Септември на Црно море во Несебар - Шато Дел Марина

Тридневен или петдневен пакет во студио за до три лица во Апартмански комплекс Шато дел Марина, НесебарАпартмански комплекс Шато Дел Марина се наоѓа помеѓу Равда и Несебар. Се наоѓа во прекрасен залив во близина на плажите на Црно море и на околу 1,5 километри од градот Несебар, овој комплекс ќе ви понуди тивок и мирен летен одмор. Шато Дел Марина е совршено место за релаксирање на семејства со деца. Плажата е на само 50 метри.

ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 6162 денари (100 €)
Ваучерот е за до три лица и вклучува:
(важи за сместување од 01 до 09 септември)

 • Три ноќевања во студио
 • Користење на базен, чадор и лежалки
 • Детско катче
 • Бесплатен Wi-Fi

ПЕТДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 9164 денари (149 €)
Ваучерот е за до три лица и вклучува:
(важи за сместување од 01 до 09 септември)

 • Пет ноќевања во студио
 • Користење на базен, чадор и лежалки
 • Детско катче
 • Бесплатен Wi-Fi

ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 4266 денари (69 €)
Ваучерот е за до три лица и вклучува:
(важи за сместување од 10 до 30 септември)

 • Три ноќевања во студио
 • Користење на базен, чадор и лежалки
 • Детско катче
 • Бесплатен Wi-Fi

ПЕТДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 6162 денари (100 €)
Ваучерот е за до три лица и вклучува:
(важи за сместување од 10 до 30 септември)

 • Пет ноќевања во студио
 • Користење на базен, чадор и лежалки
 • Детско катче
 • Бесплатен Wi-Fi

Комплексот располага со летна градина со мебел, детско игралиште, базен со детска секција кон него и А-ла carte ресторан. Покрај студијата, комплексот нуди сместување во стилски опремени мезонети со уникатен поглед на морето. Во близина на комплексот има многу ресторани и супермаркети.
Студио (20 студиа) - 40 кв.м. Максимално сместување е до 3 возрасни лица. Располагаат со индивидуален клима уред, купатило, LED TV, кабловска телевизија, фрижидер, опремено кујнско катче, трпезариска маса, балкон со мебел, сушилник за облека, студиата се поглед парк / базен / Море.
Дополнителни информации за комплексот:

24-часовна рецепција

Сместување од 14:00; бесплатно до 12:00

Бесплатен јавен паркинг

WIFI - бесплатно

Надворешен базен со детски дел

Детско игралиште

Салон за убавина

А ла Карт ресторан

Услови на понудата

 • Ваучерот мора да се набави пред истекот на рокот на важење на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Студиите имаат максимален капацитет за до три возрасни лица.
 • Објавената цена е за изнајмување студио за три или пет ноќевања.
 • Валидност на ваучер: од 01 до 30 септември 2018 година.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на телефон:  +359 877 777 760 или e-mail: reservations@aquarent.biz.
 •   По купувањето на ваучерот, мора да ја потврдите вашата резервација со тоа што ќе го диктирате бројот на ваучерот на телефон: +359 877/777 760 или преку e-mail: reservations@aquarent.biz.
 • Видете ги сите Општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Шато Дел Марина

Комплекс Шато дел Марина
Гр. Несебaр, Р. Бугарија
Tел: +359 
******
E-mail: reservations@aquarent.biz


ВИП Понудата за Црно море 2018 е обезбедена од нашиот партнер Апартмански комплекс Шато дел Марина, Несебар

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 31.08.2018 до 30.09.2018
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.