Летен одмор во Черноморец - Куќа за гости Бел хаус, Черноморец

Еднодневен пакет со појадок или со појадок и вечера во Куќа за гости Бел хаус, Черноморец

Еднодневен пакет со појадок или со појадок и вечера во Куќа за гости Бел хаус, Черноморец

Изберете пакет

Еднодневен пакет со појадок во Куќа за гости Бел хаус, Черноморец (од 21 мај до 14 јуни од 09 септември до 30 септември)

Цена: 600 ден.
Купете

Еднодневен пакет со појадок и вечера во Куќа за гости Бел хаус, Черноморец (од 21 мај до 14 јуни од 09 септември до 30 септември)

Цена: 822 ден.
Купете

Еднодневен пакет со појадок во Куќа за гости Бел хаус, Черноморец (од 15 јуни до 12 јули и од 26 август до 08 септември)

Цена: 916 ден.
Купете

Еднодневен пакет со појадок и вечера во Куќа за гости Бел хаус, Черноморец (од 15 јуни до 12 јули и од 26 август до 08 септември)

Цена: 1138 ден.
Купете
Валидност 21.05.2018 - 30.09.2018
Цена на човек/ден 600.4 - 1137.6 ден.ден/ човек
Местоположба Черноморец
Купени 12 ваучери
 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Ваучерот е за еден човек, при двојно сместување.
 • Понудата важи при минимум 3 ноќевања.
 • Деца до 2 години се сместуваат бесплатно.
 • За деца од 2 до 12 години, сместени на самостојно легло се доплаќа 7 € на рецепцијата во хотелот.
 • Трет возрасен купува Ваучер.
 • Сите доплати се вршат на рецепцијата во хотелот.
 • Валидност на ваучер: од 22 мај до 30 септември 2018 година.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми и места на телефон: +359 897/89 01 57.
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 897/89 01 57.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Куќа за гости Бел Хаус
Гр. Черноморец
Ул. Димо Николов 18
E-mail: 
reservations@bellehouse.eu
Моб: +359 897/89 01 57
Website: 
www.bellehouse.eu

ВИП Понудата за Црно море 2017 е обезбедена од Семеен хотел Бел Хаус***, Черноморец!

Еднодневен пакет со појадок или со појадок и вечера во Куќа за гости Бел хаус, Черноморец

Изберете пакет

Еднодневен пакет со појадок во Куќа за гости Бел хаус, Черноморец (од 21 мај до 14 јуни од 09 септември до 30 септември)

Цена: 600 ден.
Купете

Еднодневен пакет со појадок и вечера во Куќа за гости Бел хаус, Черноморец (од 21 мај до 14 јуни од 09 септември до 30 септември)

Цена: 822 ден.
Купете

Еднодневен пакет со појадок во Куќа за гости Бел хаус, Черноморец (од 15 јуни до 12 јули и од 26 август до 08 септември)

Цена: 916 ден.
Купете

Еднодневен пакет со појадок и вечера во Куќа за гости Бел хаус, Черноморец (од 15 јуни до 12 јули и од 26 август до 08 септември)

Цена: 1138 ден.
Купете
Валидност 21.05.2018 - 30.09.2018
Цена на човек/ден 600.4 - 1137.6 ден.ден/ човек
Местоположба Черноморец
Купени 12 ваучери
 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Ваучерот е за еден човек, при двојно сместување.
 • Понудата важи при минимум 3 ноќевања.
 • Деца до 2 години се сместуваат бесплатно.
 • За деца од 2 до 12 години, сместени на самостојно легло се доплаќа 7 € на рецепцијата во хотелот.
 • Трет возрасен купува Ваучер.
 • Сите доплати се вршат на рецепцијата во хотелот.
 • Валидност на ваучер: од 22 мај до 30 септември 2018 година.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми и места на телефон: +359 897/89 01 57.
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 897/89 01 57.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Куќа за гости Бел Хаус
Гр. Черноморец
Ул. Димо Николов 18
E-mail: 
reservations@bellehouse.eu
Моб: +359 897/89 01 57
Website: 
www.bellehouse.eu

ВИП Понудата за Црно море 2017 е обезбедена од Семеен хотел Бел Хаус***, Черноморец!

Куќа за гости Бел хаус е лоциран во малото туристичко место Черноморец, мал град со можности за пријатен и мирен одмор, но исто така и исполнет со многу забава. Овде можете да најдете голем број на кафулиња, ресторани и дискотеки за сечиј вкус и стил.
Во непосредна близина на морето, опкружен со зелена и цветна градина, семеен хотел Бел хаус е одличен избор за вашето летување на Црно море.
Гостопримливите домаќини ќе ве пречекаат во простории дизајнирани во романтичен и тропски стил.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 600 денари (10 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:
Важи за периодот од 21 мај до 14 јуни од 09 септември до 30 септември

 • Едно ноќевање во двокреветна соба
 • Еден појадок
 • Интернет
 • Климатизација
 • Паркинг
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 822 денари (13 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:
Важи за периодот 
од 21 мај до 14 јуни од 09 септември до 30 септември

 • Едно ноќевање во двокреветна соба
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Интернет
 • Климатизација
 • Паркинг
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 916 денари (15 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:
Важи за периодот од 
15 јуни до 12 јули и од 26 август до 08 септември

 • Едно ноќевање во двокреветна соба
 • Еден појадок
 • Интернет
 • Климатизација
 • Паркинг
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 1138 денари (18 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:
Важи за
 периодот од 15 јуни до 12 јули и од 26 август до 08 септември

 • Едно ноќевање во двокреветна соба
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Интернет
 • Климатизација
 • Паркинг
 • Туристичка такса

Секоја соба располага со телевизор, пристап до интернет, фрижидер и бања со туш кабина.
Во зелената градина се одвоени 2 катчиња за одмор и релаксација, одлично место за почеток на денот со чаша кафе или освежувачки пијалок за топлите, летни вечери.

Климатизирани соби се со дрвен под, кабловска телевизија, бања и балкон. Некои соби се со морска панорама и телевизор со рамен екран, а други се со дополнителна бања.

Можете да ги уживате во градината на Bellehouse која нуди простор за седење и детско игралиште. Во заедничкиот дневен престој има DVD плеер. До хотелот има општествен паркинг, а на барање можеме да предложиме трансфер од и до аеродром Бургас.

Локалната автобуска станица е на 8 минути пешачење. Созопол е на 8 километри од хотелот, а Бургас е на 24 километри.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Ваучерот е за еден човек, при двојно сместување.
 • Понудата важи при минимум 3 ноќевања.
 • Деца до 2 години се сместуваат бесплатно.
 • За деца од 2 до 12 години, сместени на самостојно легло се доплаќа 7 € на рецепцијата во хотелот.
 • Трет возрасен купува Ваучер.
 • Сите доплати се вршат на рецепцијата во хотелот.
 • Валидност на ваучер: од 22 мај до 30 септември 2018 година.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми и места на телефон: +359 897/89 01 57.
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 897/89 01 57.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Куќа за гости Бел хаус, Черноморец

Куќа за гости Бел Хаус
Гр. Черноморец
Ул. Димо Николов 18
E-mail: 
reservations@bellehouse.eu
Моб: +359 897/89 01 57
Website: 
www.bellehouse.eu

ВИП Понудата за Црно море 2017 е обезбедена од Семеен хотел Бел Хаус***, Черноморец!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 21.05.2018 до 30.09.2018
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.