All Inclusive летување на Црно море во При - Хотел Свети Стефан, Приморско

Еднодневен пакет со појадок или на база All Inclusive во Хотел Свети Стефан, Приморско

Еднодневен пакет со појадок или на база All Inclusive во Хотел Свети Стефан, Приморско

Изберете пакет

Еднодневен пакет со појадок во Хотел Свети Стефан, Приморско

Цена: 853 ден.
Купете

Еднодневен пакет на база All Inclusive во Хотел Свети Стефан, Приморско

Цена: 1261 ден.
Купете
Валидност 28.08.2019 - 14.09.2019
Цена на човек/ден 853.2 - 1260.84 ден.ден/ човек
Местоположба Приморско
Купени 10 ваучери
 •   Ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Ваучерот е за еден човек, но при максимална пополнетост на редовните кревети, при минимум две ноќевања.
 • Дете до 11,9 год. сместено на дополнително легло со двајца возрасни во двокреветна соба се сместува бесплатно.
 • За дете до 11,9 год. сместено со еден возрасен во двокреветна соба на редовно легло се купува ваучер.
 • За еден возрасен со две деца до 11,9г. во двокреветна соба 2 + 1- се потребни два ваучери.
 • За трет возрасен, сместен во апартман се купува ваучер.
 • За дете до 11,9 год. сместено во апартман на редовно легло се доплаќа на рецепција- за прво дете-14 €; за второ дете- 14 € на ден на база All Inclusive
 • Двокреветна соба; - Капацитет на двокреветна соба 2 + 1- 2 редовни кревети + 1 дополнително легло на растегнување
 • Апартман- во секој апартман има четири редовни легла. Можно сместување во стан е 3 возрасни + 1 дете, 3 возрасни, 2 возрасни + 2 деца, 4 возрасни
 • При пополнетост под 20% од капацитетот нво хотелот оброците може да бидат по претходно избрано мени.
 • Пакетот започнува со вечера на денот на пристигнување, а завршува со ручек на денот на заминување.
 • Сместување после 14:30 часот. Напуштање на собите до 11:30 часот. Престојот потоа се плаќа по цени на рецепција.
 • Потребна е претходна хотелска резервација пред купување на ваучер на тел: +359 876 68 32 83, 0876/28 36 83.
 • Валидност на ваучер: 29 август до 14 септември 2019 година.
 • Видете ги сите општи услови.

Приморско, Р. Бугарија
Тел: +359 
876 68 32 83
Тел: +359 876/ 28 36 83
E-mail: sveti_stefan@abv.bg
Website: 
www.ststefan.holiday

ВИП Понудата е обезбедена од Хотел „Свети Стефан”

Еднодневен пакет со појадок или на база All Inclusive во Хотел Свети Стефан, Приморско

Изберете пакет

Еднодневен пакет со појадок во Хотел Свети Стефан, Приморско

Цена: 853 ден.
Купете

Еднодневен пакет на база All Inclusive во Хотел Свети Стефан, Приморско

Цена: 1261 ден.
Купете
Валидност 28.08.2019 - 14.09.2019
Цена на човек/ден 853.2 - 1260.84 ден.ден/ човек
Местоположба Приморско
Купени 10 ваучери
 •   Ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Ваучерот е за еден човек, но при максимална пополнетост на редовните кревети, при минимум две ноќевања.
 • Дете до 11,9 год. сместено на дополнително легло со двајца возрасни во двокреветна соба се сместува бесплатно.
 • За дете до 11,9 год. сместено со еден возрасен во двокреветна соба на редовно легло се купува ваучер.
 • За еден возрасен со две деца до 11,9г. во двокреветна соба 2 + 1- се потребни два ваучери.
 • За трет возрасен, сместен во апартман се купува ваучер.
 • За дете до 11,9 год. сместено во апартман на редовно легло се доплаќа на рецепција- за прво дете-14 €; за второ дете- 14 € на ден на база All Inclusive
 • Двокреветна соба; - Капацитет на двокреветна соба 2 + 1- 2 редовни кревети + 1 дополнително легло на растегнување
 • Апартман- во секој апартман има четири редовни легла. Можно сместување во стан е 3 возрасни + 1 дете, 3 возрасни, 2 возрасни + 2 деца, 4 возрасни
 • При пополнетост под 20% од капацитетот нво хотелот оброците може да бидат по претходно избрано мени.
 • Пакетот започнува со вечера на денот на пристигнување, а завршува со ручек на денот на заминување.
 • Сместување после 14:30 часот. Напуштање на собите до 11:30 часот. Престојот потоа се плаќа по цени на рецепција.
 • Потребна е претходна хотелска резервација пред купување на ваучер на тел: +359 876 68 32 83, 0876/28 36 83.
 • Валидност на ваучер: 29 август до 14 септември 2019 година.
 • Видете ги сите општи услови.

Приморско, Р. Бугарија
Тел: +359 
876 68 32 83
Тел: +359 876/ 28 36 83
E-mail: sveti_stefan@abv.bg
Website: 
www.ststefan.holiday

ВИП Понудата е обезбедена од Хотел „Свети Стефан”

Хотел "Свети Стефан" се наоѓа во тивок и спокоен дел на туристичкиот град Приморско, на околу 200 метри од северната плажа на градот. Центарот на туристичкиот гратче, каде се концентрирани сите атракции, ресторани, барови и продавници е само околу 5 минути пешачење од хотелот.
Хотел "Свети Стефан" располага со сите удобности за пријатен летен одмор. Зградата на пет спрата е со современ дизајн, кој комбинира прекрасна архитектура и практичност.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 853 денари (14 €)
ВИП Ваучерот е за едно лице и вклучува:

 • Едно ноќевање
 • Еден појадок
 • Надворешен базен, чадор и лежалки
 • Wi-fi во заедничките простории на хотелот

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1261 денар (20 €)
ВИП Ваучерот е за едно лице и вклучува:

 • Едно ноќевање
 • Исхрана на база All Inclusive
 • Надворешен базен, чадор и лежалки
 • Wi-fi во заедничките простории на хотелот

На располагање на гостите се ресторан во кој се служи појадок, ручек и вечера на шведска маса, и таверна во балкански стил. Пристапот до спратовите во хотелот се остварува преку панорамски лифт.
Во двојните соби сместување е на два одделни редовни кревети, како по потреба има можност и за трето дополнително легло. Стандардниот мебел вклучува уште гардеробер, биро, ноќни шкафчиња.

Надворешен базен со лежалки и чадори околу него, како и џакузи се достапни на оние кои сакаат да пливаат и на љубителите на сончањето.

За чување на вредности на рецепција предлагаме сеф со доплата. Пегла и даска за пеглање се обезбедуваат на барање од рецепција. Wi Fi конекција има во лоби барот на хотелот.

Услови на понудата

 •   Ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Ваучерот е за еден човек, но при максимална пополнетост на редовните кревети, при минимум две ноќевања.
 • Дете до 11,9 год. сместено на дополнително легло со двајца возрасни во двокреветна соба се сместува бесплатно.
 • За дете до 11,9 год. сместено со еден возрасен во двокреветна соба на редовно легло се купува ваучер.
 • За еден возрасен со две деца до 11,9г. во двокреветна соба 2 + 1- се потребни два ваучери.
 • За трет возрасен, сместен во апартман се купува ваучер.
 • За дете до 11,9 год. сместено во апартман на редовно легло се доплаќа на рецепција- за прво дете-14 €; за второ дете- 14 € на ден на база All Inclusive
 • Двокреветна соба; - Капацитет на двокреветна соба 2 + 1- 2 редовни кревети + 1 дополнително легло на растегнување
 • Апартман- во секој апартман има четири редовни легла. Можно сместување во стан е 3 возрасни + 1 дете, 3 возрасни, 2 возрасни + 2 деца, 4 возрасни
 • При пополнетост под 20% од капацитетот нво хотелот оброците може да бидат по претходно избрано мени.
 • Пакетот започнува со вечера на денот на пристигнување, а завршува со ручек на денот на заминување.
 • Сместување после 14:30 часот. Напуштање на собите до 11:30 часот. Престојот потоа се плаќа по цени на рецепција.
 • Потребна е претходна хотелска резервација пред купување на ваучер на тел: +359 876 68 32 83, 0876/28 36 83.
 • Валидност на ваучер: 29 август до 14 септември 2019 година.
 • Видете ги сите општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Свети Стефан, Приморско

Приморско, Р. Бугарија
Тел: +359 
876 68 32 83
Тел: +359 876/ 28 36 83
E-mail: sveti_stefan@abv.bg
Website: 
www.ststefan.holiday

ВИП Понудата е обезбедена од Хотел „Свети Стефан”

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 28.08.2019 до 14.09.2019
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.

Програма All Inclusive:

08:00-10:00ч. појадок на шведска маса- топли пијалоци, млеко, сок, вода, чај, јајца, колбаси, млечни продукти, житарки, сезонски зеленчуци и овошје, десерти и др.
13:00-14:30ч. ручек на шведска маса- супа, топли предјадења, готвени јадења, скара, салати, сезонски зеленчуци и овошје, десерти и др.
18:30-20:30ч. вечера на шведска маса- салати, скара, готвени јадења од бугарската и европска кујна, сезонски зеленчуци и овошје, десерти и др.
Пијалци на бар од 10:00 до 22:00ч- топли пијалоци, сокови, вода, газирани пијалоци од диспенсер, наливно пиво, бугарски алкохол, вино