Летување за двајца на Црно море во Приморско - Хотел Монтестар 2 - Приморско

Тридневен, петдневен или седумдневен пакет за двајца со појадок + прошетка со јахта во Хотел Монтестар 2Хотел Монтестар 2 е лоциран во тивок и мирен дел на градот Приморско, на 350 метри од градската плажа. Хотелот располага со 12 двокреветни соби, 6 апартмани и еден луксузен апартман, опремени со фрижидер, бања, панорамски тераса, кабловска телевизија и климатизација.

ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 3476 денари (56 €)
ВИП ваучерoт е за двајца и вклучува:

 • Три ноќевања во двокреветна соба
 • Три појадоци
 • Прошетка со лотка (при соодветни временски услови)
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

ПЕТДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 4740 денари (77 €)
ВИП ваучерoт е за двајца и вклучува:

 • Пет ноќевања во двокреветна соба
 • Пет појадоци
 • Прошетка со лотка (при соодветни временски услови)
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

СЕДУМДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 6636 денари (107 €)
ВИП ваучерoт е за двајца и вклучува:

 • Седум ноќевања во двокреветна соба
 • Седум појадоци
 • Прошетка со лотка (при соодветни временски услови)
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

Прошетката со јахта е една, независно од бројот на ноќевања.
Вечерите се одржуваат во ресторан Нестинарка.

*Сместувањето е во двојна стандардна соба без тераса, доколку сакате сместување во двојна стандардна соба со тераса се доплаќа 5 € на ден за периодот од 21 јулу до 25 август и 2.5 € на ден за останатите периоди

Гостите на хотелот можат да користат безжичен и бесплатен wi-fi во сите соби. На располагање на гостите се лоби-бар и ресторан. Сите овие услови, во комбинација со одлична услуга, создаваат многу комфор, пријатна атмосфера и незаборавни моменти во вашиот одмор.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Деца до 1.99 годишна возраст се сместуваат бесплатно.
 • За дете од 2 до 5.99 год. се доплаќа 2 € за ноќевање со појадок.
 • Деца од 6 до 11.99 год. или трет возрасен се доплаќа 4 € за ноќевање со појадок.
 • Трет возрасен плаќа 80% од цената на избраниот пакет на рецепција.
 • При неповолни услови за прошетката со јахта хотелот не должи никакви компензации.
 • Валидност на ваучер: од 15 дo 30 јуни 2019 година.
 • Потребна е претходна хотелска резервација на тел: +359 889/ 18 42 95.
 • Видете ги сите Општи Услови

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Монтестар 2 - Приморско

Гр. Приморско, Р. Бугарија
Ул. 
Стара Планина №7А
Моб: +359 ******
E-mail: hotelmontestar2@gmail.com
Website: www.montestar2-primorsko.com

ВИП Понудата за Црно море 2019 е обезбедена од Хотел Монтестар 2 гр. Приморско

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 14.06.2019 до 30.06.2019
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.