Нова година во Семково Бугарија - Хотелски комплекс Рила, Семково

Дводневен и тридневен празничен пакет со појадок и вечера во Хотелски комплекс Рила, СемковоХотелски комплекс "Рила" се наоѓа во планината Рила на 17 км. од гратчето Белица во одморалиштето Семково. Хотелот се наоѓа на 160 км од Софија и на 30 км од Банско.

ДВОДНЕВEН ПАКЕТ: VIP цена: 6320 денари (102 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Две ноќевања во двокреветна соба
 • Два појадоци
 • Две вечери (една празнична вечера)
 • Користење на внатрешен базен
 • Интернет во заедничките делови на хотелот
 • Паркинг
 • Туристичка такса

ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 7268 денари (118 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Три ноќевања во двокреветна соба
 • Три појадоци
 • Три вечери (една празнична вечера)
 • Користење на внатрешен базен
 • Интернет во заедничките делови на хотелот
 • Паркинг
 • Туристичка такса

Новогодишната вечера е на шведска маса и вклучува:

 • Месо - телешко, јагнешко, свинско, пилешко, 10 вида колбаси; 7 видови сирења; над 10 вида салати; колачи
 • Бугарски алкохол - ракија, вотка, виски, вино бело, црвено вино, пиво, сокови – неограничена конзумација
 • Новогодишна програма со водител и аниматори
 • Лотарија со награди

Хотелот "Рила" располага со 89 простории , од кои 31 двојни , 42 тројни и 4 четворни соби и 12 студиа и апартмани. Вкупно можат да се сместат до 330 лица.

Хотелот располага со внатрешен базен со димензии 18х6м, голема сала (250м2) со подиум и трибина 4 мултифункционални сали, фоаје со тивки игри.
Комплексот располага со ресторан и дневен бар. Сите соби се со со када, WC \ туш, ТВ и поглед кон планината.
Хотелот е исклучително погоден и има големо искуство во организирање и пречекот на големи групни настани, јазични обуки, танцови школи и натпревари, спортски кампови и други.

Услови на понудата

 • Ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при двојно сместување.
 • Деца до 3 години се сместуваат бесплатно.
 • Деца од 3 до 11.99 години плаќаат 50% од цената на возрасен.
 • Сите доплати се вршат на рецепцијата на хотелот.
 • Валидност на ваучер: од 30 декември 2016 год. до 02 jануари 2017 година.
 • Потребна е претходна хотелска резервација пред купување тел : +359 893/51 40 58; +359 988/95 90 21 и за потврда на резервацијата ваучерот се испраќа на и-пошта: rilahotel@abv.bg.
 • Видете ги сите општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотелски комплекс Рила, Семково

Семково, Р. Бугарија
Тел: +359 
******
Тел: +359 
******
E-mail: rilahotel@abv.bg

ВИП Понудата е обезбедена од Хотелски комплекс Рила, Семково

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 30.12.2016 до 02.01.2017
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.