Летување на Црно море во Несебар - Хотел Капри

Дводневен или тридневен пакет за двајца со појадок или со појадок и вечера во Хотел Капри, НесебарХотел Капри 3 * (Hotel Capri 3 *) се наоѓа на брегот на Црното Море, на мирно место меѓу одморалиштата Несебар и Равда, на само неколку километри од Сончев брег. Пријатната атмосфера, добраta услуга и близината до плажите на Црно море привлекуваат бројни туристи.

ДВОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 2402 денари (39 €)
ВИП ваучерот е за две лица и вклучува:

 • Две ноќевања во двокреветна соба
 • Двa појадоци
 • Користење на надворешен базен и лежалки
 • Бесплатен безжичен интернет
 • Паркинг
 • Билјард
 • Пинг понг
 • Сеф
 • Туристичка такса и ДДВ

ДВОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 3602 денари (58 €)
ВИП ваучерот е за две лица и вклучува:

 • Две ноќевања во двокреветна соба
 • Двa појадоци
 • Две вечери
 • Користење на надворешен базен и лежалки
 • Бесплатен безжичен интернет
 • Паркинг
 • Билјард
 • Пинг понг
 • Сеф
 • Туристичка такса и ДДВ

ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 3950 денари (64 €)
ВИП ваучерот е за две лица и вклучува:

 • Три ноќевања во двокреветна соба
 • Три појадоци
 • Користење на надворешен базен и лежалки
 • Бесплатен безжичен интернет
 • Паркинг
 • Билјард
 • Пинг понг
 • Сеф
 • Туристичка такса и ДДВ

ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 5404 денари (87 €)
ВИП ваучерот е за две лица и вклучува:

 • Три ноќевања во двокреветна соба
 • Три појадоци
 • Три вечери
 • Користење на надворешен базен и лежалки
 • Бесплатен безжичен интернет
 • Паркинг
 • Билјард
 • Пинг понг
 • Сеф
 • Туристичка такса и ДДВ

Хотелот располага со 16 двокреветни соби / сите со опција за дополителен кревет / и 2 апартмани. Сите простории се опремени стилски и модерно и импресионираат со комфор и удобност, располагаат со бања, LCD телевизор, WI-FI, клима, минибар, фен, тераса.
Гостите на хотелот може бесплатно да користат лежалки околу базенот, сеф на рецепција, бесплатна гаража, фитнес сала, како и обезбедуван паркинг и WI-FI.

Со доплата ви предлагаме руски билијард, билијард и пинг-понг.

Хотел Капри располага со ресторан со панорамски поглед на морето и тераса над плажа. Може да уживате во пријатна атмосфера и префинет амбиент со богато мени од свежа риба, традиционални бугарски јадења и интернационална кујна.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Деца до 6 годишна возраст се сместуваат бесплатно во двокреветна соба со двајца возрасни, но користат кревет тип спална, за којшто платиле возрасните.
 • За дете над 6 години на дополнително легло се плаќа 5 € на вечер за ноќевање со појадок или 8 € за ноќевање со појадок и вечера.
 • Валидност на ваучер: од 25 мај до 15 јуни 2017 година.
 • Потребна е претходна хотелска резервација пред купување на ваучер на тел: +359 888/39 88 50.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Капри

гр. Несебaр, Р. Бугарија
кв. Аурелија 6
E-mail: 
capri1@abv.bg / тел: +359 ******
Website: www.hotelcapri-bg.com

ВИП Понудата е обезбедена од Капри, Несебар

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 24.05.2018 до 15.06.2018
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.