Одмор во Велинград - Хотел Брио, Велинград

Еднодневен пакет за двајца со појадок во хотел Брио, Велинград

Еднодневен пакет за двајца со појадок во хотел Брио, Велинград

Изберете пакет

Еднодневен пакет за двајца со појадок во двокреветна соба во хотел Брио, Велинград

Цена: 1264 ден.
Купете

Еднодневен пакет за двајца со појадок во студио во хотел Брио, Велинград

Цена: 1738 ден.
Купете

Еднодневен пакет за двајца со појадок во студио лукс во хотел Брио, Велинград

Цена: 2054 ден.
Купете
Валидност 30.01.2018 - 31.03.2018
Цена на човек/ден 632 - 1027 ден.ден/ човек
Местоположба Велинград
Купени 0 ваучери
 • Ваучерот треба да се набави пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Деца до 6 години се сместуваат бесплатно.
 • Децата на возраст од 6 до 12 години плаќаат 50% од цената на ваучер.
 • Трет возрасен купува Ваучер.
 • Сите доплати се вршат на рецепција во хотелот.
 • Пред купување на ваучер е неопходна предходна хотелска резервација на тел. : +359 884/87 87 87.
 • По купувањето на ваучерот, треба да ја потврдите Вашата резервација диктирајќи го кодот на ваучерот на тел: +359 884/87 87 87.
 • Валидност на ваучерот: од 30 јануари до 31 март 2018 година.
 • Понудата не важи за официјалните празници.
 • Видете ги сите Општи услови.

Хотел "Брио"
Велинград, Р. Бугарија
бул."Соединение" 202
Тел: +359 
884 87 87 87
Email: 
reception@brio.bg
Еmail: 
brio_87@abv.bg
Website: www.brio.bg

ВИП Понудата е обезбедена од Хотел Брио

Еднодневен пакет за двајца со појадок во хотел Брио, Велинград

Изберете пакет

Еднодневен пакет за двајца со појадок во двокреветна соба во хотел Брио, Велинград

Цена: 1264 ден.
Купете

Еднодневен пакет за двајца со појадок во студио во хотел Брио, Велинград

Цена: 1738 ден.
Купете

Еднодневен пакет за двајца со појадок во студио лукс во хотел Брио, Велинград

Цена: 2054 ден.
Купете
Валидност 30.01.2018 - 31.03.2018
Цена на човек/ден 632 - 1027 ден.ден/ човек
Местоположба Велинград
Купени 0 ваучери
 • Ваучерот треба да се набави пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Деца до 6 години се сместуваат бесплатно.
 • Децата на возраст од 6 до 12 години плаќаат 50% од цената на ваучер.
 • Трет возрасен купува Ваучер.
 • Сите доплати се вршат на рецепција во хотелот.
 • Пред купување на ваучер е неопходна предходна хотелска резервација на тел. : +359 884/87 87 87.
 • По купувањето на ваучерот, треба да ја потврдите Вашата резервација диктирајќи го кодот на ваучерот на тел: +359 884/87 87 87.
 • Валидност на ваучерот: од 30 јануари до 31 март 2018 година.
 • Понудата не важи за официјалните празници.
 • Видете ги сите Општи услови.

Хотел "Брио"
Велинград, Р. Бугарија
бул."Соединение" 202
Тел: +359 
884 87 87 87
Email: 
reception@brio.bg
Еmail: 
brio_87@abv.bg
Website: www.brio.bg

ВИП Понудата е обезбедена од Хотел Брио

Добредојдовте во Хотел Брио, лоциран во прекрасниот и живописен град Велинград, познат како СПА престолнина на Балканот, којшто изобилува со лековитата минерална вода и свеж планински воздух.

Хотел Брио се наоѓа во самиот центар на градот Велинград. Во непосредна близина се наоѓаат: комплекс  со неколку минерални базени и водна лизгалка, паркови со вековни дрвја, пешачки патеки за прошетки и излети меѓу прекрасната природа на планината Родопи.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1264 денари (20 €)
ВИП ваучерот е за две лица и вклучува:

 • Еден ноќевање во двокреветна соба
 • Еден појадок
 • Паркинг
 • Интернет

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1738 денари (28 €)
ВИП ваучерот е за две лица и вклучува:

 • Еден ноќевање во студио
 • Еден појадок
 • Паркинг
 • Интернет

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 2054 денари (33 €)
ВИП ваучерот е за две лица и вклучува:

 • Еден ноќевање во студио лукс
 • Еден појадок
 • Паркинг
 • Интернет

На партерот на хотелот е лоциран Moda bar & diner BRIO во кој гостите можат да уживаат во изобилство на ладни и топли пијалоци, коктели и специјалитети од нашата кујна. Локалот располага со две сали, два бара и предлага организација на приватни забави.
За летната сезона, имаме летна градина, каде што можете да уживате и да релаксирате од бурниот секојдневен живот во свежината на егзотичната вегетација.
Хотелот располага со три двокреветни соби, четири апартмани и 2 ВИП апартмани.

Услови на понудата

 • Ваучерот треба да се набави пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Деца до 6 години се сместуваат бесплатно.
 • Децата на возраст од 6 до 12 години плаќаат 50% од цената на ваучер.
 • Трет возрасен купува Ваучер.
 • Сите доплати се вршат на рецепција во хотелот.
 • Пред купување на ваучер е неопходна предходна хотелска резервација на тел. : +359 884/87 87 87.
 • По купувањето на ваучерот, треба да ја потврдите Вашата резервација диктирајќи го кодот на ваучерот на тел: +359 884/87 87 87.
 • Валидност на ваучерот: од 30 јануари до 31 март 2018 година.
 • Понудата не важи за официјалните празници.
 • Видете ги сите Општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Брио, Велинград

Хотел "Брио"
Велинград, Р. Бугарија
бул."Соединение" 202
Тел: +359 
884 87 87 87
Email: 
reception@brio.bg
Еmail: 
brio_87@abv.bg
Website: www.brio.bg

ВИП Понудата е обезбедена од Хотел Брио

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 30.01.2018 до 31.03.2018
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.