Летување во Созопол - Хотел Мелиа Мар

Еднодневен пакет со појадок + базен за целато летна сезона во Хотел Мелиа МарMelia Mar - семеен комплекс кој има екстра локација, пријатна атмосфера и гостопримлив персонал. Лоциран е на првата линија на убавиот карпест брег, само 100 метри од познатaтa плажа Bamboo Beach во Созопол.
Одличната локација нуди компбинира тивко и мирно место за пријатен престој и комплетен одмор, така и брз пристап (900 м) до центарот на градот, каде можете да уживате во широк спектар на атракции, продавници, ресторани и ноќни барови.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: 1327 денари (21 €) - 50% = 664 денари (10.5 €)
Важи од 01 до 20 јуни

ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Ноќевање во двокреветна соба
 • Еден појадок
 • Базен
 • Интернет
 • Туристичка такса
 • Паркинг

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: 1580 денари (26 €) - 50% = 790 денари (13 €)
Важи од 21 јуни до 02 јули

ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Ноќевање во двокреветна соба
 • Еден појадок
 • Базен
 • Интернет
 • Туристичка  такса
 • Паркинг

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: 2781 денар (45 €) - 50% = 1390 денари (22.5 €)
Важи од 03 јули до 31 август

ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Ноќевање во двокреветна соба
 • Еден појадок
 • Базен
 • Интернет
 • Туристичка  такса
 • Паркинг

Секоја соба во комплексот има клима и телевизор со рамен екран со кабелска телевизија. Некои соби располагаат со катче за седење за комфор на гостите. Во просториите има на располагање електричен бокал.

Персоналот на рецепција е на Ваше располагање деноноќно.

На лице место се нуди изнајмување велосипеди. Областа е популарна дестинација за нуркање. На лице место се предлага изнајмување на автомобили. Најблискиот аеродром е Бургас, на 24 километри од хотелот Мелиа Мар.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при двојно сместување.
 • Дете до 2 години се сместува бесплатно со двајца возрасни.
 • За сместување на дете од 2 до 12 години се плаќа на рецепција плаќа 50% од вредноста на ваучерот.
 • Трет возрасен купува ваучер.
 • Валидност на ваучер: од 01 јуни до 31 август 2017 година.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми на телефон: +359 886/18 11 51
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 886/18 11 51
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Мелиа Мар

Созопол, 8130, месност "Буџака", Р. Бугарија
Тел: +359 ******
E-mail: meliamar@abv.bg
Website: meliamar.com

ВИП Понудата е обезбедена од Хотел Мелиа Мар

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 31.05.2017 до 31.08.2017
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.