Септември на Црно море во Приморско - куќа за гости Angel

Еднодневен пакет со појадок и вечера или појадок, ручек и вечера во куќа за гости Angel, ПриморскоКуќа за гости Angel се наоѓа непосредно до автобуската станица и аквапаркот во градот Приморско, на 200 метри од центарот и на околу 300 метри од јужната плажа на градот.

 

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: 1232 денари (20 €) - 50% = 569 денари (10 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Едно ноќевање
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Паркинг
 • Интернет
 • Туристичка такса и ДДВ

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: 1454 денари (24 €) - 50% = 727 денари (12 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Едно ноќевање
 • Еден појадок
 • Еден ручек
 • Една вечера
 • Паркинг
 • Интернет
 • Туристичка такса и ДДВ

Куќа за гости Angel, Приморско има сместувачката база од 25 места.

Располага со 5 двокреветни и 5 трокреветни соби, сите со самостојни санитарни јазли, кабелска телевизија, фрижидер, одделни тераси и интернет. Се наоѓа веднаш до автобуската станица и аквапаркот, на 200 м. од центарот на Приморско и на околу 300 м. од јужната плажа на градот. Куќата за гости е погодно лоциран за паркирање на автомобили.
Градот Приморско се наоѓа на 55 километри јужно од Бургас.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Ваучерот е за еден човек, при сместени двајца возрасни.
 • Деца до 3,99 години се сместуваат бесплатно.
 • Деца од 4 до 12 години сместени на дополнително легло во двокреветна соба плаќаат 50% од цената на ваучерот на рецепција.
 • Трет возрасен купува цел ваучер.
 • Валидност на ваучер: од 10 до 30 септември 2016 година.
 • Потребна е претходна хотелска резервација пред купување на ваучер на тел: +359 897/81 54 24.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

куќа за гости Angel

Гр. Приморско, Р. Бугарија
Ул. Перун 5
Моб: +359 ******
Email: 
katq.ivanova9@abv.bg

ВИП Понудата е обезбедена од куќа за гости Angel, Приморско!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 09.09.2016 до 30.09.2016
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.