Јули во Сончев брег - Хотел Џули Сончев брег

Еднодневен пакет со појадок + базен во Хотел Џули***, Сончев брегХотел Џули е тризвезден хотел, кој се наоѓа во централниот дел на комплекс Сончев Брег во непосредна близина на плажите на Црно море. Потопете се во една пријатна атмосфера, гостопримство и комфор. Ви нудиме совршено сооднос на цена и квалитет, предуслов за пријатен престој и релаксирачки одмор.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1264 денари (20 €)
ВИП ваучерот е за едно лице и вклучува:

 • Едно ноќевање во трокреветна соба
 • Еден појадок
 • Базен со чадор и лежалки (до исцрпување на количините)
 • Интернет
 • Туристичка такса
 • 10% попуст во а-ла-carte ресторанот на хотелот

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1422 денари (23 €)
ВИП ваучерот е за едно лице и вклучува:

 • Едно ноќевање во двокреветна соба
 • Еден појадок
 • Базен со чадор и лежалки (до исцрпување на количините)
 • Интернет
 • Туристичка такса
 • 10% попуст во а-ла-carte ресторанот на хотелот

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1580 денари (25 €)
ВИП ваучерот е за едно лице и вклучува:

 • Едно ноќевање во двокреветна соба супериор
 • Еден појадок
 • Базен со чадор и лежалки (до исцрпување на количините)
 • Интернет
 • Туристичка такса
 • 10% попуст во а-ла-carte ресторанот на хотелот

Климатизираните соби располагаат со мал фрижидер, катче за дневен престој и балкон. Секоја од нив располага со кабловска телевизија и бања со туш.

Хотелот располага со надворешен базен со дел за деца, бар на базенот, лежалки и чадори.

Услови на понудата

 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • ВИП ваучерот треба да се изјави пред истекот на понудата.
 • Понудата е за едно лице, при сместени минимум две или три лица во зависност од типот просторија.
 • Деца до 1,99 години се сместуваат бесплатно на бебешко креветче.
 • Деца од 2 до 4.99 години, се сместуваат бесплатно на дополнително легло.
 • Деца од 5 до 11.99 години користат 75% попуст од цената на избраниот пакет.
 • Деца над 12 год. или трет возрасен на дополнително легло користи 50% попуст од цената избраниот пакет.
 • Сите доплати се вршат на рецепција во хотелот.
 • Пред купување на ваучерот е потребно да направите барање за слободни датуми и места на тел: +359 889/93 68 68.
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го кодот на ваучерот на тел: +359 889/93 68 68
 • Валидност на ваучер: од 12 до 31 јули 2017 година.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Џули Сончев брег

К.к. Сoнчев брeг
ул. Јулија №1
Тел: +359 
******од 08:00 до 20:00 ч.
E-mail: julihotel@abv.bg

ВИП Понудата за Црно море 2017 е обезбедена од Хотел Џули, Сончев брег

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 11.07.2017 до 31.07.2017

Уште понуди:

-50%

СПА одмор во Велинград

Цена: 3 097ден. 1 548ден.
-50%

Зимување на Пирин планина

Цена: 3 539ден. 1 770ден.
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.