Петѕвезден СПА одмор на Црно море - Emerald Beach Resort & Spa*****

Еднодневен СПА пакет со појадок и вечера во Emerald Beach Resort & Spa *****, Равда

Еднодневен СПА пакет со појадок и вечера во Emerald Beach Resort & Spa *****, Равда

Изберете пакет

Еднодневен ДЕЛНИЧЕН пакет со појадок и вечера во Emerald Beach Resort & Spa *****, Равда

Цена: 1232 ден.
Купете

Еднодневен ВИКЕНД пакет со појадок и вечера во Emerald Beach Resort & Spa *****, Равда

Цена: 1864 ден.
Купете
Валидност 01.03.2020 - 30.06.2020
Цена на човек/ден 1232.4 - 1864.4 ден.ден/ човек
Местоположба Равда
Купени 0 ваучери
 • Ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Ваучерот е за еден човек, при сместени двајца возрасни во студио или апартман, или при сместени три лица во двоспален апартман.
 • Деца до 6.99 год. возраст се сметуваат бесплатно.
 • За деца од 7 до 11.99 год. возраст се доплаќа 50% од цената на пакетот.
 • Трет возрасен доплаќа 75% од цената на пакетот.
 • Сите доплати се вршат на рецепција.
 • Валидност на ваучер:секој викенд (петок и сабота) за периодот од 01 март до 09 април 2020 годината.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми на телефон: +359 885/ 30 29 80.
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 885/ 30 29 80
 • Видете ги сите општи услови.

8238, Равда, Р. Бугарија
ул. Македониja 61
Тел: +359 554/ 63 000
Тел: +359 882/ 91 11 32 
Тел: +359 882/ 91 11 43 
Email: reservations@emeraldresort.eu
Website: www.emeraldresort.eu

ВИП Понудата е обезбедена од Emerald Beach Resort & Spa*****, Равда!

Еднодневен СПА пакет со појадок и вечера во Emerald Beach Resort & Spa *****, Равда

Изберете пакет

Еднодневен ДЕЛНИЧЕН пакет со појадок и вечера во Emerald Beach Resort & Spa *****, Равда

Цена: 1232 ден.
Купете

Еднодневен ВИКЕНД пакет со појадок и вечера во Emerald Beach Resort & Spa *****, Равда

Цена: 1864 ден.
Купете
Валидност 01.03.2020 - 30.06.2020
Цена на човек/ден 1232.4 - 1864.4 ден.ден/ човек
Местоположба Равда
Купени 0 ваучери
 • Ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Ваучерот е за еден човек, при сместени двајца возрасни во студио или апартман, или при сместени три лица во двоспален апартман.
 • Деца до 6.99 год. возраст се сметуваат бесплатно.
 • За деца од 7 до 11.99 год. возраст се доплаќа 50% од цената на пакетот.
 • Трет возрасен доплаќа 75% од цената на пакетот.
 • Сите доплати се вршат на рецепција.
 • Валидност на ваучер:секој викенд (петок и сабота) за периодот од 01 март до 09 април 2020 годината.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми на телефон: +359 885/ 30 29 80.
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 885/ 30 29 80
 • Видете ги сите општи услови.

8238, Равда, Р. Бугарија
ул. Македониja 61
Тел: +359 554/ 63 000
Тел: +359 882/ 91 11 32 
Тел: +359 882/ 91 11 43 
Email: reservations@emeraldresort.eu
Website: www.emeraldresort.eu

ВИП Понудата е обезбедена од Emerald Beach Resort & Spa*****, Равда!

Emerald Beach Resort & Spa е стилски и луксузeн скапоцен камен меѓу убав природен парк од ретки растенија, издигнат над самиот Црноморски брег. Егзотичниот комплекс е создаден за да ги задоволи и најсофистицираниот и претенциозен вкус!
Архитектурата на комплексот е мешавина од префинетост и луксуз, се простира во пет самостојни градби: Емералд со своите три крила - Кашмир, Сатен и Дамаск, зградите Мадрас Икат и двете необични вили - Шалит и Багира - сите носат имиња на најделикатните ткаенини, познати на човештвото.

Делничните пакети се за сместување од недела до четврток, а викенд цените важат за петок и сабота!

ЕДНОДНЕВЕН ДЕЛНИЧЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1232 денари (20 €)
Вип Ваучерот е за едно лице, при 
при сместени две лица и вклучува:

 • Едно ноќевање
 • Еден појадок 
 • Една вечера
 • Внатрешен базен
 • Термална зона (сауна, турска бања, оматична соба, ледена соба, тропски туш, кнајп - загреана клупа) во Emerald SPA центар
 • Фитнес центар
 • Тенис игралиште
 • Пинг понг
 • 20% попуст на сите масажи и пијалоци 
 • Паркинг
 • Сеф
 • Безжичен интернет
 • Туристичко осигурување, туристичка такса и ДДВ

ЕДНОДНЕВЕН ВИКЕНД ПАКЕТ: VIP цена: 1864 денари (30 €)
Вип Ваучерот е за едно лице, при при сместени две лица и вклучува:

 • Едно ноќевање
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Внатрешен базен
 • Термална зона (сауна, турска бања, оматична соба, ледена соба, тропски туш, кнајп - загреана клупа) во Emerald SPA центар
 • Фитнес центар
 • Тенис игралиште
 • Пинг понг
 • 20% попуст на сите масажи и пијалоци
 • Паркинг
 • Сеф
 • Безжичен интернет
 • Туристичко осигурување, туристичка такса и ДДВ

За Emerald SPA центар: Во комплекс Emerald Beach Resort & Spa се наоѓа првиот во Европа и единствениот во Бугарија индонезиски SPA центар, дел од светската синџир Taman Sari Royal Heritage SPA која нуди терапија, која се користи во кралското индонезиско семејство со векови. Работи со оригинални индонезиски производи за тело и лице. Сите терапии се изведуваат од добро обучени индонезиски терапевти. SPA центарот и загреаниот базен кон него се простираат на површина од 1500 кв.м.

Видови простории:
Студио - една соба со приближно 35 квадратни метри. Располага со кујна со фрижидер и трпезариска маса, 2 кревети, 1 растеглива фотелја, сателитска ТВ, телефон, интернет, клима уред, балкон, бања со када и туш, фен.
Еднособен апатрман - приближно 70 кв.м., се состои од една спална соба со 2 кревети и дневна соба со кујна со фрижидер, трпезариска маса, софа на растегнување, сателитска ТВ, телефон, интернет, клима уред, балкон, бања со када и туш, фен.
Апартман со две спални - приближно 100 кв. м. Се состои од две спални (4 кревети) и дневна соба со кујна со фрижидер и трпезариска маса, софа на растегнување, сателитска ТВ, телефон, интернет, клима уред, балкон , бања со када и туш, фен.

Услови на понудата

 • Ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Ваучерот е за еден човек, при сместени двајца возрасни во студио или апартман, или при сместени три лица во двоспален апартман.
 • Деца до 6.99 год. возраст се сметуваат бесплатно.
 • За деца од 7 до 11.99 год. возраст се доплаќа 50% од цената на пакетот.
 • Трет возрасен доплаќа 75% од цената на пакетот.
 • Сите доплати се вршат на рецепција.
 • Валидност на ваучер:секој викенд (петок и сабота) за периодот од 01 март до 09 април 2020 годината.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми на телефон: +359 885/ 30 29 80.
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 885/ 30 29 80
 • Видете ги сите општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Emerald Beach Resort & Spa*****

8238, Равда, Р. Бугарија
ул. Македониja 61
Тел: +359 554/ 63 000
Тел: +359 882/ 91 11 32 
Тел: +359 882/ 91 11 43 
Email: reservations@emeraldresort.eu
Website: www.emeraldresort.eu

ВИП Понудата е обезбедена од Emerald Beach Resort & Spa*****, Равда!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 01.03.2020 до 30.06.2020
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.