Летување за двајца во Приморско - Куќа за гости "Румен Димов"

50% попуст на пакети за двајца во Куќа за гости Румен Димов, ПриморскоКуќа за гости "Румен Димов" се наоѓа во градот Приморско на 300 метри од двете градски плажи и од центарот на градот, во близина на спортската сала.

Располага со апартмани со 3 + 2 кревети и со соби со 2 и 3 кревети, од кои секоја има сопствена бања, телевизор, фрижидер, Wi-Fi и тераса. Со исклучок на собите од север, сите други имаат климатизација. Безжичен интернет има во целата куќа, и се користи бесплатно од нашите гости. Паркингот за нашите клиенти исто така е бесплатен.

ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ: 4424 денари (72 €) - 50% = 2212 денари (36 €)
ВИП ваучерот е за двајца и вклучува:

 • Три ноќевања во двокреветна соба
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

ПЕТДНЕВЕН ПАКЕТ: 7268 денари (118 €) - 50% = 3634 денари (59 €)
ВИП ваучерот е за двајца и вклучува:

 • Пет ноќевања во двокреветна соба
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

СЕДУМДНЕВЕН ПАКЕТ: 10112 денари (164 €) - 50% = 5056 денари (82 €)
ВИП ваучерот е за двајца и вклучува:

 • Седум ноќевања во двокреветна соба
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

Приморско е лоциран на мал полуостров на брегот на Црното Море, во подножјето на врвовите на планината Странџа, кои се спуштаат кон црноморскиот брег. Градот се наоѓа на околу 50 км јужно од градот Бургас.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Деца до 6 години се сместуваат бесплатно.
 • Деца од 6 до 12 години или трети возрасен плаќаат фиксна цена од 4 € на вечер на рецепцијата во хотелот.
 • Валидност на ваучер: од 07 јуни до 01 јули 2017 година.
 • Потребна е претходна хотелска резервација за саканиот период, пред купување на ваучер на тел: +359 888/57 12 63.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Куќа за гости "Румен Димов"

Куќа за гости "Румен Димов"
Гр. Приморско, Р. Бугарија

Ул."Ропотамо" №72 
Тел: +359 
******
Е-mail: rdimov.com@abv.bg
Website: www.rdimov.com

ВИП Понудата за Црно море 2016 е обезбедена од Куќа за гости "Румен Димов", Приморско

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 06.06.2017 до 01.07.2017
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.