Одмор крај Тројан - Куќа за гости Почивка***

Еднодневен пакет со појадок и вечера + шише вино во Куќа за гости Почивка***, Черни ОсамКуќа за гости „Почивка” *** се наоѓа во селото Црни Осам, на 12 км од градот Тројан. Куќата е новоизградена и воведена во употреба во почетокот на 2015 година. Гостите на куќата можат да уживаат сите форми на организиран селски туризам, вклучувајќи неколку еко патеки во централниот дел на Стара Планина.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 916 денари (15 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Ноќевање во двокреветна соба
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Подарок шише вино од нашата винарија
 • Приватен паркинг
 • Интернет
 • Рано сместување и подоцнeжно ослободување (по можност)

Куќа за гости „Почивка” ги исполнува сите критериуми за организирање на една пријатен одмор во планината. Тоа е идеално место каде можете да уживате во прекрасна природа и да се почувствува духот на планината. Село Црни Осам се наоѓа во подножјето на националниот парк "Централен Балкан" и појдовна точка кон планинските врвови Голем купен, планинарскиот дом "Јаворова лако" и "Амбарица".

Распределбата и комфорот во просториите создаваат идеално место за удобен одмор на село, за пријателски семејства или поголеми друштва.

Секоја соба располага со посебна голема тераса, каде што можете да нарачате романтична вечера на отворено, да испиете чаша топло кафе или чај од планински билки, приготвен од љубезните домаќини.

Градината на куќа „Почивка” е со површина од 2,5 дка, каде што има место за организирање на игри и забава на тревата.
Околу дворот има само зеленило и се открива неверојатен поглед кон планината.
За љубителите на спортот и забавата, можете да користите стадионот каде да организирате игри на фудбал, одбојка или кошарка.

Услови на понудата

 • Ваучерот треба да се купи пред истекот на рокот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничени ваучери со попуст.
 • Понудата е за едно лице, при сместени двајца возрасни.
 • Деца до 6 години се сместуваат бесплатно.
 • Децата над оваа возраст и трето возрасно лице плаќаат 50% од цената на ваучер на рецепција.
 • Валидност на ваучер: од 13 февруари до 31 март 2018 година.
 • Понудата не важи за датите 2 и 3 март.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на телефонски број: +359 889/24 77 08.
 • Откако ќе го купите ваучерот, треба да ја потврдите вашата резервација со тоа што ќе го издиктирате кодот на ваучерот на тел: +359889/24 77 08.
 • Видете ги сите Општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Куќа за гости Почивка***

Черни Осам, Тројан - Р. Бугарија
Улица Стадион 4
Тел: +359 
******
е-mail: 
valia_m_s@abv.bg
Website: www.pochivka-troyan.com

ВИП Понудата  е обезбедена од Куќа за гости Почивка***

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 13.02.2018 до 31.03.2018

Уште понуди:

-50%

СПА одмор во Велинград

Цена: 3 097ден. 1 548ден.
-50%

Зимување на Пирин планина

Цена: 3 539ден. 1 770ден.
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.