
 • По купувањето на ваучерот, треба да ја потврдите вашата резервација со диктирање на бројот на ваучерот на тел: +359 888/18 81 98.
 • Валидност на ваучер: од 01 јули до 30 септември 2018 година
 • Видете ги сите Општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Комплекс Марина Кејп

Комплекс Марина Кејп****
Гр. Ахелој, Р. Бугарија
Тел: +359 888 188 198
Website: marinacape.com
E-mail: reservation_mcm@abv.bg

 

ВИП Понудата е обезбедена од Комплекс Марина Кејп, гр. Ахелој

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 24.08.2018 до 30.09.2018
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.