Јули и август на Црно море во Приморско - Куќа за гости Angel Приморско

Еднодневен пакет со појадок, ручек и вечера во Куќа за гости Angel ПриморскоКуќа за гости Angel се наоѓа непосредно до автобуската станица и аквапаркот во градот Приморско, на 200 метри од центарот и на околу 300 метри од јужната плажа на градот.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 948 денари (15 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:
(Важи за периодот од 
29 август до 09 септември)

 • Едно ноќевање
 • Една појадок
 • Еден ручек
 • Една вечера
 • Паркинг
 • Интернет
 • Туристичка такса и ДДВ

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1106 денари (18 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:
(Важи за периодот од 
10 август до 28 август)

 • Едно ноќевање
 • Една појадок
 • Еден ручек
 • Една вечера
 • Паркинг
 • Интернет
 • Туристичка такса и ДДВ

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1138 денари (18 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:
(Важи за периодот од 
08 јули до 09 август)

 • Едно ноќевање
 • Еден појадок
 • Еден ручек
 • Една вечера
 • Паркинг
 • Интернет
 • Туристичка такса и ДДВ

Куќа за гости Angel, Приморско има сместувачката база од 25 места.

Располага со 5 двокреветни и 5 трокреветни соби, сите со самостојни санитарни јазли, кабелска телевизија, фрижидер, одделни тераси и интернет. Се наоѓа веднаш до автобуската станица и аквапаркот, на 200 м. од центарот на Приморско и на околу 300 м. од јужната плажа на градот. Куќата за гости е погодно лоциран за паркирање на автомобили.
Градот Приморско се наоѓа на 55 километри јужно од Бургас.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Ваучерот е за еден човек, при сместени двајца возрасни, при минимум две ноќевања.
 • Деца до 2 години се сместуваат бесплатно.
 • Деца од 2 до 11.99 години сместени на дополнително легло во двокреветна соба плаќаат 70% од цената на ваучерот на рецепција.
 • Трет возрасен доплаќа 80% од цената на ваучерот на рецепција.
 • Доплата на рецепција за користење на клима уред - 2.5 € за 24 часа.
 • Доплатите се вршат на рецепција во хотелот.
 • Валидност на ваучер: од 08 јули до 09 септември 2017 година.
 • Потребна е претходна хотелска резервација пред купување на ваучер на тел: +359 899/ 15 19 76.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Куќа за гости Angel Приморско

Гр. Приморско, Р. Бугарија
Ул. Перун 5
Моб: 
+359 ******
E-mail: m0885232559@gmail.com

ВИП Понудата е обезбедена од куќа за гости Angel, Приморско!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 07.07.2017 до 09.09.2017
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.