Нова активна понуда од СПА Хотел Панорама, Сандански:

Еднодневен пакет за две, три или четири лица со појадок и вечера во СПА Хотел Панорама, Сандански

Простанало време:
Цена: 2212ден.

Нова Година во Сандански, Бугарија - СПА Хотел Панорама, Сандански

Новогодишни пакети со појадок за двајца во Хотел Панорама, СанданскиСПА Хотел "Панорама" е лоциран во уникатниот парк на градот Сандански, во живописна и спокојна месност.
Поволната клима во комбинација со лековитите бањи го одредува Сандански како најдоброто место во Европа за природно лекување за бронхијална астма, заболувања на локомоторниот апарат, на периферниот нервен систем. Сандански привлекува и со уникатна природа и лековитата  клима, и неповторливата комбинација на свеж планински воздух од Пирин со топлата клима од Егејот.

ДВОДНЕВEН ПАКЕТ: VIP цена: 5372 денари (87 €)
ВИП ваучерот е за две лица и вклучува:

 • Две ноќевања во двокреветна соба
 • Два појадоци
 • Џакузи
 • Фитнес
 • Сауна
 • Паркинг
 • Туристичко осигурување
 • Туристичка такса

ДВОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 6762 денари (110 €)
ВИП ваучерот е за три лица и вклучува:

 • Две ноќевања во трокреветна соба
 • Два појадоци
 • Џакузи
 • Фитнес
 • Сауна
 • Паркинг
 • Туристичко осигурување
 • Туристичка такса

ДВОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 6889 денари (112 €)
ВИП ваучерот е за две лица и вклучува:

 • Две ноќевања во апартман
 • Два појадоци
 • Џакузи
 • Фитнес
 • Сауна
 • Паркинг
 • Туристичко осигурување
 • Туристичка такса

ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 7110 денари (115 €)
ВИП ваучерот е за две лица и вклучува:

 • Три ноќевања во двокреветна соба
 • Три појадоци
 • Џакузи
 • Фитнес
 • Сауна
 • Паркинг
 • Туристичко осигурување
 • Туристичка такса

ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 9196 денари (149 €)
ВИП ваучерот е за три лица и вклучува:

 • Три ноќевања во трокреветна соба
 • Три појадоци
 • Џакузи
 • Фитнес
 • Сауна
 • Паркинг
 • Туристичко осигурување
 • Туристичка такса

ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 9859 денари (160 €)
ВИП ваучерот е за две лица и вклучува:

 • Три ноќевања во апартман
 • Три појадоци
 • Џакузи
 • Фитнес
 • Сауна
 • Паркинг
 • Туристичко осигурување
 • Туристичка такса

Пакет за Новогодишна вечера - 50 € на човек. Менито можете да го видите ОВДЕ

Хотел "Панорама" располага со 132 кревети распоредени во 56 соби и 10 апартмани, ресторан, лоби бар со панорамски тераса, бар базен, рум - сервис, безжичен интернет, конференциска сала, модерен СПА-центар, надворешен базен со минерална вода, паркинг и затворена гаража.

СПА центарот на хотелот "Панорама" е опремен според најновите технолошки барања и нуди широк спектар на релаксирачка терапии, разновидност од кади, козметички процедури со ресторативен ефект и благотворно влијание врз духот и телото. Квалификуван персонал се грижи за клиентите изготвувајќи индивидуални програми прилагодени на вашата состојба. Можете да изберирате од различни терапии за лице и тело, масажи, водни терапии, анти-целулитни терапии и медицински услуги.

Хотел "Панорама" нуди различни можности за спортски забава. На располагање на гостите е надворешен минерален базен - (25 м. Х 11 м.), Фитнес сала, сауна, а неговата близина до паркот и стадионот го прави идеално место за љубителите на прошетки, велосипедисти и спортисти. За најмалите клиенти е на располагање модерно опремено детско катче.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Доплата за деца на дополнително легло во просторија:
 • За едно дете до 4,99 години: ноќевање - бесплатно, празнична вечера – 15 €.
 • За дете од 5 до 11.99 години - ноќевање -13 €, празнична вечера – 20 €.
 • За сместување на 3 и 4 човек на дополнително легло во апартман се доплаќа: За возрасен - ноќевање – 20 € на вечер и празнична вечера – 50 €.
 • Деца на дополнително легло во апартман на база ноќевање со појадок:
 • За дете од 5 до1.99 години - ноќевање -13 €., празнична вечера – 20 €.
 • Сите доплати се вршат на рецепцијата во хотелот.
 • Валидност на понудата: од 28 декември 2016 г. до 04 јануари 2017 година.
 • Потребна е претходна хотелска резервација на тел: +359 892/ 25 43 66.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

СПА Хотел Панорама, Сандански

СПА Хотел Панорама
Гр. Сандански, Р. Бугарија
Ул. Обиколен пат №1
Тел: +359 ******
Website: www.panoramahotel-bg.com

e-mail: marketing@panoramahotel-bg.com 

ВИП Понудата е предоставена од нашиот партнер - СПА Хотел "Панорама", Сандански

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 28.12.2016 до 04.01.2017
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.