All inclusive на Црно море во Приморскo - Семеен Хотел Грација

Еднодневен пакет на база All inclusive во јуни во Семеен хотел Грација, ПриморскоЗа оние од вас кои избраа одмор на Црно море, предлагаме одлични удобности за целосен одмор во хотел "Грација"!
Хотелот Грација е лоциран на пет минути пешачење од центарот на туристичкиот град Приморско, на растојание 2-3 минути од кејот.
Сите соби во куќа Грација се со бања, кабловска TV, клима, фрижидер и тераси. Во секоја соба има можност за дополнително легло.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1232 денари (20 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Ноќевање во двокреветна соба
 • Исхрана на база All Inclusive
 • Користење на базен, чадор и лежалки
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

Гостите го користат базенот, чадор и лежалки во хотел Мираж

Секоја соба е со удобен мебел, опремени се со: фрижидер, кабловска телевизија, интернет пристап, купатило и тераса.
Градот Приморско се наоѓа на 55 км јужно од Бургас, на брегот на Црното море.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Ваучерот е за еден човек, при двојно сместување.
 • Деца до 6 години се сместуваат бесплатно.
 • Деца од 6 до 12 години плаќаат 5 € за ноќевање со појадок и 10 € на база All inclusive.
 • Трет возрасен на дополнително легло купува ваучер на база ноќевање со појадок, и доплаќа 15 € на база All inclusive.
 • Валидност на ваучер: од 01 до 30 јуни 2016 година.
 • Потребна е претходна хотелска резервација за саканиот период, пред купување на ваучерот на тел: +359 896/48 09 17, +359 895/36 54 01.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Семеен Хотел Грација

Гр. Приморско, Р. Бугарија
Ул. Перла №24
Моб:
 +359 ******
Моб: +359 
******
Е-mail: hotelmiragebg@yahoo.com

ВИП Понудата е обезбедена од Семеен хотел Грација

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 31.05.2017 до 30.06.2017
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.

Исхрана на база All Inclusive:
•    Појадок – 8:00 - 10:00 ч. - шведска маса
•    Ручек - 12:00 - 14:00 ч. - шведска маса
•    Вечера - от 18:00 - 21:00 ч. - шведска маса
Во менито има избор од неколку вида салати, предјадења, и главни јадења, десерти, бугарски алкохолни пијалоци и сокови во Основен ресторан.            

 Пијалоци:
•    Бугарски алкохолни пијалоци и сокови од 10:00 до 22:00 ч., вклучително коктели со бугарски алкохол (Основен ресторан, бар базен).
Базен: - лежалки
•    Пијалоци: вода, сок, чај, кафе, бира, вино, бугарски алкохол - 10:00-22:00 ч.
•    Кафе, чај и слатки