Релаксација во Велинград - Апартмани Смилена, Велинград

Еднодневен пакет во Апартмани Смилена, ВелинградАпартмани Смилена се наоѓаат во централниот дел на Велинград, во близина на Гранд хотел Велинград и Хотел Олимп.
Апартманите се целосно опремени.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 632 денари (10 €)
ВИП Ваучерот е за едно лице, при сместени две, три или четири лица и вклучува:

 • Едно ноќевање во апартман
 • Интернет
 • Паркинг
   

Понудата е обезбедена од Апартмани Смилена, Велинград

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при сместени две, три или четири лица во апартман.
 • Деца до 5.99 год. возраст се сместуваат бесплатно.
 • Деца од 6 до 11.99 години плаќаат 5 € на ден на лице место.
 • Сите доплати се вршат на лице место на рецепција.
 • Валидност на ваучер: од 10 февруари до 31 март 2018 година.
 • Понудата не е валидна за официјалните празници.
 • Потребна е претходна резервација пред купување на ваучер на тел: +359 893/71 17 78.
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го кодот на ваучерот на телефон: +359 893/71 17 78.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Апартмани Смилена, Велинград

Велинград, Р. Бугарија
Булевар Соединение
e-mail: elmis@abv.bg
Тел: ******

ВИП Понудата е обезбедена од Апартмани Смилена, Велинград

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 10.02.2018 до 31.03.2018

Уште понуди:

-50%

СПА одмор во Велинград

Цена: 3 097ден. 1 548ден.
-50%

Зимување на Пирин планина

Цена: 3 539ден. 1 770ден.
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.