Јуни на Црно море во Приморско - Хотел Монтестар 2 - Приморско

Еднодневен пакет со појадок или со појадок и вечера + прошетка со јахта во Хотел Монтестар 2Хотел Монтестар 2 е лоциран во тивок и мирен дел на градот Приморско, на 350 метри од градската плажа. Хотелот располага со 12 двокреветни соби, 6 апартмани и еден луксузен апартман, опремени со фрижидер, бања, панорамски тераса, кабловска телевизија и климатизација.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: 942 денари (15 €) - 50% = 471 денар (7.5 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:
Важи од 14 до 30 јуни

 • Ноќевање во двокреветна соба
 • Еден појадок
 • Прошетка со јахта (доколку временските услови се поволни)
 • Wi-fi интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: 1321 денар (21 €) - 50% = 660 денари (10.5 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:
Важи од 14 до 30 јуни

 • Ноќевање во двокреветна соба
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Прошетка со јахта (доколку временските услови се поволни)
 • Wi-fi интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

Прошетката со јахта е една, независно од бројот на ноќевања.

*Сместувањето е во двојна стандардна соба без тераса, доколку сакате сместување во двојна стандардна соба со тераса се доплаќа 2.5 € на ден.

Гостите на хотелот можат да користат безжичен и бесплатен wi-fi во сите соби. На располагање на гостите се лоби-бар и ресторан. Сите овие услови, во комбинација со одлична услуга, создаваат многу комфор, пријатна атмосфера и незаборавни моменти во вашиот одмор.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при двојно сместување, при минимум две ноќевања.
 • Доплата за сместување во просторија со тераса - 2.5 € на ден.
 • Дете до 1.99 годишна возраст се сместува бесплатно.
 • За дете од 2 до 5.99 год. се доплаќа 2 € за ноќевање со појадок или 5 € за ноќевање со појадок и вечера.
 • Деца од 6 до 11.99 год. или трет возрасен се доплаќа 4 € за ноќевање со појадок или 7 € за ноќевање со појадок и вечера.
 • Трет возрасен плаќа 80% од цената на избраниот пакет на рецепција.
 • При неповолни услови за прошетката со јахта хотелот не должи никакви компензации.
 • Валидност на ваучер: од 14 до 30 јуни 2017 година.
 • Потребна е претходна хотелска резервација на тел: +359 887/ 04 33 34.
 • Видете ги сите Општи Услови

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Монтестар 2 - Приморско

Гр. Приморско, Р. Бугарија
Ул. 
Стара Планина №7А
Моб: +359 ******
E-mail: hotelmontestar2@gmail.com
Website: www.montestar2-primorsko.com

ВИП Понудата за Црно море 2017 е обезбедена од Хотел Монтестар 2 гр. Приморско

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 13.06.2017 до 30.06.2017

Уште понуди:

-50%

СПА одмор во Велинград

Цена: 3 097ден. 1 548ден.
-50%

Одмор во Банско, Бугарија

Цена: 1 580ден. 790ден.
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.