Нова активна понуда од Хотел Флагман:

Еднодневен пакет со појадок или со појадок и вечера во Хотел Флагман***, Созопол

Простанало време:
Цена: 916ден.

Одмор на Црно море во Созопол - Хотел Флагман

Еднодневни пакети со појадок или на база All inclusive во Хотел Флагман***, СозополХотел Флагман е добро познат во туристичките кругови, со запазено име и реномре, хотел којшто има доверба од своите гости во текот на годините. Со уникатна архитектура на засидрен кораб, хотелски комплекс Флагман *** се наоѓа во новиот дел на градот Созопол - на 30 метри. од плажата Харманитe, со 5 км. плажи со ситен песок.
 

ЕДНОДНЕВEН ПАКЕТ: 1770 денари (28 €) - 50% = 885 денари (14 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:
Важи за периодот од 10 до 25 септември

 • Ноќевање во двокреветна соба
 • Еден појадок
 • Користење на надворешен базен со детска секција
 • Чадор и лежалки
 • Интернет
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВEН ПАКЕТ: 3160 денари (51 €) - 50% = 1580 денари (25.5 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:
Важи за периодот од 10 до 25 септември

 • Ноќевање во двокреветна соба или студио
 • Исхрана на база All Inclusive
 • Користење на надворешен базен со детска секција
 • Чадор и лежалки
 • Интернет
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВEН ПАКЕТ: 2465 денари (40 €) - 50% = 1232 денари (20 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:
Важи за периодот од 01 до 09 септември

 • Ноќевање во двокреветна соба
 • Еден појадок
 • Користење на надворешен базен со детска секција
 • Чадор и лежалки
 • Интернет
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВEН ПАКЕТ: 3918 денари (64 €) - 50% = 1959 денари (32 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:
Важи за периодот од 01 до 09 септември

 • Ноќевање во двокреветна соба или студио
 • Исхрана на база All Inclusive
 • Користење на надворешен базен со детска секција
 • Чадор и лежалки
 • Интернет
 • Туристичка такса

Во комплекс Флагман можете да уживате во мирен и спокоен одмор во: 3 средни, 4 големи апартмани со два санитарни јазли, 4 студиа и 41 двокреветни соби. Сите тие се со пространа тераса со прекрасен поглед, луксузни и опремени со нов мебел, опремени со клима уред, телевизор со сателитска ТВ, телефон, фрижидер со мини бар, модерни нови бањи со туш кабина.
Хотелот располага со се што е потребно за удобноста на Вашиот комплетен одмор на Црно море.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при двојно сместување, при минимум две ноќевања.
 • Деца до 5,99 години сместени на дополнително легло - бесплатно.
 • За деца над 6 год. или трет возрасен на дополнително легло се плаќа на рецепција 70% од вредноста на ваучерот за избраната опција.
 • За сместување во студио или апартман- 2.5 € на ден по лице.
 • Хотелот располага со сауна и џакузи.
 • Хотелот прифаќа гости со домашни миленичиња доплата - 5 € на ден.
 • Доплата за детско креветче - 2.5 € на ден.
 • Обезбедуван паркинг - од 2 до 3 € на ден.
 • Сите доплати се вршат на лице место на рецепцијата на хотелот.
 • Валидност на ваучер: од 01 до 25 септември 2016 година.
 • Потребно е претходно да проверите за слободни места за сместување на телефон: + 359 885/54 37 04.
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го кодот на ваучерот на тел: +359 885/54 37 04.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Флагман

Хотел Флагман***
Гр. Созопол, Р. Бугарија
Ул. Одеса №1
Тел: +359 
******
Моб: +359 ******
E-mail: flagman_sozopol@yahoo.com

Website: www.hotel-flagman.com

ВИП Понудата за Црно море 2016 е обезбедена од Хотел Флагман***, Созопол

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 31.08.2016 до 25.09.2016
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.

08:00 – 10:00 појадок /бифе
12:00 – 14:00 ручек/ бифе
16:00 – 17:00 пици, сендвичи, слатки
18:00 – 20:00 вечера/ бифе
Богат асортиман од млечни продукти, колбаси, јадења од јајца, зеленчуци, супи, месни јадења и јадења без месо, салати, сосови, леб и тестенини, десерти и плодови
Пијалоци предлагани на појадок: трпезна вода, топли пијалоци/чај, кафе, капучино, млеко/, сокови

Пијалоци предлагани на ручек и вечера: трпезна вода, топли пијалоци/чај, кафе, капучино, млеко/, газирани пијалоци,сок, наливно пиво и вино, бугарски алкохол
Сите видови увозен алкохол, пиво, вино и сокови се наплаќаат дополнително
Бар: 10:00 – 22:00 топли п
ијалоци, наливно пиво и вино,газирани пијалоци, сок, бугарски алкохол