Релаксација во Пампорово - Апартмани Extreme – Рајковски ливади

Еднодневен пакет со појадок за две, три, четири, пет или шест лица во Апартмани Extreme - Рајковски ливади, ПампоровоАпартмани Extreme - Рајковски ливади все наоѓа во реонот на туристичкиот јадро "Рајковски ливади" - к.к "Пампорово" на 1600 метри надморска височина на убава локација, во близина на главната сообраќајница до ски центар "Студенец" и со можности за голем број пешачки патеки.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1580 денари (25 €)
Вaучерoт важи за две лица и вклучува:

 • Ноќевање во еднособен апартман
 • Еден појадок
 • Користење на потполно опремена кујна
 • Едно плато со свежо овошје во денот на пристигнувањето
 • Сателитска телевизија
 • Туристичко осигурување, туристички данок и ДДВ
 • Бесплатен надворешен / внатрешен паркинг
 • Бесплатен безжичен интернет на територијата на комплексот
 • Градина со детско катче

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1896 денари (30 €)
Вaучерoт важи за три лица и вклучува:

 • Ноќевање во еднособен апартман
 • Еден појадок
 • Користење на потполно опремена кујна
 • Едно плато со свежо овошје во денот на пристигнувањето
 • Сателитска телевизија
 • Туристичко осигурување, туристички данок и ДДВ
 • Бесплатен надворешен / внатрешен паркинг
 • Бесплатен безжичен интернет на територијата на комплексот
 • Градина со детско катче

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 2212 денари (36 €)
Вaучерoт важи за четири лица и вклучува:

 • Ноќевање во еднособен апартман
 • Еден појадок
 • Користење на потполно опремена кујна
 • Едно плато со свежо овошје во денот на пристигнувањето
 • Сателитска телевизија
 • Туристичко осигурување, туристички данок и ДДВ
 • Бесплатен надворешен / внатрешен паркинг
 • Бесплатен безжичен интернет на територијата на комплексот
 • Градина со детско катче

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 3318 денари (54 €)
Вaучерoт важи за пет лица и вклучува:

 • Ноќевање во двособен апартман
 • Еден појадок
 • Користење на потполно опремена кујна
 • Едно плато со свежо овошје во денот на пристигнувањето
 • Сателитска телевизија
 • Туристичко осигурување, туристички данок и ДДВ
 • Бесплатен надворешен / внатрешен паркинг
 • Бесплатен безжичен интернет на територијата на комплексот
 • Градина со детско катче

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 3634 денари (59 €)
Вaучерoт важи за шест лица и вклучува:

 • Ноќевање во двособен апартман
 • Еден појадок
 • Користење на потполно опремена кујна
 • Едно плато со свежо овошје во денот на пристигнувањето
 • Сателитска телевизија
 • Туристичко осигурување, туристички данок и ДДВ
 • Бесплатен надворешен / внатрешен паркинг
 • Бесплатен безжичен интернет на територијата на комплексот
 • Градина со детско катче

Базата се состои од 4 одделни трикатна куќи со вкупно 34 еднособни и двособни (мезонети на 2 спрата) апартмани со сместувачка база од 80 легла. Зградите се завршени во 2007 година, изградени по модерна технологија со современи градежни материјали и топлинска изолација.

Секој апартман располага со спална соба (мезонитите се  со 2 спални), дневна со кујна опремена со потребните електрични уреди и прибори, телевизор, камин, сопствен санитарен јазол со када и пространа тераса.

На Ваше располагање има:
бистро
сауна
сала за тенис
кошаркарска зона
зелена површина со детски објекти во непосредна близина на шумата - нуди можности за игри на отворено, скара, релакцација
самостојна сателитска телевизија
интернет

Во непосредна близина на базата има:
Шумска патека обележана за прошетка меѓу шумата - стартува од самата база
На 30 метри во соседен објект има СПА центар (базен, џакузи) - може да се користи од страна на нашите гости
На 150 метри – тениско игралиште - може да се користи од страна на нашите гости.

Во блиската околина се наоѓаат:
Еко патека "невестата"
Вештачки ѕид за спортско качување
Опремени (обезбедени) карпести масиви за спортско качување
"Воздушен тролеј"
Еко патека "кањон на водопадите"
Смолјаннските езера

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Деца до 2 години се сместуваат бесплатно.
 • Можност за доплата за вечера по избор од претходно подготвено мени - 5 €.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми и места на телефон: reservations@hotel-extreme.bg или +359 877 452 459.
 • По купување на ваучерот треба даја  потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 877 452 459 или е-mail: booking@raikovskilodge.com.
 • Валидност на ваучер: од 04 април до 31 ноември 2018 година.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Апартмани Extreme – Рајковски ливади

Пампорово, Р. Бугарија
месност Рајковски Ливади
е-mail: 
booking@raikovskilodge.com
Тел: +359 ******

ВИП Понудата е обезбедена од Апартмани Extreme - Рајковски ливади

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 03.04.2018 до 30.11.2018

Уште понуди:

-50%

СПА одмор во Велинград

Цена: 3 097ден. 1 548ден.

Одмор во Банско

Цена: 1 264ден.
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.