-50%
21 купени

Зимување во Банско

Тридневен и четиридневен пакет со појадок, вечера и лифт карта за ски зона Добриниште + користење на СПА услуги во Хотел Каса Флоримонт***, Банско

Купувате за 10049 ден. 5024ден.
Преостанато време:
ВИДИ
378 купени

Oдмор во Банско, Бугарија

Еднодневен пакет со појадок + користење на СПА услуги во Комплекс Банско Ројал Таурс

Цена: 885ден.
Преостанато време:
ВИДИ

Други понуди
Разгледајте ги сите ВИП Понуди

-50%
Валидност 08.01 - 28.02
Цена на човек/ден 1316.46 - 1411.26 ден/ човек
Местоположба Велинград
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери0 купени
0 купени

СПА одмор во Велинград

Еднодневен делничен и викенд пакет во апартман со појадок, вечера + СПА во СПА Клуб Бор****,...

Купувате за 7900ден. 3950ден.
Преостанато време:
ВИДИ
-50%
Валидност 17.01 - 31.03
Цена на човек/ден 2096.03 - 1889.68 ден/ човек
Местоположба Велинград
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери0 купени
0 купени

СПА одмор во Велинград

Тридневен и петдневен делничен пакет пакет со појадок, вечера + СПА третмани во СПА Клуб Бор****,...

Купувате за 12640ден. 6288ден.
Преостанато време:
ВИДИ
Валидност 17.01 - 31.03
Цена на човек/ден 1643.2 ден/ човек
Местоположба Велинград
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери0 купени
0 купени

СПА одмор за двајца во Велинград

Еднодневен викенд пакет со појадок и вечера во СПА Клуб Бор****, Велинград

Цена: 3286ден.
Преостанато време:
ВИДИ
-50%
Валидност 22.01 - 10.03
Цена на човек/ден 1011.2 - 1169.2 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери0 купени
0 купени

All inclusive во Банско

Еднодневен пакет со појадок и вечера или на база ALL Inclusive Light во Апартхотел Четирилисна...

Купувате за 2022ден. 1011ден.
Преостанато време:
ВИДИ
-50%
Валидност 08.01 - 31.03
Цена на човек/ден 1406.2 - 1564.2 ден/ човек
Местоположба Велинград
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери1 купени
1 купени

СПА одмор за двајца во Велинград

Еднодневен делничен пакет со појадок и вечера или со појадок, ручек и вечера во СПА Клуб Бор****,...

Купувате за 5625ден. 2812ден.
Преостанато време:
ВИДИ
Валидност 10.02 - 16.02
Цена на човек/ден 2085.6 - 1348.06 ден/ човек
Местоположба Арбанаси
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
0 купени

14-ти февруари во Арбанаси, Бугарија

Еднодневен, дводневен или тридневен пакет со појадок и романтична вечера во Комплекс Винпалас,...

Цена: 2086ден.
Преостанато време:
ВИДИ
-50%
Валидност 17.01 - 31.03
Цена на човек/ден 2212 - 2306.8 ден/ човек
Местоположба Велинград
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери0 купени
0 купени

Велнес релаксација во Велинград

Пакети со појадок и вечера + лекарски преглед и медицински процедури во Балнео Хотел Свети Спас...

Купувате за 13841ден. 6920ден.
Преостанато време:
ВИДИ
-50%
Валидност 17.01 - 31.03
Цена на човек/ден 2607 ден/ човек
Местоположба Велинград
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери20 купени
20 купени

СПА одмор во Велинград

COPY OF Еднодневен пакет за во апартман со појадок и вечера + СПА процедура во Балнео Хотел Свети...

Купувате за 5214ден. 2607ден.
Преостанато време:
ВИДИ
-50%
Валидност 17.01 - 31.03
Цена на човек/ден 2180.4 - 2370 ден/ човек
Местоположба Велинград
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери0 купени
0 купени

СПА релаксација во Велинград, Бугарија

Еднодневен делничен и викенд пакет во студио со појадок, вечера и користење на СПА услуги во...

Купувате за 4361ден. 2180ден.
Преостанато време:
ВИДИ