Летување за двајца на Црно море во Приморско - Куќа за гости Чифчибашиеви

Тридневни, петдневни и седумдневни пакети за двајца во Куќа за гости Чифчибашиеви, Приморско -Р. Бугарија

Тридневни, петдневни и седумдневни пакети за двајца во Куќа за гости Чифчибашиеви, Приморско -Р. Бугарија

Изберете пакет

Тридневен пакет за двајца во Куќа за гости Чифчибашиеви, Приморско -Р. Бугарија

Реално: 6004 ден. - Попуст: 50% - Плаќате: 3002 ден.
Купете

Петдневен пакет за двајца во Куќа за гости Чифчибашиеви, Приморско -Р. Бугарија

Реално: 10112 ден. - Попуст: 50% - Плаќате: 5056 ден.
Купете

Седумдневен пакет за двајца во Куќа за гости Чифчибашиеви, Приморско -Р. Бугарија

Реално: 13904 ден. - Попуст: 50% - Плаќате: 6952 ден.
Купете
Валидност 30.06.2018 - 31.08.2018
Цена на човек/ден 439.87 - 500.23 ден.ден/ човек
Местоположба Приморско
Купени 20 ваучери
 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Деца до 6 години се сместуваат бесплатно.
 • Деца од 6 до 12 години плаќаат фиксна цена од 5 € на вечер на рецепцијата во хотелот.
 • Доплата за клима уред- по желба – 2.5 € на ден.
 • Валидност на ваучер: од 01 јуни до 31 август 2018 година.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација за саканиот период, пред купување на ваучер на тел: +359 887/38 82 21.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Куќа за гости Чифчибашиеви
Гр. Приморско, Р. Бугарија

Ул. Козлудуј №8
Телефон: +359 887/ 38 82 21
Е-mail: villa_primorsko@abv.bg

ВИП Понудата за Црно море 2018 е обезбедена од Куќа за гости Чифчибашиеви, Приморско

Тридневни, петдневни и седумдневни пакети за двајца во Куќа за гости Чифчибашиеви, Приморско -Р. Бугарија

Изберете пакет

Тридневен пакет за двајца во Куќа за гости Чифчибашиеви, Приморско -Р. Бугарија

Реално: 6004 ден. - Попуст: 50% - Плаќате: 3002 ден.
Купете

Петдневен пакет за двајца во Куќа за гости Чифчибашиеви, Приморско -Р. Бугарија

Реално: 10112 ден. - Попуст: 50% - Плаќате: 5056 ден.
Купете

Седумдневен пакет за двајца во Куќа за гости Чифчибашиеви, Приморско -Р. Бугарија

Реално: 13904 ден. - Попуст: 50% - Плаќате: 6952 ден.
Купете
Валидност 30.06.2018 - 31.08.2018
Цена на човек/ден 439.87 - 500.23 ден.ден/ човек
Местоположба Приморско
Купени 20 ваучери
 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Деца до 6 години се сместуваат бесплатно.
 • Деца од 6 до 12 години плаќаат фиксна цена од 5 € на вечер на рецепцијата во хотелот.
 • Доплата за клима уред- по желба – 2.5 € на ден.
 • Валидност на ваучер: од 01 јуни до 31 август 2018 година.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација за саканиот период, пред купување на ваучер на тел: +359 887/38 82 21.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Куќа за гости Чифчибашиеви
Гр. Приморско, Р. Бугарија

Ул. Козлудуј №8
Телефон: +359 887/ 38 82 21
Е-mail: villa_primorsko@abv.bg

ВИП Понудата за Црно море 2018 е обезбедена од Куќа за гости Чифчибашиеви, Приморско

Куќа за гости Чифчибашиеви во градот Приморско има сместувачката база од 27 места. Чифчибашиеви е совршен избор за секој кој бара комбинација на одмор на море и домашен комфор.

Куќата е изградена во 2005 година и располага со вкупно 11 соби, од кои секоја има сопствен санитарен јазол, тераса, ТВ и фрижидер. На располагање на нашите гости е скара, кое се наоѓа во прекрасна градина за релаксација и рекреација.
Се надеваме дека Вашиот престој кај нас ќе биде едно незаборавно доживување.

ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ: 6004 денари (97 €) - 50% = 3002 денари (48.5 €)
Важи за сместување од 01 јули до 31 август
ВИП ваучерот е за двајца и вклучува:

 • Три ноќевања во двокреветна соба
 • Интернет
 • Туристичка такса

ПЕТДНЕВЕН ПАКЕТ: 10112 денари (164 €) - 50% = 5056 денари (82 €)
Важи за сместување од 01 јули до 31 август
ВИП ваучерот е за двајца и вклучува:

 • Пет ноќевања во двокреветна соба
 • Интернет
 • Туристичка такса

СЕДУМДНЕВЕН ПАКЕТ: 13904 денари (226 €) - 50% = 6952 денари (113 €)
Важи за сместување од 01 јули до 31 август
ВИП ваучерот е за двајца и вклучува:

 • Седум ноќевања во двокреветна соба
 • Интернет
 • Туристичка такса

 

Градот Приморско е лоциран на мал полуостров на брегот на Црното Море, во подножјето на планината Странџа, која овде се сретнува со црноморскиот брег. Градот се наоѓа на 50 километри на југ од Бургас.
Благодарение на локацијата на границата на две географски ширини, таму каде што се спојуваат умерено континенталната и медитеранска клима, Приморско е топ дестинација за летување во Бугарија.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Деца до 6 години се сместуваат бесплатно.
 • Деца од 6 до 12 години плаќаат фиксна цена од 5 € на вечер на рецепцијата во хотелот.
 • Доплата за клима уред- по желба – 2.5 € на ден.
 • Валидност на ваучер: од 01 јуни до 31 август 2018 година.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација за саканиот период, пред купување на ваучер на тел: +359 887/38 82 21.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Куќа за гости Чифчибашиеви

Куќа за гости Чифчибашиеви
Гр. Приморско, Р. Бугарија

Ул. Козлудуј №8
Телефон: +359 887/ 38 82 21
Е-mail: villa_primorsko@abv.bg

ВИП Понудата за Црно море 2018 е обезбедена од Куќа за гости Чифчибашиеви, Приморско

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 30.06.2018 до 31.08.2018
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.