Одмор во Сончев брег - Хотел Кантилена

Еднодневен пакет со појадок + надворешен базен во хотел Кантилена, Сончев брегХотелски комплекс Кантилена започна со работа летната сезона 2014 година. Целосно нов комплекс, лоциран во југозападниот дел на одморалиштето Сончев Брег на само неколку метри од плажите на Црно море, на 1км од аквапаркот и на 3 км од градот Несебар.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 506 денари (8 €)
Вип Ваучерот е за едно лице и вклучува:
Важи за периодот од 21 до 31 мај

 • Едно ноќевање
 • Користење на надворешен базен со детска секција
 • Лежалки и чадор околу базенот
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 758 денари (12 €)
Вип Ваучерот е за едно лице и вклучува:
Важи за периодот од 21 до 31 мај

 • Едно ноќевање
 • Еден појадок
 • Користење на надворешен базен со детска секција
 • Лежалки и чадор околу базенот
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

Хотелскиот дел е на 6 спрата со пространи и елегантни простории за сместување, студиа со површина од 50 кв.м. едноспални апартманисо површина од 78 кв.м. и двоспални апартмани со површина од 110 квадратни метри, секој од нив со тераса, клима, кујна, фрижидер, ТV, бања со туш, Wi-Fi.

Комплексот за своите гости располага со надворешен базен со детска секција, главен ресторан со богата програма на база All Inclusive, лежалки и чадори крај базенот.

Хотелски комплекс Кантилена на своите гости им нуди пријатна атмосфера, удобност, и висококвалитетна услуга.

Услови на понудата

 • Ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Вип Ваучерот е за еден човек, при минимум сместени двајца возрасни.
 • Едно дете до 7 год. се сместува бесплатно.
 • Дете од 7 до 12 год. плаќа 50% од цената за возрасен.
 • Трет возрасен на дополнително легло плаќа 70% од цената за возрасен.
 • Сите доплати се вршат на рецепција.
 • Валидност на ваучер: од 21 до 31 мај 2018 година.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми и места на телефон: +359 896/84 97 70 или на e-mail: complexcantilena@abv.bg.
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 896/84 97 70 или на e-mail: complexcantilena@abv.bg.
 • Видете ги сите општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Кантилена

Гр. Сончев Брег, Р. Бугарија
Песоците 159
Тел: +359 ******
E-mail: complexcantilena@abv.bg
Facebook: www.facebook.com/cantilenacomplex/

ВИП Понудата за Црно море 2018 е обезбедена од хотел Кантилена, Сончев брег!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 20.05.2018 до 31.05.2018
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.