Летување на Црно море во Синеморец - Куќа за гости Вила Зеленика

Еднодневен пакет за целата летна сезона во Куќа за гости Вила Зеленика

Еднодневен пакет за целата летна сезона во Куќа за гости Вила Зеленика

Изберете пакет

Еднодневен пакет во Куќа за гости Вила Зеленика (од 01 до 15 јуни и од 11 до 30 септември)

Цена: 411 ден.
Купете

Еднодневен пакет во Куќа за гости Вила Зеленика (од 01 до 10 септември)

Цена: 569 ден.
Купете

Еднодневен пакет во Куќа за гости Вила Зеленика (од 01 јули до 31 август)

Цена: 695 ден.
Купете
Валидност 31.05.2018 - 30.09.2018
Цена на човек/ден 410.8 - 695.2 ден.ден/ човек
Местоположба Синеморец
Купени 66 ваучери
 • ВИП Ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Деца до 2 години се сместуваат безплатнo.
 • Деца од 2 до 12 годишна возраст плаќаат 2.5 € за ноќевање за периодот од 01 до 15 јуни и од 11 до 30 септември и 5 € за периодот од 01 јули до 31 август. 
 • Трет возрасен плаќа 4 € за ноќевање за периодот од 01 до 15 јуни и од 11 до 30 септември и 7.5 € за периодот од 01 јули до 31 август.
 • Во сите соби и апартмани има можност за детско креветче за најмалите дечиња.
 • Валидност на ваучер: од 01 юни до 30 септември 2018 година.
 • Пред купување на ваучерот е потребно да направите барање за слободни датуми и места на тел: +359 590 660 55; +359 887 92 65 57.
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го кодот на ваучерот на тел: +359 590 660 55; +359 887 92 65 57.
 • Видете ги сите Општи Услови.

с. Синеморец, Р. Бугарија
ул. „Дубрава” № 26
Тел: +359 590 660 55
Моб: +359 887 92 65 57
E-mail: vilazelenika@gmail.com

ВИП Понудата за Црно море 2018 е обезбедена од нашиот парнер Куќа за гости Вила Зеленика, село Синеморец.

Еднодневен пакет за целата летна сезона во Куќа за гости Вила Зеленика

Изберете пакет

Еднодневен пакет во Куќа за гости Вила Зеленика (од 01 до 15 јуни и од 11 до 30 септември)

Цена: 411 ден.
Купете

Еднодневен пакет во Куќа за гости Вила Зеленика (од 01 до 10 септември)

Цена: 569 ден.
Купете

Еднодневен пакет во Куќа за гости Вила Зеленика (од 01 јули до 31 август)

Цена: 695 ден.
Купете
Валидност 31.05.2018 - 30.09.2018
Цена на човек/ден 410.8 - 695.2 ден.ден/ човек
Местоположба Синеморец
Купени 66 ваучери
 • ВИП Ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Деца до 2 години се сместуваат безплатнo.
 • Деца од 2 до 12 годишна возраст плаќаат 2.5 € за ноќевање за периодот од 01 до 15 јуни и од 11 до 30 септември и 5 € за периодот од 01 јули до 31 август. 
 • Трет возрасен плаќа 4 € за ноќевање за периодот од 01 до 15 јуни и од 11 до 30 септември и 7.5 € за периодот од 01 јули до 31 август.
 • Во сите соби и апартмани има можност за детско креветче за најмалите дечиња.
 • Валидност на ваучер: од 01 юни до 30 септември 2018 година.
 • Пред купување на ваучерот е потребно да направите барање за слободни датуми и места на тел: +359 590 660 55; +359 887 92 65 57.
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го кодот на ваучерот на тел: +359 590 660 55; +359 887 92 65 57.
 • Видете ги сите Општи Услови.

с. Синеморец, Р. Бугарија
ул. „Дубрава” № 26
Тел: +359 590 660 55
Моб: +359 887 92 65 57
E-mail: vilazelenika@gmail.com

ВИП Понудата за Црно море 2018 е обезбедена од нашиот парнер Куќа за гости Вила Зеленика, село Синеморец.

Добредојдовте во куќа за гости "Вила Зеленика", која нуди одлични услови за незаборавен одмор на Црно море, спокоен викенд, средба со пријателите и семејството, за прослава на тивко и мирно место среде природата.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 411 денари (6.5 €)
(Важи за сместување од 01 до 15 јуни 
и од 11 до 30 септември)
ВИП ваучерот е за едно лице и вклучува:

 • Едно ноќевање
 • Кафе, чај и мин.вода
 • Користење на кујна и скара
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 695 денари (11 €)
(Важи за сместување од 01 јули до 31 август)
ВИП ваучерот е за едно лице и вклучува:

 • Едно ноќевање
 • Кафе, чај и мин.вода
 • Користење на кујна и скара
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 569 денари (9 €)
(Важи за сместување од 
01 до 10 септември)
ВИП ваучерот е за едно лице и вклучува:

 • Едно ноќевање
 • Кафе, чај и мин.вода
 • Користење на кујна и скара
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

Вилата се наоѓа во непосредна близина на волшебната планина Странџа, на десетина-петнаесет минути пешачење до две мали симпатични плажи на Црното море, на неколку минути од централната улица со бројни ресторани и продавници за намирници.

Ви нудиме пријатна и удобна околина, меѓу шума, чист воздух и птичји песни.

Во голем двор со зеленило и разновидна вегетација можете да се препуштите на заслужен одмор со пијалок во рака, далеку од бурниот начин на живот.

На располагање имате целосно опремена кујна со печка и скара, каде што секој може да ги манифестира кулинарските вештини. Во секое време за вас потполно бесплатно - кафе, чај и минерална вода.

Се грижиме е и за најмалите гости, кои може да се забавуваат непречено на лулашките, да играат пинг понг и да трчаат низ потполно безбедениот двор.

А за оние кои не можат да се разделат со компјутерот, има безжичен интернет. Куќата располага со пространи двокреветни соби со клима уред.

Исто така за Вашиот комфор целосно бесплатно е на располагање и машината перење.
Синеморец е спокојно туристичко местенце на Црното море со неверојатни плажи, далеку од пренатрупаните летувалишта. Се наоѓа на 60 километри на југ од Бургас.

Услови на понудата

 • ВИП Ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Деца до 2 години се сместуваат безплатнo.
 • Деца од 2 до 12 годишна возраст плаќаат 2.5 € за ноќевање за периодот од 01 до 15 јуни и од 11 до 30 септември и 5 € за периодот од 01 јули до 31 август. 
 • Трет возрасен плаќа 4 € за ноќевање за периодот од 01 до 15 јуни и од 11 до 30 септември и 7.5 € за периодот од 01 јули до 31 август.
 • Во сите соби и апартмани има можност за детско креветче за најмалите дечиња.
 • Валидност на ваучер: од 01 юни до 30 септември 2018 година.
 • Пред купување на ваучерот е потребно да направите барање за слободни датуми и места на тел: +359 590 660 55; +359 887 92 65 57.
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го кодот на ваучерот на тел: +359 590 660 55; +359 887 92 65 57.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Куќа за гости Вила Зеленика

с. Синеморец, Р. Бугарија
ул. „Дубрава” № 26
Тел: +359 590 660 55
Моб: +359 887 92 65 57
E-mail: vilazelenika@gmail.com

ВИП Понудата за Црно море 2018 е обезбедена од нашиот парнер Куќа за гости Вила Зеленика, село Синеморец.

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 31.05.2018 до 30.09.2018

Уште понуди:

-50%

СПА одмор во Велинград

Цена: 3 097ден. 1 548ден.
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.