All inclusive летување во Приморско - Хотел Тишина Резиденс

Еднодневен пакет на база All inclusive + надворешен базен во Хотел Тишина Резиденс, ПриморскоХотел Тишина Резиденс е лоциран на 400 метри од центарот на градот Приморско и истовремено само на 150 метри од северната плажа на градот.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 1138 денари (18 €)
Вип ваучерот е за еден човек, при сместени двајца возрасни и вклучува:
Важи за периодот од 01 до 15 септември

 • Ноќевање во двокреветна соба
 • Исхрана на база All Inclusive
 • Користење на надворешен базен, чадор и лежалки
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса и ДДВ

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 1390 денари  (22 €)
Вип ваучерот е за еден човек, при сместени двајца возрасни и вклучува:
Важи за периодот од 25 до 31 август

 • Ноќевање во двокреветна соба
 • Исхрана на база All Inclusive
 • Користење на надворешен базен, чадор и лежалки
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса и ДДВ

Програма All inclusive:

 • Појадок - од 07:30 до 10 часот на шведска маса
 • Ручек - од 12:00 до 14:00 часот на шведска маса
 • Вечера - од 18:00 до 20:00 часот на шведска маса
 • Од 10:00 до 17:00 часот - пица, бургери и шпагети
 • Од 18:00 до 20:00 часот секоја вечер готвачко шоу
 • Алкохол и пијалоци вклучени во цената - бугарски алкохол (вино, ракија, вотка, виски, ликери, џин, мастика, мента, пиво), кафе, вода, 5 видови безалкохолни пијалоци од 10:00 до 22:00 часот на сите барови во хотелот.

На располагање на гостите се 89 двокреветни соби со можност за дополнително легло и 9 апартмани. Собите располагаат со клима уред, балкон, фрижидер, купатило, плазма телевизор.

Хотелот располага со ресторан, летна тераса со катче за игри, детско катче, базен со детска дел (чадори лежалки на базенот), бар на базенот, 2 Лоб барови, сеф на рецепција, лифт, интернет на територијата на хотелот, паркинг.
Исхраната во хотелот е на база All inclusive.

Секоја година Приморско е посетуван од стотици странски и бугарски туристи. Градот е најпосакувана дестинација поради поволната клима, убава природа, историските и културни споменици на негова територија, гостопримлививото локално население и не на последно место различните атракции понудени на туристите кои го прават погоден за мирен семеен одмор, така и за интензивен одмор со многу забави и емоции.

Услови на понудата

 •  ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Вип Ваучерот е за еден човек, при сместени двајца возрасни за минимум две ноќевања.
 • Деца до 6 год. се сместуваат бесплатно на дополнително легло.
 • За дете од 6 до 15 год. возраст на дополнително легло се доплаќа 50% од цената за возрасен.
 • Трет возрасен купува ваучер.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми и места на телефон: +359 897/97 90 90.
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 897/97 90 90.
 • Валидност на ваучер: од 25 август до 15 септември 2017 година.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Тишина Резиденс

гр. Приморско, Р. Бугарија
ул. Ополченска 2
Тел: +359 
******
Email: 
eternityhome@mail.bg

ВИП Понудата за Црно море 2017 е обезбедена од Хотел Тишина Резиденс, Приморско!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 24.08.2017 до 15.09.2017
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.

Програма All inclusive:

 • Појадок - од 07:30 до 10 часот на шведска маса
 • Ручек - од 12:00 до 14:00 часот на шведска маса
 • Вечера - од 18:00 до 20:00 часот на шведска маса
 • Од 10:00 до 17:00 часот - пица, бургери и шпагети
 • Од 18:00 до 20:00 часот секоја вечер готвачко шоу
 • Алкохол и пијалоци вклучени во цената - бугарски алкохол (вино, ракија, вотка, виски, ликери, џин, мастика, мента, пиво), кафе, вода, 5 видови безалкохолни пијалоци од 10:00 до 22:00 часот на сите барови во хотелот.