Летување во Черноморец - Семеен Хотел Анди - Черноморец

Еднодневен пакет со појадок и вечера за целата летна сезона во Семеен Хотел Анди, Черноморец

Еднодневен пакет со појадок и вечера за целата летна сезона во Семеен Хотел Анди, Черноморец

Изберете пакет

Еднодневен пакет со појадок и вечера во Семеен Хотел Анди, Черноморец (од 15 мај до 30 јуни)

Цена: 790 ден.
Купете

Еднодневен пакет со појадок и вечера во Семеен Хотел Анди, Черноморец (од 01 до 30 септември)

Цена: 790 ден.
Купете

Еднодневен пакет со појадок и вечера во Семеен Хотел Анди, Черноморец (01 јули до 31 август)

Цена: 916 ден.
Купете
Валидност 14.05.2018 - 30.09.2018
Цена на човек/ден 790 - 916.4 ден.ден/ човек
Местоположба Черноморец
Купени 399 ваучери
 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при двојно сместување, при минимум две ноќевања.
 • Деца до 4 години - бесплатно ноќевање, но без дополнителен кревет и без вклучен појадок.
 • Деца од 4 до 12 години плаќаат 7.5 € за ноќевање со појадок или 10 € за ноќевање со појадок и вечера.
 • Трет возрасен купува ваучер.
 • Валидност на ваучер: од 15 мај до 30 септември 2017 година.
 • Потребна е претходна хотелска резервација пред купување на ваучер на тел: +359 897/22 50 22.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Хотел "Анди"
Гр. Черноморец, Р. Бугарија 
Ул. Тракија №6 
Моб: +359 897/ 22 50 22

ВИП Понудата за Црно море 2018 е обезбедена од Семеен Хотел Анди, Черноморец

Еднодневен пакет со појадок и вечера за целата летна сезона во Семеен Хотел Анди, Черноморец

Изберете пакет

Еднодневен пакет со појадок и вечера во Семеен Хотел Анди, Черноморец (од 15 мај до 30 јуни)

Цена: 790 ден.
Купете

Еднодневен пакет со појадок и вечера во Семеен Хотел Анди, Черноморец (од 01 до 30 септември)

Цена: 790 ден.
Купете

Еднодневен пакет со појадок и вечера во Семеен Хотел Анди, Черноморец (01 јули до 31 август)

Цена: 916 ден.
Купете
Валидност 14.05.2018 - 30.09.2018
Цена на човек/ден 790 - 916.4 ден.ден/ човек
Местоположба Черноморец
Купени 399 ваучери
 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при двојно сместување, при минимум две ноќевања.
 • Деца до 4 години - бесплатно ноќевање, но без дополнителен кревет и без вклучен појадок.
 • Деца од 4 до 12 години плаќаат 7.5 € за ноќевање со појадок или 10 € за ноќевање со појадок и вечера.
 • Трет возрасен купува ваучер.
 • Валидност на ваучер: од 15 мај до 30 септември 2017 година.
 • Потребна е претходна хотелска резервација пред купување на ваучер на тел: +359 897/22 50 22.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Хотел "Анди"
Гр. Черноморец, Р. Бугарија 
Ул. Тракија №6 
Моб: +359 897/ 22 50 22

ВИП Понудата за Црно море 2018 е обезбедена од Семеен Хотел Анди, Черноморец

Хотел Aнди се наоѓа во туристичкото гратче на брегот на Црното море - Черноморец и за своите гости предлага двокреветни соби и апартмани.

Собите и апартманите во хотел Анди располагаат со сопствена бања, клима уред, мини бар, телефон, кабловска телевизија, балкон. Хотел Анди, Черноморец располага со паркинг, како и со ресторан. Во сите соби има клима уред.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP  цена: 790 денари (13 €)
(Важи за сместување од 15 мај до 30 јуни)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Ноќевање во двокреветна соба
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Пинг понг
 • Интернет Wi-Fi
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP  цена: 916 денари (15 €)
(Важи за сместување од 01 јули до 31 август)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Ноќевање во двокреветна соба
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Пинг понг
 • Интернет Wi-Fi
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP  цена: 790 денари (13 €)
(Важи за сместување од 01 до 30 септември)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Ноќевање во двокреветна соба
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Пинг понг
 • Интернет Wi-Fi
 • Туристичка такса

 

Едно прекрасно катче крај морето, каде што без оглед на сезоната, морскиот ветрец и мирисот на море остануваат.
Место каде што ќе заборавите на секојдневните грижи, уживајќи во вечерниот морски ветрец во летната градина ресторан "Анди" или во комфорниот амбиент на собите во Хотел "Анди".

Чермоморец се наоѓа на 25 километри југоисточно од градот Бургас, на јужното крајбрежје на Црното Море. Од стари времиња Грците го нарекувале "Агиос Никас", или"Свети Никола".
Близу десеткилометровата плажа е поделена на четири плажи. Тие се Централната плажа, залив "Вромос" кампинг "Градина" и кампинг "Черноморец". Секоја од плажите е уникатна и различна на свој начин.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при двојно сместување, при минимум две ноќевања.
 • Деца до 4 години - бесплатно ноќевање, но без дополнителен кревет и без вклучен појадок.
 • Деца од 4 до 12 години плаќаат 7.5 € за ноќевање со појадок или 10 € за ноќевање со појадок и вечера.
 • Трет возрасен купува ваучер.
 • Валидност на ваучер: од 15 мај до 30 септември 2017 година.
 • Потребна е претходна хотелска резервација пред купување на ваучер на тел: +359 897/22 50 22.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Семеен Хотел Анди - Черноморец

Хотел "Анди"
Гр. Черноморец, Р. Бугарија 
Ул. Тракија №6 
Моб: +359 897/ 22 50 22

ВИП Понудата за Црно море 2018 е обезбедена од Семеен Хотел Анди, Черноморец

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 14.05.2018 до 30.09.2018
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.