Летување за двајца во Синеморец - Хотел Баварија, Синеморец

Еднодневен пакет за двајца со појадок во хотел Баварија, СинеморецХотел Баварија се наоѓа во живописното летувалиште на брегот на Црно море - Синеморец, на околу 80 км од Бургас. Хотелот има двокреветни, трокреветни соби и еден апартман. Во барот "Сино лето" можете да уживате во нашите освежувачки пијалоци.
Добредојдовте кај нас!

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 948 денари (15 €)
ВИП ваучерот е за двајца луѓе и вклучува:

 • Едно ноќевање во двокреветна соба
 • Еден појадок
 • Интернет
 • Паркинг

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1106 денари (18 €)
ВИП ваучерот е за двајца луѓе и вклучува:

 • Едно ноќевање во двокреветна соба со поглед кон Црно море
 • Еден појадок
 • Интернет
 • Паркинг

Синеморец е мало летувалиште во Југоисточна Бугарија. Лоциран е во општина Царево, област Бургас. Синеморец се наоѓа на полуостровот на јужниот брег на реката Велека, во близина на живописниот естуар на реката. Пејзажот на бреговите околу с Синеморец е единствен од ваков вид, и е несомнено е едно од најживописнате места на бугарското крајбрежје на Црното Море.

Услови на понудата

 • Ваучерот мора да се набави пред истекот на рокот на важење на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Деца до 6,99 години престојуваат бесплатно.
 • Деца над 7 години и трет возрасен плаќаат 8 € за вечер.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на тел: +359 886/ 91 88 91.
 • Откако ќе го купите ваучерот, мора да ја потврдите вашата резервација диктирајќи го бројот на ваучерот на тел: +359 886/91 81 91.
 • Валидност на ваучерот: 4 мај до 15 јуни 2018 година
 • Видете ги сите Општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Баварија, Синеморец

Хотел Баварија

с. Синеморец
Ул.Преображение 13
Тел: +359 ******
E-mail: biser6803@abv.bg

ВИП Понудата за Црно море 2018 е обезбедена од Хотел Баварија, Синеморец

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 03.05.2018 до 15.06.2018

Уште понуди:

-50%

СПА одмор во Велинград

Цена: 3 097ден. 1 548ден.
-50%

Зимување на Пирин планина

Цена: 3 539ден. 1 770ден.
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.