На Црно море во Сончев брег - Резиденција Бумеранг

Еднодневен пакет за сместување на до пет или осум лица во апартман во Резиденција БумерангРезиденција Бумеранг е идеално место за удобен одмор во најпопуларното бугарско одморалиште Сончев Брег. Комплексот е модерна современа зграда, ги има сите потребни услови за Вашиот удобен и комфоренодмор со семејството или пак во пријатно пријателско друштво.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 2528 денари (41 €)
ВИП ваучерот е за сместување на до пет лица и вклучува:

 • Ноќевање во апартман (апартманот располага со кујнско катче)
 • Два базени, со детски сектор, чадори и лежалки, 
 • Пинг понг
 • Мини игралиште за фудбал
 • Интернет во заедничките денови во хотелот
 • Паркинг
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 3792 денари (61.5€)
ВИП ваучерот е за сместување за до осум лица и вклучува:

 • Ноќевање во апартман со два санитарни јазли (апартманот не располага со кујнско катче)
 • Два базени, со детски сектор, чадори и лежалки,
 • Пинг понг
 • Мини игралиште за фудбал
 • Интернет во заедничките денови во хотелот
 • Паркинг
 • Туристичка такса

Хотелът располага со ресторан, којшто работи на база Full board.

Доплaта за појадок– 3 €
Доплaта за ручек– 4 
Доплaта за вечера – 5 

Комплексот располага со два надворешни базени, со детска секција на едниот од нив, вкупната должина на кои е 68 м .; двор со широки тревници, скара; игралиште каде најмладите гости можат непречено да играат во текот на целиот ден; обезбеден паркинг и деноноќно осигурување на целиот комплекс.

Апартманите се модерно опремени и имаат самостојна спална, дневна соба со трпезарија и софа на растегнување, целосно нова опремена кујна, тераса со надворешен мебел, бања со туш кабина, клима, кабловска HD TV. Можноста за сместување во апартманите е до максимум четири луѓе.

Карактеристики во апартманите: спална, дневна соба со софа на растегнување, трпезарија, комплетно опремена кујна - рингла, микробранова, електричен бокал за вода, фрижидер, машина за перење во некои од апартманите, клима уред со индивидуален контрола, кабловска, сателитска телевизија, бања со туш кабина, балкон, интернет.
Комплексот се наоѓа во елитниот Регион запад во Сончев Брег, од страна на одморалиштето Св. Влас, на само 300 метри од плажите на Црно море и крајбрежната улица.
Во рамките на 200 метри од зградата има продавници за намирници, а на 50 метри има ресторан, центарот на одморалиштето е на 1,8 километри. Аквапаркот и Трговскиот центар Ројал Бич се на 10 минути пешачење од комплексот.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Валидност на ваучер: од 18 август до 25 септември 2017 година.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми и места на телефон: +359 876 67 61 95
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 876 67 61 95
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Резиденција Бумеранг

к.к Сончев брег
Тел: +359 
******
е-mail: office@forestnook.bg
Facebook: Boomerang-Residence

ВИП Понудата за лето 2017 е обезбедена од Резиденција  Бумеранг, Сончев брег

 

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 18.08.2017 до 25.09.2017
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.