Црно море 2016 во Созопол - Куќа за гости Јанина, Созопол

Еднодневен пакет за двајца во Куќа за гости Јанина, СозополКуќа за гости Јанина се наоѓа на 100 м. од плажата Хармани во Созопол, во новиот град.
Куќа за гости Јанина се наоѓа на тивка и мирна улица на 150 метри од плажите на Црно море. Секоја соба располага со тераса, клима, купатило, телевизор, фрижидер и електричен бокал, Wi -Fi. Во куќа Јанина има кујна за сите туристи.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: 1833 денари (30 €) - 50% = 916 денари (15 €)
ВИП ваучерот е за две лица и вклучува:

 • Ноќевање во двокреветна соба
 • Интернет
 • Користење на кујната во куќата за сите туристи

Созопол е најстариот град во бугарското црноморско крајбрежје. Првата населба тука настанала во крајот на IV-III милениум пред нашата ера. Подводните проучувања во акваторијата  на Созополското пристаниште откриваат остатоци од живеалишта, керамички садови, камени и коскени орудија од бронзеното доба.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Деца до 7 годишна возраст се сместуваат бесплатно.
 • За деца над 7 годишна возраст се доплаќа 50% од цената на возрасен на лице место во куќата за гости.
 • Валидност на ваучер: од 01 до 30 јуни 2016 година.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми и места на телефон: +359 894/50 01 18.
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 894/50 01 18.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Куќа за гости Јанина, Созопол

Куќа за гости Јанина
гр.Созопол
ул. Тракија №5
Тел: +359 
******
E-mail: t_bozukova@abv.bg

ВИП Понудата за Црно море 2016 е обезбедена од нашиот партнер куќа за гости "Јанина" гр.Созопол

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 31.05.2016 до 30.06.2016
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.