Летување во Сончев брег - Комплекс„Rose Village”

50% попуст на еднодневен пакет со појадок во комплекс Rose VillageКомплексот "Rose Village" е со категорија три ѕвездички, се наоѓа во Сончев Брег, на 150м од плажите, на 15 минути од центарот на Сончев Брег и Несебар и 35 километри од градот Бургас.
Хотелот е лоциран на околу 450 метри од Cacao beach.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: 2212 денари (36 €) - 50% = 1106 денари (18 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Ноќевање во едноспален апартман, студио или двоспален апартман
 • Еден појадок
 • Користење на надворешен базен и лежалки
 • Интернет - кабелски интернет во апартманите  и WiFi во ресторанот и фоајето
 • Туристичка такса

Ресторан "Вики" е на територијата на комплексот и располага со 100 места на затворено и на отворено. Нуди богато и вкусно мени од бугарска национална кујна, медитерански специјалитети и скара. Храната се подготвува само од свежи еколошки производи со висок квалитет од професионални готвачи со меѓународно искуство.

Комплексот се состои од 3 згради лоцирани на вкупна површина од 4500 кв.м. Секоја од зградите се состои од шест спрата.
Апартманскиот хотел е погоден за семеен летен одмор во мирна и пријатна атмосфера.
Комплексот располага со 120 апартмани, вклучувајќи  56 еднособни апартмани, 54 двособни апартмани и 10 студиа.
Rose Villagе, располага со ресторан со 150 места на затворено и на отворено, прекрасни тревниц, исто така има два бабазени / 250 и 100 метри /, со посебна зона за деца, игралиште, паркинзи.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при максимална искористеност на креветите во апартманите и студиата.
 • Минимално сместување - студио 2 возрасни, едноспален апартман - 2 возрасни, двоспален апартман - 4 возрасни.
 • За дете од 2 - 12 год. се плаќа 5 € на рецепција.
 • За дете над 12 годинасе доплаќа 10 € на рецепција.
 • Паркинг - 1 € на ден.
 • Валидност на ваучер: од 22 август до 25 септември 2016 година.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација пред купување на ваучер на тел: +359 554 3 00 09 или +359 885 19 10 47.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Комплекс„Rose Village”

Сончев брег, Р. Бугарија
Тел: +359 
******
Тел: +******

E-mail: office.rosevillage@gmail.com
Website:
rose-village.com

ВИП Понудата за Црно море 2016 е предоставена од Комплекс Rose Village

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 21.08.2017 до 21.09.2017
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.