Нова активна понуда од Emerald Beach Resort & Spa*****:

Еднодневен СПА пакет на база All Inclusive Light во Emerald Beach Resort & Spa *****, Равда

Простанало време:
Цена: 2620ден.

Наградна игра - Emerald Beach Resort & Spa*****

Освоете дводневен одмор за двајца на Црно море во Emerald Beach Resort & Spa *****, РавдаEmerald Beach Resort & Spa е стилски и луксузeн скапоцен камен меѓу убав природен парк од ретки растенија, издигнат над самиот Црноморски брег. Егзотичниот комплекс е создаден за да ги задоволи и најсофистицираниот и претенциозен вкус!
Архитектурата на комплексот е мешавина од префинетост и луксуз, се простира во пет самостојни градби: Емералд со своите три крила - Кашмир, Сатен и Дамаск, зградите Мадрас Икат и двете необични вили - Шалит и Багира - сите носат имиња на најделикатните ткаенини, познати на човештвото.

ДВОДНЕВЕН ПАКЕТ: 
Вип Ваучерот е за две лица и вклучува:

 • Две ноќевања во студио
 • Два појадоци
 • Внатрешен базен
 • Термална зона (сауна, турска бања, оматична соба, ледена соба, тропски туш, кнајп - загреана клупа) во Emerald Sari Royal Heritage SPA центар
 • Фитнес центар
 • Паркинг
 • Безжичен интернет (во собите и заедничките делови на хотелот)
 • Туристичко осигурување, туристичка такса и ДДВ

За Emerald Sari Royal Heritage SPA центар: Во комплекс Emerald Beach Resort & Spa се наоѓа првиот во Европа и единствениот во Бугарија индонезиски SPA центар, дел од светската синџир Taman Sari Royal Heritage SPA која нуди терапија, која се користи во кралското индонезиско семејство со векови. Работи со оригинални индонезиски производи за тело и лице. Сите терапии се изведуваат од добро обучени индонезиски терапевти. SPA центарот и загреаниот базен кон него се простираат на површина од 1500 кв.м.

Видови простории:
Студио - една соба со приближно 35 квадратни метри. Располага со кујна со фрижидер и трпезариска маса, 2 кревети, 1 растеглива фотелја, сателитска ТВ, телефон, интернет, клима уред, балкон, бања со када и туш, фен.
Еднособен апатрман - приближно 70 кв.м., се состои од една спална соба со 2 кревети и дневна соба со кујна со фрижидер, трпезариска маса, софа на растегнување, сателитска ТВ, телефон, интернет, клима уред, балкон, бања со када и туш, фен.
Апартман со две спални - приближно 100 кв. м. Се состои од две спални (4 кревети) и дневна соба со кујна со фрижидер и трпезариска маса, софа на растегнување, сателитска ТВ, телефон, интернет, клима уред, балкон , бања со када и туш, фен.

Услови на понудата

 • Период на спроведување на наградната игра: од 19 март до 25 април 2019 година.
 • Во лотаријата имаат право да учествуваат сите регистрирани корисници на сајтот www.VIPponuda.com
 • Процедура за учество: Секој кој сака да учествува во лотаријата, треба да се регистрира на сајтот и да направи барање притискајќи го копчето "Купи сега".
 • Едно лице може да се регистрира за учество само еднаш.
 • Учеството во лотаријата не е поврзано со купување, плаќање или каков и да е друг ангажман од страна на учесникот.
 • Главната награда на наградната игра е ВИП ваучер за одмор за двајца. Добитникот на наградниот ВИП ваучер ќе биде одреден по случаен избор на 26 април 2019 година.
 • Учесник во играта, којшто ќе добие награден ВИП ваучер согласно овие услови и правила нема право на замена со паричен еквивалент на наградата.
 • Со нарачкка на ваучер за 0 денари и согласност да учествувате во наградната играт декларирате согласност дека VIPponuda.com има право да ги процесуира Вашите податоци и доколку Вие освоите награда да го објавиме Вашето име.
 • Валидност на ваучер: Наградата можете да ја искористите во периодот од 29 април до 30 декември 2019 година.
 • Наградата не можете да ја искористите на датумите, кои се официјални државни празници.
 • Понудата важи за ограничен број на промотивни простории. Хотелот има право да одбие резервација при исцрпување на овие простории за конкретен датум.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Emerald Beach Resort & Spa*****

8238, Равда, Р. Бугарија
ул. Македониja 61
Тел: +359 ******
Тел: +359 ****** 
Тел: +359 ****** 
Email: reservations@emeraldresort.eu
Website: www.emeraldresort.eu

ВИП Понудата е обезбедена од Emerald Beach Resort & Spa*****, Равда!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 29.04.2019 до 30.12.2019
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.