Хотели Приморско - Бугарија

-50% Хотели Приморско -Попуст на сите хотели во Приморско. На Море

Валидност 27.08 - 30.09
Цена на човек/ден 726.8 - 1611.6 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана Појадок
Купени ваучери187 купени
Лоциран на 150 метри од морскиот брег и во близина на живописниот залив, хотел Ориос го носи името на византиско пристаниште кое постоело од антиката во близина на денешниот град. Хотелот за...
187 купени

All inclusive на Црно море во Приморско

Еднодневен пакет со појадок, појадок и вечера или на база All inclusive во хотел Ориос, Приморско!

Цена: 727ден.
-50%
Валидност 31.08 - 30.09
Цена на човек/ден 395 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана Нема
Купени ваучери5 купени
Куќа за гости Нептун се наоѓа на 50 метри од северенaта плажа на Приморско и на 5мин. пешачење од центарот на градот, во тивка и мирна уличка. На последниот кат има мансарда за општа употреба...
5 купени

Летување на Црно море во Приморско

50% попуст на еднодневен пакет во двоспален апартман за четири лица во Куќа за гости Нептун,...

Купувате за 3160ден. 1580ден.
Валидност 11.08 - 25.09
Цена на човек/ден 1390.4 - 3128.4 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери265 купени
Апартхотел ПРЕСТИЖ Сити II - Приморско е луксузен комплекс од затворен тип, со спа и велнес центар, создава незаборавно чувство за релаксирачки одмор. Апартхотелот е изграден во уникатен...
265 купени

All inclusive на Црно море во Приморско

Еднодневни пакети на база All inclusive во Комплекс Престиж Сити 2, Приморско

Цена: 1390ден.
Валидност 06.09 - 21.09
Цена на човек/ден 616.2 - 805.8 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана Појадок
Купени ваучери94 купени
Пенелопе е луксузен хотел лоциран на првата линија на северниот залив во градот Приморско , на 50 метри од плажите, со прекрасна панорама кон Црно море. Хотелот е на само 350 метри...
94 купени

Септември на Црно море во Приморско

Еднодневен пакет со појадок или со појадок и вечера + прошетка со јахта во Хотел Пенелопе***,...

Цена: 616ден.
Валидност 20.08 - 20.09
Цена на човек/ден 474 - 726.8 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана Појадок
Купени ваучери182 купени
Клуб хотел Дјун располага со 15 трокреветни и 5 двокреветни соби. Располага уште со базен, лежалки и безжичен интернет. Појадок е на шведска маса. Секојдневно чистење на собите, промена на...
182 купени

Летен одмор на Црно море во Приморско

Еднодневен пакет со појадок во Клуб хотел Дјун, Приморско

Цена: 474ден.
Валидност 28.08 - 18.09
Цена на човек/ден 1785.4 - 2417.4 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери17 купени
Хотел Сиена Палас за своите гости предлага можност да поминат незаборавен одмор во градот Приморско , благодарение на предностите што ги има и удобната локација. ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ:...
17 купени

Летен СПА одмор на Црно море во Приморско

Еднодневен пакет со појадок и вечера + користење на СПА услуги во хотел Сиена Палас, Приморско

Цена: 1785ден.
-50%
Валидност 26.08 - 17.09
Цена на човек/ден 470.84 - 853.2 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана Појадок
Купени ваучери46 купени
Хотел Монтестар 2 е лоциран во тивок и мирен дел на градот Приморско, на 350 метри од градската плажа. Хотелот располага со 12 двокреветни соби, 6 апартмани и еден луксузен апартман, опремени...
46 купени

Септември на Црно море во Приморско

Еднодневен пакет со појадок или со појадок и вечера + прошетка со јахта во Хотел Монтестар 2

Купувате за 942ден. 471ден.
-50%
Валидност 25.08 - 15.09
Цена на човек/ден 474 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана Нема
Купени ваучери26 купени
Ви предлагаме луксузни соби за изнајмување за летната сезона 2017 во нова станбена зграда на главната улица во градот Приморско,  на само 50 метри од плажите на Црно море. Сите соби се со...
26 купени

Одмор на Црно море во Приморско

50% попуст за одмор на Црно море во Приморско во Демин 2

Купувате за 948ден. 474ден.
Валидност 23.08 - 10.09
Цена на човек/ден 1390.4 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери12 купени
Хотел "Свети Стефан" се наоѓа во тивок и спокоен дел на туристичкиот град Приморско , на околу 200 метри од северната плажа на градот. Центарот на туристичкиот гратче, каде се...
12 купени

All Inclusive летување на Црно море во При

Еднодневен пакет на база All Inclusive во Хотел Свети Стефан, Приморско

Цена: 1390ден.
Валидност 29.07 - 10.09
Цена на човек/ден 884.8 - 1137.6 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана Појадок
Купени ваучери52 купени
Куќа за гости Angel се наоѓа непосредно до автобуската станица и аквапаркот во градот Приморско , на 200 метри од центарот и на околу 300 метри од јужната плажа на градот. ЕДНОДНЕВЕН...
52 купени

Aвгуст на Црно море во Приморско

Еднодневен пакет со појадок, ручек и вечера во Куќа за гости Angel Приморско

Цена: 1138ден.
Валидност 25.08 - 10.09
Цена на човек/ден 948 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана Појадок
Купени ваучери2 купени
Семеен Хотел Нортик 2 , Приморско се наоѓа на централно место во центарот на Приморско, во близина до јужната и северната плажа на градот. Располага со сместувачката база од 46 места. Хотелот...
2 купени

Летување во Приморско Бугарија

Еднодневен пакет со појадок и вечера во Хотел Нортик 2, Приморско

Цена: 948ден.
Валидност 20.08 - 06.09
Цена на човек/ден 600.4 - 789.37 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана Појадок
Купени ваучери123 купени
Апарт Хотел Примавера 2 се наоѓа во центарот на Приморско , во близина на плоштадот на општината и само 50 метри од плажите на Црно море . ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: 1201 денар (19 €) -...
123 купени

Одмор на Црно море во Приморско

Еднодневен пакет со појадок или со појадок и вечера во двокреветна соба или студио + прошетка со...

Цена: 600ден.
-50%
Валидност 30.06 - 30.09
Цена на човек/ден 447.46 - 496.44 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана Нема
Купени ваучери45 купени
Куќа за гости Чифчибашиеви во градот  Приморско има сместувачката база од 27 места. Чифчибашиеви е совршен избор за секој кој бара комбинација на одмор на море и домашен комфор....
45 купени

Летување за двајца на Црно море во Приморско

Тридневни, петдневни и седумдневни пакети за двајца за целата летна сезона во Куќа за гости...

Купувате за 5372ден. 2686ден.
Валидност 30.06 - 31.08
Цена на човек/ден 2148.8 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери74 купени
Хотелот Мираж *** во Приморско почна со работа во 2006 година. Лоциран е до песочните дини на севернаота плажа во туристичкиот град Приморско. Хотелот располага со капацитет од 89 кревети,...
74 купени

All inclusive на Црно море во Приморско

Еднодневен пакет на база All Inclusive вo јули и август во Хотел Мираж***, Приморско

Цена: 2149ден.
-50%
Валидност 30.06 - 31.08
Цена на човек/ден 1232.4 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана Појадок
Купени ваучери14 купени
Хотел Левел во градот Приморско се наоѓа на 200 метри, во непосредна близина на северниата плажа на градот, во месноста позната како "Перла". Вашето незаборавно лето во хотел...
14 купени

Летување на Црно моте во Приморско

Еднодневен пакет со појадок + базен во хотел Левел, Приморско

Купувате за 2465ден. 1232ден.
Валидност 15.07 - 15.09
Цена на човек/ден 948 - 1027 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана Појадок
Купени ваучери18 купени
Хотел Империјал е совршен избор за секој кој бара комбинација од одмор на море и луксуз. Хотелот е отворен во текот на летото на 2008 година и нуди неверојатен стил и удобности на...
18 купени

Летување на Црно мор во Приморско

Еднодневен пакет за двајца со појадок во Хотел Империјал Приморско

Цена: 1896ден.
Валидност 30.06 - 30.08
Цена на човек/ден 1106 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана Појадок
Купени ваучери6 купени
Ако барате спокојство, тишина, пријатна атмосфера, добра кујна - тогаш вашиот избор е - Хотел ресторан Лилија 2 . Хотелот се наоѓа во стариот дел на Приморско , на околу 200 метри. од...
6 купени

Летување на Црно море во Приморско

Еднодневен пакет со појадок за целата летна сезона во Хотел ресторан Лилија 2, Приморско

Цена: 1106ден.
Валидност 30.06 - 27.08
Цена на човек/ден 1580 - 2528 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана Појадок
Купени ваучери12 купени
"Ориос" е новоизграден хотел во Приморско . Лоциран во тивко и мирно место, на 100 метри од градската плажата, во близина на центарот на градот. Располага со 9 двокреветни соби, 30...
12 купени

All inclusive на Црно море во Приморско

Еднодневен пакет со појадок, појадок и вечера или на база All inclusive во хотел Ориос, Приморско!

Цена: 1580ден.
Валидност 09.07 - 31.08
Цена на човек/ден 652.86 - 654.44 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана Нема
Купени ваучери2 купени
Викенд населбата "Кокиче 2" - ММЦ Приморско се наоѓа во заливот меѓу градовите Приморско и Китен. Туристичкиот комплекс е лоциран е на територија од 5 ha, со уникатна микроклима,...
2 купени

Летување на Црно море во Приморско

Пакети за двајца во Викенд населба Кокиче 2 - ММЦ Приморско

Цена: 3918ден.
-50%
Валидност 20.07 - 25.08
Цена на човек/ден 1264 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана Појадок
Купени ваучери47 купени
Семеен Хотел Нортик 2 , Приморско се наоѓа на централно место во центарот на Приморско, во близина до јужната и северната плажа на градот. Располага со сместувачката база од 46 места. Хотелот...
47 купени

Летување во Приморско Бугарија

Еднодневен пакет со појадок и вечера во Хотел Нортик 2, Приморско

Купувате за 2528ден. 1264ден.
-50%
Валидност 26.07 - 26.08
Цена на човек/ден 1008.04 - 1137.6 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана Појадок
Купени ваучери19 купени
Хотел Монтестар 2 е лоциран во тивок и мирен дел на градот Приморско, на 350 метри од градската плажа. Хотелот располага со 12 двокреветни соби, 6 апартмани и еден луксузен апартман, опремени...
19 купени

Одмор на Црно море во Приморско

Еднодневен пакет со појадок или со појадок и вечера + прошетка со јахта во Хотел Монтестар 2

Купувате за 2016ден. 1008ден.
Валидност 10.06 - 09.09
Цена на човек/ден 1706.4 - 1927.6 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери109 купени
Хотел "Свети Стефан" се наоѓа во тивок и спокоен дел на туристичкиот град Приморско , на околу 200 метри од северната плажа на градот. Центарот на туристичкиот гратче, каде се...
109 купени

All Inclusive летување на Црно море во Приморско

Еднодневен пакет на база All Inclusive за целата летна сезона во Хотел Свети Стефан, Приморско

Цена: 1706ден.
Валидност 20.06 - 20.09
Цена на човек/ден 1785.4 - 3096.8 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери146 купени
Хотел Сиена Палас за своите гости предлага можност да поминат незаборавен одмор во градот Приморско , благодарение на предностите што ги има и удобната локација. Бонус ноќевање од...
146 купени

Летен СПА одмор на Црно море во Приморско

Еднодневен пакет со појадок и вечера + користење на СПА услуги во хотел Сиена Палас, Приморско

Цена: 1785ден.
Валидност 23.07 - 20.09
Цена на човек/ден 474 - 884.8 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана Појадок
Купени ваучери258 купени
Клуб хотел Дјун располага со 15 трокреветни и 5 двокреветни соби. Располага уште со базен, лежалки и безжичен интернет. Појадок е на шведска маса. Секојдневно чистење на собите, промена на...
258 купени

Летен одмор на Црно море во Приморско

Еднодневен пакет со појадок во Клуб хотел Дјун, Приморско

Цена: 474ден.
Валидност 20.06 - 20.09
Цена на човек/ден 884.8 - 1169.2 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери78 купени
Хотел Диана се наоѓа на прва линија на брегот, од каде се открива прекрасна глетка кон морските бранови и плажите на Црното Море. Само на 10 минути од централниот плоштад на градот Приморско....
78 купени

Летување на Црно море во Приморско

Еднодневен пакет со појадок и вечера во Семеен Хотел Диана, Приморско

Цена: 885ден.
-50%
Валидност 20.07 - 20.08
Цена на човек/ден 881.64 - 1197.64 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана Појадок
Купени ваучери20 купени
Апарт Хотел Примавера 2 се наоѓа во центарот на Приморско , во близина на плоштадот на општината и само 50 метри од плажите на Црно море . ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: 2395 денари (38 €)-...
20 купени

Јули и август на Црно море во Приморско

Еднодневен пакет со појадок во двокреветна соба или студио + прошетка со јахта во Хотел Примавера...

Купувате за 2395ден. 1198ден.
Валидност 09.07 - 20.08
Цена на човек/ден 758.4 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана Нема
Купени ваучери64 купени
Одлична можност за Вашиот одмор во семеен хотел Куќа за гости "Пламар" во Приморско , лоцирана на тивка улица, во непосредна близина на аквапаркот и центарот на градот. Располага...
64 купени

Летување во Приморско

Еднодневен пакет во двокреветна соба или апартман во Куќа за гости Пламар, Приморско

Цена: 758ден.
-50%
Валидност 15.07 - 25.08
Цена на човек/ден 742.6 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана Нема
Купени ваучери0 купени
Семеен хотел Фаневи во Приморско располага со сместувачката база од 50 места. Лоциран на тивка улица во средниот дел на градот, 300 метри од северната градска плажа и на две улици од...
0 купени

Летување за двајца на Црно море во Приморско

Еднодневен пакет за двајца во јули и август во Куќа за гости Фаневи, Приморско

Купувате за 2970ден. 1485ден.
Валидност 12.07 - 22.08
Цена на човек/ден 3128.4 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери0 купени
Апартхотел ПРЕСТИЖ Сити II - Приморско е луксузен комплекс од затворен тип, со спа и велнес центар, создава незаборавно чувство за релаксирачки одмор. Апартхотелот е изграден во уникатен...
0 купени

All inclusive на Црно море во Приморско

Еднодневни пакети на база All inclusive во Комплекс Престиж Сити 2, Приморско

Цена: 3128ден.
Валидност 24.08 - 15.09
Цена на човек/ден 1137.6 - 1390.4 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери644 купени
Хотел Тишина Резиденс е лоциран на 400 метри од центарот на градот Приморско и истовремено само на 150 метри од северната плажа на градот. ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 1138 денари...
644 купени

All inclusive летување во Приморско

Еднодневен пакет на база All inclusive + надворешен базен во Хотел Тишина Резиденс, Приморско

Цена: 1138ден.
-50%
Валидност 20.07 - 26.08
Цена на човек/ден 1008.04 - 1229.24 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана Појадок
Купени ваучери44 купени
Хотел Монтестар 2 е лоциран во тивок и мирен дел на градот Приморско, на 350 метри од градската плажа. Хотелот располага со 12 двокреветни соби, 6 апартмани и еден луксузен апартман, опремени...
44 купени

Јули и август на Црно море во Приморско

Еднодневен пакет со појадок или со појадок и вечера + прошетка со јахта во Хотел Монтестар 2

Купувате за 2016ден. 1008ден.
Валидност 15.07 - 20.08
Цена на човек/ден 884.8 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана Појадок
Купени ваучери16 купени
Клуб хотел Дјун располага со 15 трокреветни и 5 двокреветни соби. Располага уште со базен, лежалки и безжичен интернет. Појадок е на шведска маса. Секојдневно чистење на собите, промена на...
16 купени

Летен одмор на Црно море во Приморско

Еднодневен пакет со појадок во Клуб хотел Дјун, Приморско!

Цена: 885ден.
-50%
Валидност 30.06 - 20.07
Цена на човек/ден 948 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана Појадок
Купени ваучери42 купени
Семеен Хотел Нортик 2 , Приморско се наоѓа на централно место во центарот на Приморско, во близина до јужната и северната плажа на градот. Располага со сместувачката база од 46 места. Хотелот...
42 купени

Летување во Приморско Бугарија

Еднодневен пакет со појадок и вечера во Хотел Нортик 2, Приморско

Купувате за 1896ден. 948ден.
-50%
Валидност 30.06 - 20.07
Цена на човек/ден 692.04 - 913.24 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана Појадок
Купени ваучери187 купени
Хотел Монтестар 2 е лоциран во тивок и мирен дел на градот Приморско, на 350 метри од градската плажа. Хотелот располага со 12 двокреветни соби, 6 апартмани и еден луксузен апартман, опремени...
187 купени

Јули на Црно море во Приморско

Еднодневен пакет со појадок или со појадок и вечера + прошетка со јахта во Хотел Монтестар 2

Купувате за 1384ден. 692ден.
-50%
Валидност 30.06 - 20.07
Цена на човек/ден 553 - 979.6 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана Појадок
Купени ваучери150 купени
Апарт Хотел Примавера 2 се наоѓа во центарот на Приморско , во близина на плоштадот на општината и само 50 метри од плажите на Црно море . ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: 1517 денари (24 €)-...
150 купени

Јули на Црно море во Приморско

Еднодневен пакет со појадок или со појадок и вечера во двокреветна соба или студио + прошетка со...

Купувате за 1517ден. 758ден.
Валидност 30.06 - 20.08
Цена на човек/ден 726.8 - 884.8 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана Појадок
Купени ваучери342 купени
Клуб хотел Дјун располага со 15 трокреветни и 5 двокреветни соби. Располага уште со базен, лежалки и безжичен интернет. Појадок е на шведска маса. Секојдневно чистење на собите, промена на...
342 купени

Летен одмор на Црно море во Приморско

Еднодневен пакет со појадок во Клуб хотел Дјун, Приморско!

Цена: 727ден.
Валидност 31.05 - 15.09
Цена на човек/ден 948 - 1027 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана Појадок
Купени ваучери14 купени
Хотел Империјал е совршен избор за секој кој бара комбинација од одмор на море и луксуз. Хотелот е отворен во текот на летото на 2008 година и нуди неверојатен стил и удобности на...
14 купени

Летување на Црно мор во Приморско

Еднодневен пакет за двајца со појадок во Хотел Империјал Приморско

Цена: 1896ден.
Валидност 02.07 - 31.08
Цена на човек/ден 695.2 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери106 купени
Хотел Дара е со категорија од три ѕвездички и се наоѓа во туристичкиот град Приморско . Хотелот е лоциран на 150 метри од северната и јужната плажа на градот. Хотелот располага со 2 корпуси,...
106 купени

Летен одмор на Црно море во Приморско

Еднодневен пакет со појадок во Хотел Дара***, Приморско

Цена: 695ден.
-50%
Валидност 30.06 - 25.08
Цена на човек/ден 553 - 742.6 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана Нема
Купени ваучери10 купени
Семеен хотел Фаневи во Приморско располага со сместувачката база од 50 места. Лоциран на тивка улица во средниот дел на градот, 300 метри од северната градска плажа и на две улици од...
10 купени

Летување за двајца на Црно море во Приморс

Еднодневен пакет за двајца во јули и август во Куќа за гости Фаневи, Приморско

Купувате за 2212ден. 1106ден.
Валидност 17.05 - 30.09
Цена на човек/ден 916.4 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана Појадок, Ручек и Вечера
Купени ваучери195 купени
Одморалиштe "Черноморец" е лоциранo во гр. Приморско, на брегот на Црното море.  Базата располага со 700 кревети, ресторан со околу 120 места, базени за возрасни и деца, детско...
195 купени

Летување на Црно море во Приморско

Еднодневен пакет со појадок, ручек и вечера во Одморалиште Черноморец, Приморско

Цена: 916ден.
Валидност 07.07 - 09.09
Цена на човек/ден 948 - 1137.6 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Куќа за гости Angel се наоѓа непосредно до автобуската станица и аквапаркот во градот Приморско , на 200 метри од центарот и на околу 300 метри од јужната плажа на градот. ЕДНОДНЕВЕН...
0 купени

Јули и август на Црно море во Приморско

Еднодневен пакет со појадок, ручек и вечера во Куќа за гости Angel Приморско

Цена: 948ден.
Валидност 02.05 - 31.08
Цена на човек/ден 455.99 - 653.17 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана Нема
Купени ваучери8 купени
Викенд населбата "Кокиче 2" - ММЦ Приморско се наоѓа во заливот меѓу градовите Приморско и Китен. Туристичкиот комплекс е лоциран е на територија од 5 ha, со уникатна микроклима,...
8 купени

Летување на Црно море во Приморско

Пакети за двајца во Викенд населба Кокиче 2 - ММЦ Приморско

Цена: 2718ден.
Валидност 20.07 - 26.08
Цена на човек/ден 1008.04 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Хотел Монтестар 2 е лоциран во тивок и мирен дел на градот Приморско, на 350 метри од градската плажа. Хотелот располага со 12 двокреветни соби, 6 апартмани и еден луксузен апартман, опремени...
0 купени

Јули и август на Црно море во Приморско

Еднодневен пакет со појадок + прошетка со јахта во Хотел Монтестар 2

Цена: 1008ден.
Валидност 15.06 - 22.08
Цена на човек/ден 2496.4 - 3128.4 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери18 купени
Апартхотел ПРЕСТИЖ Сити II - Приморско е луксузен комплекс од затворен тип, со спа и велнес центар, создава незаборавно чувство за релаксирачки одмор. Апартхотелот е изграден во уникатен...
18 купени

All inclusive на Црно море во Приморско

Еднодневни пакети на база All inclusive во Комплекс Престиж Сити 2, Приморско

Цена: 2496ден.
-50%
Валидност 19.05 - 05.07
Цена на човек/ден 395 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана Нема
Купени ваучери8 купени
Куќа за гости Нептун се наоѓа на 50 метри од северенaта плажа на Приморско и на 5мин. пешачење од центарот на градот, во тивка и мирна уличка. На последниот кат има мансарда за општа употреба...
8 купени

Летување на Црно море во Приморско

50% попуст на еднодневен пакет во двоспален апартман за четири лица во Куќа за гости Нептун,...

Купувате за 3160ден. 1580ден.
-50%
Валидност 31.05 - 10.07
Цена на човек/ден 790 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери12 купени
Вила "Викторија" се наоѓа во градот Приморско на 30 метри од Севернaта градска плажа и 300 метри од центарот на градот, до влезот на резерват Ропотамо. Хотелскиот дел располага со...
12 купени

Летување на Црно море во Приморско

Еднодневен пакет со појадок и вечера во Хотел Вила Викторија, Приморско

Купувате за 1580ден. 790ден.
Валидност 31.05 - 20.08
Цена на човек/ден 474 - 884.8 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана Појадок
Купени ваучери268 купени
Клуб хотел Дјун располага со 15 трокреветни и 5 двокреветни соби. Располага уште со базен, лежалки и безжичен интернет. Појадок е на шведска маса. Секојдневно чистење на собите, промена на...
268 купени

Летен одмор на Црно море во Приморско

Еднодневен пакет со појадок во Клуб хотел Дјун, Приморско!

Цена: 474ден.
Валидност 31.05 - 30.08
Цена на човек/ден 790 - 1106 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Ако барате спокојство, тишина, пријатна атмосфера, добра кујна - тогаш вашиот избор е - Хотел ресторан Лилија 2 . Хотелот се наоѓа во стариот дел на Приморско , на околу 200 метри. од...
0 купени

Летување на Црно море во Приморско

Еднодневен пакет со појадок за целата летна сезона во Хотел ресторан Лилија 2, Приморско

Цена: 790ден.
Валидност 31.05 - 30.06
Цена на човек/ден 1232.4 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери104 купени
Хотелот Мираж *** во Приморско почна со работа во 2006 година. Лоциран е до песочните дини на севернаота плажа во туристичкиот град Приморско. Хотелот располага со капацитет од 89 кревети,...
104 купени

All inclusive на Црно море во Приморско

Еднодневен пакет на база All Inclusive vo јуни во Хотел Мираж***, Приморско

Цена: 1232ден.
Валидност 31.05 - 30.06
Цена на човек/ден 695.2 - 1580 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана Појадок
Купени ваучери72 купени
"Ориос" е новоизграден хотел во Приморско . Лоциран во тивко и мирно место, на 100 метри од градската плажата, во близина на центарот на градот. Располага со 9 двокреветни соби, 30...
72 купени

All inclusive на Црно море во Приморско

Еднодневен пакет со појадок, појадок и вечера или на база All inclusive во хотел Ориос, Приморско!

Цена: 695ден.
-50%
Валидност 13.06 - 30.06
Цена на човек/ден 470.84 - 660.44 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана Појадок
Купени ваучери4 купени
Хотел Монтестар 2 е лоциран во тивок и мирен дел на градот Приморско, на 350 метри од градската плажа. Хотелот располага со 12 двокреветни соби, 6 апартмани и еден луксузен апартман, опремени...
4 купени

Јуни на Црно море во Приморско

Еднодневен пакет со појадок или со појадок и вечера + прошетка со јахта во Хотел Монтестар 2

Купувате за 942ден. 471ден.
-50%
Валидност 13.06 - 30.06
Цена на човек/ден 418.7 - 521.4 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана Појадок
Купени ваучери17 купени
Апарт Хотел Примавера 2 се наоѓа во центарот на Приморско , во близина на плоштадот на општината и само 50 метри од плажите на Црно море . ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: 1043 денари (16 €)-...
17 купени

Јуни на Црно море во Приморско

Еднодневен пакет со појадок во двокреветна соба или студио + прошетка со јахта во Хотел Примавера...

Купувате за 1043ден. 521ден.
-50%
Валидност 19.06 - 31.08
Цена на човек/ден 474 - 1264 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Хотел Левел во градот Приморско се наоѓа на 200 метри, во непосредна близина на северниата плажа на градот, во месноста позната како "Перла". Вашето незаборавно лето во хотел...
0 купени

Летување на Црно моте во Приморско

Еднодневен пакет со појадок + базен во хотел Левел, Приморско

Купувате за 948ден. 474ден.
-50%
Валидност 02.06 - 30.06
Цена на човек/ден 600.4 - 821.6 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана Појадок
Купени ваучери15 купени
Семеен Хотел Нортик 2 , Приморско се наоѓа на централно место во центарот на Приморско, во близина до јужната и северната плажа на градот. Располага со сместувачката база од 46 места. Хотелот...
15 купени

Летување во Приморско Бугарија

Еднодневен пакет со појадок или со појадок и вечера во Хотел Нортик 2, Приморско

Купувате за 1201ден. 600ден.
-50%
Валидност 31.05 - 30.06
Цена на човек/ден 474 - 553 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана Нема
Купени ваучери8 купени
Хотел Вермона е луксузен хотел лоциран на 50 метри од плажите на Црно море со прекрасна панорама кон северната градска плажа на Приморско . Близината до центарот на градот (350 метри),...
8 купени

Летен одмор на Црно море во Приморско

Тридневен и петдневен пакет за двајца во Хотел Вермона, Приморско

Купувате за 6636ден. 3318ден.
-50%
Валидност 06.06 - 01.07
Цена на човек/ден 360.87 - 368.77 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана Нема
Купени ваучери0 купени
Куќа за гости "Румен Димов" се наоѓа во градот Приморско на 300 метри од двете градски плажи и од центарот на градот, во близина на спортската сала. Располага со апартмани...
0 купени

Летување за двајца во Приморско

50% попуст на пакети за двајца во Куќа за гости Румен Димов, Приморско

Купувате за 4424ден. 2212ден.
Валидност 31.05 - 30.09
Цена на човек/ден 1000.77 - 1659 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана Појадок, Ручек и Вечера
Купени ваучери39 купени
Хотел Спорт Палас 2 * се наоѓа во заливот меѓу градовите Приморско и Китен, во ММЦ Приморско . Плажата овде е со должина од речиси 2 км. , без многубројните туристи како во големите...
39 купени

Летен одмор во Приморско

Еднодневен пакет за две, три или четири лица со појадок, ручек и вечера во хотел Спорт Палас**

Цена: 2528ден.
Валидност 31.05 - 20.09
Цена на човек/ден 695.2 - 1169.2 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери40 купени
Хотел Диана се наоѓа на прва линија на брегот, од каде се открива прекрасна глетка кон морските бранови и плажите на Црното Море. Само на 10 минути од централниот плоштад на градот Приморско....
40 купени

Летување на Црно море во Приморско

Еднодневен пакет со појадок и вечера во Семеен Хотел Диана, Приморско

Цена: 695ден.
-50%
Валидност 31.05 - 20.06
Цена на човек/ден 474 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана Појадок
Купени ваучери30 купени
Хотел Левел во градот Приморско се наоѓа на 200 метри, во непосредна близина на северниата плажа на градот, во месноста позната како "Перла". Вашето незаборавно лето во хотел...
30 купени

Летување на Црно моте во Приморско

Еднодневен пакет со појадок + базен во хотел Левел, Приморско

Купувате за 948ден. 474ден.
Валидност 07.06 - 19.06
Цена на човек/ден 884.8 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана Појадок, Ручек и Вечера
Купени ваучери0 купени
Куќа за гости Angel се наоѓа непосредно до автобуската станица и аквапаркот во градот Приморско , на 200 метри од центарот и на околу 300 метри од јужната плажа на градот. ЕДНОДНЕВЕН...
0 купени

Jуни на Црно море во Приморско

Еднодневен пакет со појадок, ручек и вечера во Куќа за гости Angel Приморско

Цена: 885ден.
Валидност 07.06 - 22.08
Цена на човек/ден 1453.6 - 3128.4 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери0 купени
Апартхотел ПРЕСТИЖ Сити II - Приморско е луксузен комплекс од затворен тип, со спа и велнес центар, создава незаборавно чувство за релаксирачки одмор. Апартхотелот е изграден во уникатен...
0 купени

All inclusive на Црно море во Приморско

Еднодневни пакети на база All inclusive во Комплекс Престиж Сити 2, Приморско

Цена: 1454ден.
-50%
Валидност 04.06 - 30.06
Цена на човек/ден 426.6 - 660.44 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Хотел Монтестар 2 е лоциран во тивок и мирен дел на градот Приморско, на 350 метри од градската плажа. Хотелот располага со 12 двокреветни соби, 6 апартмани и еден луксузен апартман, опремени...
0 купени

Јуни на Црно море во Приморско

Еднодневен пакет со појадок или со појадок и вечера + прошетка со јахта во Хотел Монтестар 2

Купувате за 853ден. 427ден.
-50%
Валидност 31.05 - 30.06
Цена на човек/ден 410.8 - 521.4 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана Нема
Купени ваучери24 купени
Апарт Хотел Примавера 2 се наоѓа во центарот на Приморско , во близина на плоштадот на општината и само 50 метри од плажите на Црно море . ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: 822 денари (13 €)-...
24 купени

Јуни на Црно море во Приморско

Еднодневен пакет без или со појадок во двокреветна соба или студио + прошетка со јахта во Хотел...

Купувате за 822ден. 411ден.
-50%
Валидност 31.05 - 15.06
Цена на човек/ден 600.4 - 790 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана Појадок
Купени ваучери52 купени
Пенелопе е луксузен хотел лоциран на првата линија на северниот залив во градот Приморско , на 50 метри од плажите, со прекрасна панорама кон Црно море. Хотелот е на само 350 метри...
52 купени

Одмор на Црно море во Приморско

Еднодневен пакет со појадок или со појадок и вечера + прошетка со јахта во Хотел Пенелопе***,...

Купувате за 1201ден. 600ден.
Валидност 26.05 - 14.06
Цена на човек/ден 1106 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери2 купени
Хотел Пламена Палас е хотел за вистински одмор со префинета визија и пријатна атмосфера. Хотелот предиспонира кон прекрасен одмор меѓу тишина и природа. Тој се наоѓа на само 200 метри од...
2 купени

Летување на Црно море во Приморско

Еднодневен пакет со појадок и вечера + базен во хотел Пламена Палас****, Приморско

Цена: 1106ден.
-50%
Валидност 31.05 - 15.06
Цена на човек/ден 1137.6 - 1121.8 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери0 купени
Хотелски комплекс "Белица" се наоѓа во североисточниот дел на градот  Приморско , во непосредна близина на познатата морска плажа со златен песок - "Перла". Хотелот е...
0 купени

Летен одмор на Црно море во Приморско

Дводневен или тридневен пакет со појадок во Хотелски Комплекс Белица, Приморско

Купувате за 4550ден. 2275ден.
Валидност 17.05 - 19.06
Цена на човек/ден 474 - 884.8 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Куќа за гости Angel се наоѓа непосредно до автобуската станица и аквапаркот во градот Приморско , на 200 метри од центарот и на околу 300 метри од јужната плажа на градот. ЕДНОДНЕВЕН...
0 купени

Мај и јуни на Црно море во Приморско

Еднодневен пакет со појадок, појадок и вечера или со појадок, ручек и вечера во Куќа за гости...

Цена: 474ден.
-50%
Валидност 31.05 - 10.07
Цена на човек/ден 790 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери94 купени
Вила "Викторија" се наоѓа во градот Приморско на 30 метри од Севернaта градска плажа и 300 метри од центарот на градот, до влезот на резерват Ропотамо. Хотелскиот дел располага со...
94 купени

Летување на Црно море во Приморско

Еднодневен пакет со појадок и вечера во Хотел Вила Викторија, Приморско

Купувате за 1580ден. 790ден.
Валидност 31.05 - 20.09
Цена на човек/ден 695.2 - 1169.2 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери0 купени
Хотел Диана се наоѓа на прва линија на брегот, од каде се открива прекрасна глетка кон морските бранови и плажите на Црното Море. Само на 10 минути од централниот плоштад на градот Приморско....
0 купени

Летување на Црно море во Приморско

Еднодневен пакет со појадок и вечера во Семеен Хотел Диана, Приморско

Цена: 695ден.
Валидност 31.05 - 30.06
Цена на човек/ден 1232.4 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери0 купени
За оние од вас кои избраа одмор на Црно море, предлагаме одлични удобности за целосен одмор во хотел "Грација" ! Хотелот Грација е лоциран на пет минути пешачење од центарот на...
0 купени

All inclusive на Црно море во Приморскo

Еднодневен пакет на база All inclusive во јуни во Семеен хотел Грација, Приморско

Цена: 1232ден.
Валидност 30.04 - 30.09
Цена на човек/ден 916.4 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана Појадок, Ручек и Вечера
Купени ваучери0 купени
Одморалиштe "Черноморец" е лоциранo во гр. Приморско, на брегот на Црното море.  Базата располага со 700 кревети, ресторан со околу 120 места, базени за возрасни и деца, детско...
0 купени

Летување на Црно море во Приморско

Еднодневен пакет со појадок, ручек и вечера во Одморалиште Черноморец, Приморско

Цена: 916ден.
Валидност 30.04 - 25.06
Цена на човек/ден 474 - 884.8 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Куќа за гости Angel се наоѓа непосредно до автобуската станица и аквапаркот во градот Приморско , на 200 метри од центарот и на околу 300 метри од јужната плажа на градот. ЕДНОДНЕВЕН...
0 купени

Мај и јуни на Црно море во Приморско

Еднодневен пакет со појадок, појадок и вечера или со појадок, ручек и вечера во Куќа за гости...

Цена: 474ден.
-50%
Валидност 23.05 - 20.06
Цена на човек/ден 695.2 - 821.6 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери0 купени
Хотел Диана се наоѓа на прва линија на брегот, од каде се открива прекрасна глетка кон морските бранови и плажите на Црното Море. Само на 10 минути од централниот плоштад на градот Приморско....
0 купени

Летување на Црно море во Приморско

Еднодневен пакет со појадок и вечера во Семеен Хотел Диана, Приморско

Купувате за 1390ден. 695ден.
Валидност 31.05 - 30.06
Цена на човек/ден 1232.4 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери0 купени
Хотелот Мираж *** во Приморско почна со работа во 2006 година. Лоциран е до песочните дини на севернаота плажа во туристичкиот град Приморско. Хотелот располага со капацитет од 89 кревети,...
0 купени

All inclusive на Црно море во Приморско

Еднодневен пакет на база All Inclusive vo јуни во Хотел Мираж***, Приморско

Цена: 1232ден.
-50%
Валидност 31.05 - 20.06
Цена на човек/ден 474 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана Појадок
Купени ваучери16 купени
Хотел Левел во градот Приморско се наоѓа на 200 метри, во непосредна близина на северниата плажа на градот, во месноста позната како "Перла". Вашето незаборавно лето во хотел...
16 купени

Летување на Црно моте во Приморско

Еднодневен пакет со појадок + базен во хотел Левел, Приморско

Купувате за 948ден. 474ден.
-50%
Валидност 15.07 - 30.09
Цена на човек/ден 455.67 - 652.86 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана Нема
Купени ваучери10 купени
Викенд населбата "Кокиче 2" - ММЦ Приморско се наоѓа во заливот меѓу градовите Приморско и Китен. Туристичкиот комплекс е лоциран е на територија од 5 ha, со уникатна микроклима,...
10 купени

Летување на Црно море во Приморско

50% попуст на пакети за двајца во Викенд населба Кокиче 2 - ММЦ Приморско

Купувате за 7837ден. 3918ден.
-50%
Валидност 09.09 - 30.09
Цена на човек/ден 568.8 - 726.8 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери31 купени
Куќа за гости Angel се наоѓа непосредно до автобуската станица и аквапаркот во градот Приморско , на 200 метри од центарот и на околу 300 метри од јужната плажа на градот.  ...
31 купени

Септември на Црно море во Приморско

Еднодневен пакет со појадок и вечера или појадок, ручек и вечера во куќа за гости Angel, Приморско

Купувате за 1138ден. 569ден.
-50%
Валидност 26.08 - 30.09
Цена на човек/ден 347.6 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана Нема
Купени ваучери1 купени
Куќа за гости "Румен Димов" се наоѓа во градот Приморско на 300 метри од двете градски плажи и од центарот на градот, во близина на спортската сала. Располага со апартмани...
1 купени

Летување за двајца во Приморско

50% попуст на пакети за двајца во Куќа за гости Румен Димов, Приморско

Купувате за 4424ден. 2212ден.
-50%
Валидност 02.09 - 30.09
Цена на човек/ден 355.5 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана Нема
Купени ваучери3 купени
Куќа за гости Нептун се наоѓа на 50 метри од северенaта плажа на Приморско и на 5мин. пешачење од центарот на градот, во тивка и мирна уличка. На последниот кат има мансарда за општа употреба...
3 купени

Летување на Црно море во Приморско

50% попуст на еднодневен пакет во двоспален апартман за четири лица во Куќа за гости Нептун,...

Купувате за 2844ден. 1422ден.
-50%
Валидност 25.06 - 01.10
Цена на човек/ден 790 - 1042.8 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана Нема
Купени ваучери57 купени
Приватен сопственик Ви предлага Апартмани  за летната сезона. Апартманите со балкон се наоѓаат во Гранд Хотел Приморско и се на само 100 метри од плажите на Црно море. Апартмани...
57 купени

Летување на Црно море во Приморско

Еднодневен пакет во студио или апартман во Апартмани во Гранд Хотел Приморско

Купувате за 1580ден. 790ден.
-50%
Валидност 06.09 - 26.09
Цена на човек/ден 616.2 - 805.8 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана Појадок
Купени ваучери112 купени
Пенелопе е луксузен хотел лоциран на првата линија на северниот залив во градот Приморско , на 50 метри од плажите, со прекрасна панорама кон Црно море. Хотелот е на само 350 метри...
112 купени

Одмор на Црно море во Приморско

Еднодневен пакет со појадок или со појадок и вечера + прошетка со јахта во Хотел Пенелопе***,...

Купувате за 1232ден. 616ден.
-50%
Валидност 28.08 - 25.09
Цена на човек/ден 790 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери109 купени
Вила "Викторија" се наоѓа во градот Приморско на 30 метри од Севернaта градска плажа и 300 метри од центарот на градот, до влезот на резерват Ропотамо. Хотелскиот дел располага со...
109 купени

Септември на Црно море во Приморско

Еднодневен пакет со појадок и вечера во Хотел Вила Викторија, Приморско

Купувате за 1580ден. 790ден.
Валидност 31.08 - 21.09
Цена на човек/ден 474 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана Појадок
Купени ваучери92 купени
Клуб хотел Дјун располага со 15 трокреветни и 5 двокреветни соби. Располага уште со базен, лежалки и безжичен интернет. Појадок е на шведска маса. Секојдневно чистење на собите, промена на...
92 купени

Септември на Црно море во Приморско

Еднодневен пакет со појадок во Клуб хотел Дјун, Приморско!

Цена: 474ден.
Валидност 18.08 - 30.09
Цена на човек/ден 726.8 - 1738 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана Појадок
Купени ваучери212 купени
"Ориос" е новоизграден хотел во Приморско . Лоциран во тивко и мирно место, на 100 метри од градската плажата, во близина на центарот на градот. Располага со 9 двокреветни соби, 30...
212 купени

Last minute на Црно море во Приморско

Еднодневен пакет со појадок, појадок и вечера или на база All inclusive во хотел Ориос, Приморско!

Цена: 727ден.
-50%
Валидност 03.09 - 15.09
Цена на човек/ден 1327.2 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери0 купени
Хотелот Мираж *** во Приморско почна со работа во 2006 година. Лоциран е до песочните дини на северната плажа во туристичкиот град Приморско . Хотелот располага со капацитет од 89...
0 купени

All inclusive на Црно море во Приморско

Eднодневен пакет на база All Inclusive вo септември во Хотел Мираж***, Приморско

Купувате за 2654ден. 1327ден.
-50%
Валидност 06.09 - 15.09
Цена на човек/ден 474 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Хотел Монтестар 2 е лоциран во тивок и мирен дел на градот Приморско, на 350 метри од градската плажа. Хотелот располага со 12 двокреветни соби, 6 апартмани и еден луксузен апартман, опремени...
0 купени

Септември на Црно море во Приморско

Еднодневен пакет со појадок + прошетка со јахта во Хотел Монтестар 2

Купувате за 948ден. 474ден.
-50%
Валидност 31.08 - 30.09
Цена на човек/ден 395 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана Нема
Купени ваучери0 купени
Куќа за гости Чифчибашиеви во градот  Приморско има сместувачката база од 27 места. Чифчибашиеви е совршен избор за секој кој бара комбинација на одмор на море и домашен комфор....
0 купени

Летување за двајца на Црно море во Приморско

Тридневни, петдневни и седумдневни пакети за двајца за целата летна сезона во Куќа за гости...

Купувате за 4740ден. 2370ден.
-50%
Валидност 25.08 - 11.09
Цена на човек/ден 600.4 - 821.6 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери46 купени
Семеен Хотел Нортик 2 , Приморско се наоѓа на централно место во центарот на Приморско, во близина до јужната и северната плажа на градот. Располага со сместувачката база од 46 места. Хотелот...
46 купени

Летување во Приморско Бугарија

Еднодневен пакет со појадок или со појадок и вечера во Хотел Нортик 2, Приморско

Купувате за 1201ден. 600ден.
-50%
Валидност 17.08 - 20.09
Цена на човек/ден 884.8 - 1169.2 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери0 купени
Хотел Дajана се наоѓа на прва линија на брегот, од каде се открива прекрасна глетка кон морските бранови и плажите на Црното Море. Само на 10 минути од централниот плоштад на градот...
0 купени

Летување на Црно море во Приморско

Еднодневни пакети со појадок и вечера во Семеен Хотел Даjaна, Приморско

Купувате за 1770ден. 885ден.
-50%
Валидност 30.06 - 15.09
Цена на човек/ден 742.6 - 1169.2 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери66 купени
"Фамилија клуб" е семеен хотел со две ѕвездички, кој се наоѓа во северозападниот дел на градот Приморско , на околу 300 метри од Северната плажа на градот и на иста оддалеченост од...
66 купени

Летување во Приморско

Летен одмор на Црно море во Приморско! Еднодневен пакет со појадок и вечера во Хотел Фамилија Клуб

Купувате за 1485ден. 743ден.
-50%
Валидност 30.06 - 15.09
Цена на човек/ден 699.62 - 1151.19 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери14 купени
"Фамилија клуб" е семеен хотел со две ѕвездички, кој се наоѓа во северозападниот дел на градот Приморско , на околу 300 метри од Северната плажа на градот и на иста оддалеченост од...
14 купени

Летување во Приморско

Летен одмор на Црно море во Приморско! Седумдневен пакет со појадок и вечера во Хотел Фамилија Клуб

Купувате за 9796ден. 4898ден.
-50%
Валидност 23.08 - 10.09
Цена на човек/ден 1011.2 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана Појадок, Ручек и Вечера
Купени ваучери22 купени
Хотел М1  располага со 19 двокреветни соби и пет апартмани, опремени со фрижидер, телефон, бања, панорамска тераса, кабловска телевизија и климатизација. На располагање на сите...
22 купени

Летување на Црно море во Приморско

50% попуст на еднодневен пакет со појадок, ручек и вечера + прошетка со лотка во Хотел М1, Приморско

Купувате за 2022ден. 1011ден.
Валидност 31.08 - 15.09
Цена на човек/ден 632 - 726.8 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Хотел Метропол е хотел на 5 спрата, се наоѓа на првата линија на Црно море, во тивко и мирно место, на 250 метри од центарот на градот Приморско и на 150 метри од плажата. Од хотелот се...
0 купени

Септември на Црно море во Приморско

Еднодневен пакет со појадок или со појадок и вечера во Хотел Метропол, Приморско

Цена: 632ден.
-50%
Валидност 26.07 - 30.09
Цена на човек/ден 916.4 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана Појадок, Ручек и Вечера
Купени ваучери118 купени
Одморалиштe "Черноморец" е лоциранo во гр. Приморско, на брегот на Црното море.  Базата располага со 700 кревети, ресторан со околу 120 места, базени за возрасни и деца, детско...
118 купени

Летување на Црно море во Приморско

Еднодневен пакет со појадок, ручек и вечера во Одморалиште Черноморец, Приморско

Купувате за 1833ден. 916ден.
-50%
Валидност 20.08 - 10.09
Цена на човек/ден 726.8 - 884.8 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери76 купени
Куќа за гости Angel се наоѓа непосредно до автобуската станица и аквапаркот во градот Приморско , на 200 метри од центарот и на околу 300 метри од јужната плажа на градот.  ...
76 купени

Одмор на Црно море во Приморско

Еднодневен пакет со појадок и вечера или појадок, ручек и вечера во куќа за гости Angel, Приморско

Купувате за 1454ден. 727ден.
-50%
Валидност 25.08 - 06.09
Цена на човек/ден 663.6 - 853.2 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана Појадок
Купени ваучери16 купени
Хотел Монтестар 2 е лоциран во тивок и мирен дел на градот Приморско, на 350 метри од градската плажа. Хотелот располага со 12 двокреветни соби, 6 апартмани и еден луксузен апартман, опремени...
16 купени

Септември на Црно море во Приморско

Еднодневен пакет со појадок или појадок и вечера + прошетка со јахта во Хотел Монтестар 2

Купувате за 1327ден. 664ден.
-50%
Валидност 18.05 - 31.08
Цена на човек/ден 440.19 - 447.77 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана Нема
Купени ваучери44 купени
Куќа за гости Чифчибашиеви во градот  Приморско има сместувачката база од 27 места. Чифчибашиеви е совршен избор за секој кој бара комбинација на одмор на море и домашен комфор....
44 купени

Летување за двајца на Црно море во Приморско

Тридневни, петдневни и седумдневни пакети за двајца за целата летна сезона во Куќа за гости...

Купувате за 5372ден. 2686ден.
Валидност 04.07 - 30.08
Цена на човек/ден 1106 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана Појадок
Купени ваучери4 купени
Ако барате спокојство, тишина, пријатна атмосфера, добра кујна - тогаш вашиот избор е - Хотел ресторан Лилија 2. Хотелот се наоѓа во стариот дел на Приморско , на околу 200 метри. од...
4 купени

Летување на Црно море во Приморско

Еднодневен пакет со појадок во Хотел ресторан Лилија 2, Приморско

Цена: 3318ден.
-50%
Валидност 31.08 - 30.09
Цена на човек/ден 474 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана Појадок, Ручек и Вечера
Купени ваучери83 купени
Хотел Тишина ** е лоциран во близина на центарот на градот Приморско и истовремено само на 200 метри од севернaтa плажа и на околу 450 метри од јужната плажа на градот.  ...
83 купени

Септември на Црно море во Приморско

50% попуст на еднодневен пакет без или со исхрана + базен во Хотел Тишина**, Приморско

Купувате за 948ден. 474ден.
-50%
Валидност 20.07 - 25.08
Цена на човек/ден 916.4 - 1137.6 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана Појадок
Купени ваучери86 купени
Хотел Монтестар 2 е лоциран во тивок и мирен дел на градот Приморско, на 350 метри од градската плажа. Хотелот располага со 12 двокреветни соби, 6 апартмани и еден луксузен апартман, опремени...
86 купени

Јули и Август на Црно море во Приморско

Еднодневен пакет со појадок или појадок и вечера + прошетка со јахта во Хотел Монтестар 2

Купувате за 1833ден. 916ден.
-50%
Валидност 15.07 - 25.08
Цена на човек/ден 726.8 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана Нема
Купени ваучери40 купени
Семеен хотел Фаневи во Приморско располага со сместувачката база од 50 места. Лоциран на тивка улица во средниот дел на градот, 300 метри од северната градска плажа и на две улици од...
40 купени

Летување за двајца на Црно море во Приморс

Еднодневен пакет за двајца во Куќа за гости Фаневи, Приморско

Купувате за 2907ден. 1454ден.
-50%
Валидност 20.07 - 25.08
Цена на човек/ден 916.4 - 1232.4 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери59 купени
Семеен Хотел Нортик 2 , Приморско се наоѓа на централно место во центарот на Приморско, во близина до јужната и северната плажа на градот. Располага со сместувачката база од 46 места. Хотелот...
59 купени

Летување во Приморско Бугарија

Еднодневен пакет со појадок или со појадок и вечера во Хотел Нортик 2, Приморско

Купувате за 1833ден. 916ден.
-50%
Валидност 16.08 - 30.08
Цена на човек/ден 1232.4 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана Појадок, Ручек и Вечера
Купени ваучери54 купени
Хотел М располага со 19 двокреветни соби и пет апартмани, опремени со фрижидер, телефон, бања, панорамска тераса, кабловска телевизија и климатизација. На располагање на сите гости се...
54 купени

Летување на Црно море во Приморско

50% попуст на еднодневен пакет со појадок, ручек и вечера во Хотел М1, Приморско

Купувате за 2465ден. 1232ден.
Валидност 09.07 - 25.08
Цена на човек/ден 2923 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери28 купени
Хотел Сиена Палас за своите гости предлага можност да поминат незаборавен одмор во градот Приморско , благодарение на предностите што ги има и удобната локација. ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ:...
28 купени

Летен СПА одмор на Црно море во Приморско

Еднодневен пакет со појадок и вечера + користење на СПА услуги во хотел Сиена Палас, Приморско

Цена: 2923ден.
-50%
Валидност 20.06 - 15.09
Цена на човек/ден 884.8 - 1169.2 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери81 купени
Хотел Дajана се наоѓа на прва линија на брегот, од каде се открива прекрасна глетка кон морските бранови и плажите на Црното Море. Само на 10 минути од централниот плоштад на градот...
81 купени

Летување на Црно море во Приморско

Еднодневни пакети со појадок и вечера во Семеен Хотел Даjaна, Приморско

Купувате за 1770ден. 885ден.
Валидност 07.07 - 20.08
Цена на човек/ден 726.8 - 790 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана Појадок
Купени ваучери444 купени
Клуб хотел Дјун располага со 15 трокреветни и 5 двокреветни соби. Располага уште со базен, лежалки и безжичен интернет. Појадок е на шведска маса. Секојдневно чистење на собите, промена на...
444 купени

Летен одмор на Црно море во Приморско

Еднодневен пакет со појадок во Клуб хотел Дјун, Приморско!

Цена: 727ден.
-50%
Валидност 18.07 - 31.08
Цена на човек/ден 600.4 - 1200.8 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана Појадок, Ручек и Вечера
Купени ваучери452 купени
Хотел Тишина ** е лоциран во близина на центарот на градот Приморско и истовремено само на 200 метри од севернaтa плажа и на околу 450 метри од јужната плажа на градот.  ...
452 купени

Летување на Црно море во Приморско

50% попуст на еднодневен пакет без или со исхрана + базен во Хотел Тишина**, Приморско

Купувате за 1201ден. 600ден.
Валидност 23.07 - 30.08
Цена на човек/ден 1137.6 - 1232.4 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Хотел Метропол е хотел на 5 спрата, се наоѓа на првата линија на Црно море, во тивко и мирно место, на 250 метри од центарот на градот Приморско и на 150 метри од плажата. Од хотелот се...
0 купени

Летување на Црно море во Приморско

Еднодневен пакет со појадок или со појадок и вечера во Хотел Метропол, Приморско

Цена: 1138ден.
-50%
Валидност 14.07 - 10.09
Цена на човек/ден 726.8 - 1106 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери142 купени
Куќа за гости Angel се наоѓа непосредно до автобуската станица и аквапаркот во градот Приморско , на 200 метри од центарот и на околу 300 метри од јужната плажа на градот.  ...
142 купени

Одмор на Црно море во Приморско

Еднодневен пакет со појадок и вечера или појадок, ручек и вечера за целата летна сезона во куќа...

Купувате за 1896ден. 948ден.
-50%
Валидност 03.07 - 20.08
Цена на човек/ден 733.44 - 779.26 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана Нема
Купени ваучери0 купени
Одлична можност за Вашиот одмор во семеен хотел Куќа за гости "Пламар" во Приморско , лоцирана на тивка улица, во непосредна близина на аквапаркот и центарот на градот. Располага...
0 купени

Летување за двајца во Приморско

50% попуст на тридневен, петдневен и седумдневен пакет за двајца во Куќа за гости Пламар, Приморско

Купувате за 9354ден. 4677ден.
-50%
Валидност 14.07 - 30.08
Цена на човек/ден 1548.4 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана Појадок, Ручек и Вечера
Купени ваучери0 купени
Хотел М располага со 19 двокреветни соби и пет апартмани, опремени со фрижидер, телефон, бања, панорамска тераса, кабловска телевизија и климатизација. На располагање на сите гости се...
0 купени

Летување на Црно море во Приморско

50% попуст на еднодневен пакет со појадок, ручек и вечера во Хотел М1, Приморско

Купувате за 3097ден. 1548ден.
-50%
Валидност 21.06 - 30.09
Цена на човек/ден 821.6 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана Појадок, Ручек и Вечера
Купени ваучери713 купени
Одморалиштe "Черноморец" е лоциранo во гр. Приморско, на брегот на Црното море.  Базата располага со 700 кревети, ресторан со околу 120 места, базени за возрасни и деца, детско...
713 купени

Летување на Црно море во Приморско

Еднодневен пакет со појадок, ручек и вечера во Одморалиште Черноморец, Приморско

Купувате за 1643ден. 822ден.
-0%
Валидност 21.07 - 25.07
Цена на човек/ден 884.8 - 1548.4 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана Појадок
Купени ваучери14 купени
"Ориос" е новоизграден хотел во Приморско . Лоциран во тивко и мирно место, на 100 метри од градската плажата, во близина на центарот на градот. Располага со 9 двокреветни соби, 30...
14 купени

Last minute одмор во Приморско

Еднодневен пакет со појадок, појадок и вечера или на база All inclusive во хотел Ориос, Приморско!

Купувате за 885ден. 885ден.
-50%
Валидност 30.06 - 20.07
Цена на човек/ден 663.6 - 853.2 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана Појадок
Купени ваучери32 купени
Хотел Монтестар 2 е лоциран во тивок и мирен дел на градот Приморско, на 350 метри од градската плажа. Хотелот располага со 12 двокреветни соби, 6 апартмани и еден луксузен апартман, опремени...
32 купени

Јули на Црно море во Приморско

Еднодневен пакет со појадок или појадок и вечера + прошетка со јахта во Хотел Монтестар 2

Купувате за 1327ден. 664ден.
-50%
Валидност 30.06 - 21.08
Цена на човек/ден 726.8 - 1232.4 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери109 купени
Семеен Хотел Нортик 2 , Приморско се наоѓа на централно место во центарот на Приморско, во близина до јужната и северната плажа на градот. Располага со сместувачката база од 46 места. Хотелот...
109 купени

Летување во Приморско Бугарија

Еднодневен пакет со појадок или со појадок и вечера во Хотел Нортик 2, Приморско

Купувате за 1454ден. 727ден.
-50%
Валидност 15.07 - 31.08
Цена на човек/ден 568.8 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана Нема
Купени ваучери1 купени
Викенд населбата "Кокиче 2" - ММЦ Приморско се наоѓа во заливот меѓу градовите Приморско и Китен. Туристичкиот комплекс е лоциран е на територија од 5 ha, со уникатна микроклима,...
1 купени

Летување на Црно море во Приморско

50% попуст на пакети за двајца во Викенд населба Кокиче 2 - ММЦ Приморско

Купувате за 6826ден. 3413ден.
-50%
Валидност 22.06 - 25.08
Цена на човек/ден 363.4 - 726.8 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана Нема
Купени ваучери10 купени
Семеен хотел Фаневи во Приморско располага со сместувачката база од 50 места. Лоциран на тивка улица во средниот дел на градот, 300 метри од северната градска плажа и на две улици од...
10 купени

Летување за двајца на Црно море во Приморско

Еднодневен пакет за двајца за целата летна сезона во Куќа за гости Фаневи, Приморско

Купувате за 2212ден. 1106ден.
-50%
Валидност 09.06 - 10.09
Цена на човек/ден 474 - 1106 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери52 купени
Куќа за гости Angel се наоѓа непосредно до автобуската станица и аквапаркот во градот Приморско , на 200 метри од центарот и на околу 300 метри од јужната плажа на градот. ЕДНОДНЕВЕН...
52 купени

Одмор на Црно море во Приморско

Еднодневен пакет со појадок и вечера или појадок, ручек и вечера за целата летна сезона во куќа...

Купувате за 948ден. 474ден.
Валидност 28.06 - 15.07
Цена на човек/ден 726.8 - 948 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана Појадок
Купени ваучери73 купени
Хотел Метропол е хотел на 5 спрата, се наоѓа на првата линија на Црно море, во тивко и мирно место, на 250 метри од центарот на градот Приморско и на 150 метри од плажата. Од хотелот се...
73 купени

Летување на Црно море во Приморско

Еднодневен пакет со појадок или со појадок и вечера во Хотел Метропол, Приморско

Цена: 727ден.
-50%
Валидност 14.07 - 30.07
Цена на човек/ден 1232.4 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана Појадок, Ручек и Вечера
Купени ваучери4 купени
Хотел М располага со 19 двокреветни соби и пет апартмани, опремени со фрижидер, телефон, бања, панорамска тераса, кабловска телевизија и климатизација. На располагање на сите гости се...
4 купени

Летување на Црно море во Приморско

50% попуст на еднодневен пакет со појадок, ручек и вечера во Хотел М1, Приморско

Купувате за 2465ден. 1232ден.
-50%
Валидност 26.06 - 10.07
Цена на човек/ден 1011.2 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана Појадок, Ручек и Вечера
Купени ваучери16 купени
Хотел М располага со 19 двокреветни соби и пет апартмани, опремени со фрижидер, телефон, бања, панорамска тераса, кабловска телевизија и климатизација. На располагање на сите гости се...
16 купени

Летување на Црно море во Приморско

50% попуст на еднодневен пакет со појадок, ручек и вечера во Хотел М1, Приморско

Купувате за 2022ден. 1011ден.
-50%
Валидност 14.06 - 10.07
Цена на човек/ден 790 - 916.4 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана Појадок, Ручек и Вечера
Купени ваучери46 купени
Хотел Тишина ** е лоциран во близина на центарот на градот Приморско и истовремено само на 200 метри од севернaтa плажа и на околу 450 метри од јужната плажа на градот.  ...
46 купени

Летување на Црно море во Приморско

50% попуст на еднодневен пакет со појадок, ручек и вечера + базен во Хотел Тишина**, Приморско

Купувате за 1580ден. 790ден.
-50%
Валидност 31.05 - 21.07
Цена на човек/ден 790 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери106 купени
Вила "Викторија" се наоѓа во градот Приморско на 30 метри од Севернaта градска плажа и 300 метри од центарот на градот, до влезот на резерват Ропотамо. Хотелскиот дел располага со...
106 купени

Одмор на Црно море во Приморско

Еднодневен пакет со појадок и вечера во Хотел Вила Викторија, Приморско

Купувате за 1580ден. 790ден.
Валидност 30.06 - 30.08
Цена на човек/ден 1106 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Ако барате спокојство, тишина, пријатна атмосфера, добра кујна - тогаш вашиот избор е - Хотел ресторан Лилија 2. Хотелот се наоѓа во стариот дел на Приморско , на околу 200 метри. од...
0 купени

Летување на Црно море во Приморско

Еднодневен пакет со појадок во Хотел ресторан Лилија 2, Приморско

Цена: 1106ден.
-50%
Валидност 04.05 - 05.07
Цена на човек/ден 355.5 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана Нема
Купени ваучери16 купени
Куќа за гости Нептун се наоѓа на 50 метри од северенaта плажа на Приморско и на 5мин. пешачење од центарот на градот, во тивка и мирна уличка. На последниот кат има мансарда за општа употреба...
16 купени

Летување на Црно море во Приморско

50% попуст на еднодневен пакет во двоспален апартман за четири лица во Куќа за гости Нептун,...

Купувате за 2844ден. 1422ден.
Валидност 30.06 - 25.08
Цена на човек/ден 2117.2 - 2686 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери52 купени
Хотел Сиена Палас за своите гости предлага можност да поминат незаборавен одмор во градот Приморско , благодарение на предностите што ги има и удобната локација. ЕДНОДНЕВЕН...
52 купени

Летен СПА одмор на Црно море во Приморско

Еднодневен пакет со појадок и вечера + користење на СПА услуги во хотел Сиена Палас, Приморско

Цена: 2117ден.
-50%
Валидност 31.05 - 20.07
Цена на човек/ден 474 - 853.2 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана Појадок
Купени ваучери318 купени
Хотел Монтестар 2 е лоциран во тивок и мирен дел на градот Приморско, на 350 метри од градската плажа. Хотелот располага со 12 двокреветни соби, 6 апартмани и еден луксузен апартман, опремени...
318 купени

Јуни и јули на Црно море во Приморско

Еднодневен пакет со појадок или појадок и вечера + прошетка со јахта во Хотел Монтестар 2

Купувате за 948ден. 474ден.
-50%
Валидност 30.06 - 31.08
Цена на човек/ден 632 - 790 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана Нема
Купени ваучери0 купени
Хотел "Калипсо" лоциран во прекрасниот црноморски град Приморско , работи во текот на целата година и комбинира одмор на море со одмор на блиската планина на уникатен начин!...
0 купени

На Црно море во Приморско

Еднодневен пакет во Хотел Калипсо, Приморско

Купувате за 1264ден. 632ден.
-50%
Валидност 09.06 - 30.06
Цена на човек/ден 600.4 - 716.06 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери8 купени
Пенелопе е луксузен хотел лоциран на првата линија на северниот залив во градот Приморско , на 50 метри од плажите, со прекрасна панорама кон Црно море. Хотелот е на само 350 метри...
8 купени

Одмор на Црно море во Приморско

Дводневни и тридневни пакети со појадок или со појадок и вечера + прошетка со јахта во Хотел...

Купувате за 2402ден. 1201ден.
-50%
Валидност 13.06 - 30.06
Цена на човек/ден 1643.2 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери77 купени
Хотел Сиена Палас за своите гости предлага можност да поминат незаборавен одмор во градот Приморско, благодарение на предностите што ги има и удобната локација. ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: 3286...
77 купени

Летен СПА одмор на Црно море во Приморско

Еднодневен пакет со појадок и вечера + шише вино и користење на СПА услуги во хотел Сиена Палас,...

Купувате за 3286ден. 1643ден.
Валидност 16.06 - 30.08
Цена на човек/ден 790 - 1106 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана Појадок
Купени ваучери6 купени
Ако барате спокојство, тишина, пријатна атмосфера, добра кујна - тогаш вашиот избор е - Хотел ресторан Лилија 2. Хотелот се наоѓа во стариот дел на Приморско, на околу 200 метри. од двата...
6 купени

Летување на Црно море во Приморско

Еднодневен пакет со појадок во Хотел ресторан Лилија 2, Приморско

Цена: 790ден.
-50%
Валидност 19.06 - 30.06
Цена на човек/ден 632 - 884.8 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери6 купени
Хотелот Конкордија 1 се наоѓа во центарот на градот Приморско , зад општината, во близина на медицинскиот центар и училиштето на градот. Хотелот е лоциран на 100 метри од северната, и на 250...
6 купени

Летување во Приморско

Еднодневен пакет со појадок и вечера во хотел Конкордија 1, Приморско!

Купувате за 1264ден. 632ден.
-50%
Валидност 19.05 - 30.06
Цена на човек/ден 331.8 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана Нема
Купени ваучери5 купени
Ви предлагаме луксузни соби за изнајмување за летната сезона 2016 во нова станбена зграда на главната улица во градот Приморско,  на само 50 метри од плажите на Црно море. Сите соби се со...
5 купени

Летување на Црно море за двајца во Приморско

Летен одмор на Црно море во Приморско! 50% попуст на пакети за двајца во Демин 2

Купувате за 2654ден. 1327ден.
-50%
Валидност 31.05 - 30.06
Цена на човек/ден 853.2 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери26 купени
Хотел Дара е со категорија од три ѕвездички и се наоѓа во туристичкиот град Приморско . Хотелот е лоциран на 150 метри од северната и јужната плажа на градот. Хотелот располага со 2 корпуси,...
26 купени

Летен одмор на Црно море во Приморско

Еднодневен пакет со појадок и вечера во јуни во Хотел Дара***, Приморско

Купувате за 1706ден. 853ден.
-50%
Валидност 31.05 - 30.06
Цена на човек/ден 368.46 - 360.87 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана Нема
Купени ваучери2 купени
Куќа за гости "Румен Димов" се наоѓа во градот Приморско на 300 метри од двете градски плажи и од центарот на градот, во близина на спортската сала. Располага со апартмани...
2 купени

Летување за двајца во Приморско

50% попуст на пакети за двајца во Куќа за гости Румен Димов, Приморско

Купувате за 4424ден. 2212ден.
-50%
Валидност 05.06 - 20.07
Цена на човек/ден 600.4 - 948 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери87 купени
Семеен Хотел Нортик 2 , Приморско се наоѓа на централно место во центарот на Приморско, во близина до јужната и северната плажа на градот. Располага со сместувачката база од 46 места. Хотелот...
87 купени

Летување во Приморско Бугарија

Еднодневен пакет со појадок и вечера во Хотел Нортик 2, Приморско

Купувате за 1201ден. 600ден.
-50%
Валидност 15.06 - 14.07
Цена на човек/ден 1232.4 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана Појадок, Ручек и Вечера
Купени ваучери10 купени
Комплекс ММ се наоѓа во Приморско, на 300 метри од центарот на градот и на 500 метри од плажите на Црното море. Хотелот располага со отворена зона со базен и хидромасажна када, како и со кафе...
10 купени

Одмор на Црно море во Приморско

50% попуст на еднодневен пакет со појадок, ручеки и вечера во Комплекс ММ, Приморско

Купувате за 2465ден. 1232ден.
-50%
Валидност 19.05 - 30.06
Цена на човек/ден 347.6 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана Нема
Купени ваучери0 купени
Куќа за гости "Демин1" се наоѓа во тивок и спокоен дел на градот Проморско , на околу 300 метри од двете плажи на градот. Располага со двособни апартмани и двокреветни соби, сите...
0 купени

Одмор на Црно море во Приморско

50% попуст на еднодневен пакет во Демин 1, Приморско

Купувате за 695ден. 348ден.
Валидност 04.06 - 30.06
Цена на човек/ден 553 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана Нема
Купени ваучери0 купени
Хотел Вермона е уксузен хотел лоциран на 50 метри од плажите на Црно море со прекрасна панорама кон северната градска плажа. Близината до центарот на градот (350 метри), спокојот, тишината...
0 купени

Летување на Црно море во Приморско

Дводневен пакет за двајца + базен во Хотел Вермона, Приморско

Цена: 2212ден.
-50%
Валидност 31.05 - 20.06
Цена на човек/ден 1232.4 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери47 купени
Хотелот Мираж *** во Приморско почна со работа во 2006 година. Лоциран е до песочните дини на севернаота плажа во туристичкиот град Приморско. Хотелот располага со капацитет од 89 кревети,...
47 купени

All inclusive на Црно море во Приморско

Еднодневен пакет на база All Inclusive vo јуни во Хотел Мираж***, Приморско

Купувате за 2465ден. 1232ден.
-50%
Валидност 26.05 - 30.06
Цена на човек/ден 663.6 - 790 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана Појадок
Купени ваучери10 купени
Ако барате спокојство, тишина, пријатна атмосфера, добра кујна - тогаш вашиот избор е - Хотел ресторан Лилија 2. Хотелот се наоѓа во стариот дел на Приморско, на околу 200 метри. од двата...
10 купени

Летување на Црно море во Приморско

Еднодневен пакет со појадок или појадок и вечера во Хотел ресторан Лилија 2, Приморско

Купувате за 1327ден. 664ден.
-50%
Валидност 31.05 - 20.06
Цена на човек/ден 600.4 - 1232.4 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери0 купени
За оние од вас кои избраа одмор на Црно море, предлагаме одлични удобности за целосен одмор во хотел "Грација" ! Хотелот Грација е лоциран на пет минути пешачење од центарот на...
0 купени

Летување во Приморско Бугарија

Еднодневен пакет со појадок или на база All inclusive во јуни во Семеен хотел Грација, Приморско

Купувате за 1201ден. 600ден.
-50%
Валидност 31.05 - 19.06
Цена на човек/ден 979.6 - 932.2 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери1 купени
Хотелски комплекс "Белица" се наоѓа во североисточниот дел на градот  Приморско , во непосредна близина на познатата морска плажа со златен песок - "Перла". Хотелот е...
1 купени

Летен одмор на Црно море во Приморско

Дводневен и петдневен пакет со појадок и вечера во Хотелски Комплекс Белица, Приморско

Купувате за 7837ден. 3918ден.
-50%
Валидност 24.05 - 30.09
Цена на човек/ден 821.6 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана Појадок, Ручек и Вечера
Купени ваучери194 купени
Одморалиштe "Черноморец" е лоциранo во гр. Приморско, на брегот на Црното море.  Базата располага со 700 кревети, ресторан со околу 120 места, базени за возрасни и деца, детско...
194 купени

Летување на Црно море во Приморско

Еднодневен пакет со појадок, ручек и вечера во Одморалиште Черноморец, Приморско

Купувате за 1643ден. 822ден.
-50%
Валидност 24.05 - 22.06
Цена на човек/ден 790 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана Појадок, Ручек и Вечера
Купени ваучери16 купени
Хотел Тишина ** е лоциран во близина на центарот на градот Приморско и истовремено само на 200 метри од севернaтa плажа и на околу 450 метри од јужната плажа на градот.  ...
16 купени

Летување на Црно море во Приморско

50% попуст на еднодневен пакет со појадок, ручек и вечера + базен во Хотел Тишина**, Приморско

Купувате за 1580ден. 790ден.
Валидност 19.05 - 16.06
Цена на човек/ден 916.4 - 1422 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана Појадок
Купени ваучери4 купени
Престиж Сити 2 *** е комплекс за одмор во Приморско , кој е лоциран на исток непосредно до плажите на Црно море и песочните дини, на север граничи со живописната и широка речена долина на...
4 купени

Одмор на Црно море во Приморско

Еднодневни пакети со појадок, појадок и вечера или со појадок, ручек и вечера во Комплекс Престиж...

Цена: 916ден.
-50%
Валидност 19.05 - 20.06
Цена на човек/ден 1643.2 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери0 купени
Хотел Сиена Палас за своите гости предлага можност да поминат незаборавен одмор во градот Приморско, благодарение на предностите што ги има и удобната локација. ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: 3286...
0 купени

Летен СПА одмор на Црно море во Приморско

Еднодневен пакет со појадок и вечера + шише вино и користење на СПА услуги во хотел Сиена Палас,...

Купувате за 3286ден. 1643ден.
Валидност 31.05 - 23.06
Цена на човек/ден 1390.4 - 2054 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери66 купени
Гранд Хотел Приморско се наоѓа на првата линија на брегот на Црно Море, непосредно до националниот природен парк Странџа. Сместен е во исклучително тивка локација, во близина на центарот на...
66 купени

All Inclusive на Црно море во Приморско

50% попуст на еднодневен пакет на база All Inclusive во Гранд Хотел Приморско*****!

Цена: 1390ден.
-50%
Валидност 31.05 - 30.09
Цена на човек/ден 679.4 - 1121.8 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери38 купени
Хотел Диана се наоѓа на прва линија на брегот, од каде се открива прекрасна глетка кон морските бранови и плажите на Црното Море. Само на 10 минути од централниот плоштад на градот Приморско....
38 купени

Летување на Црно море во Приморско

Еднодневни пакети со појадок и вечера во Семеен Хотел Диана, Приморско

Купувате за 1359ден. 679ден.
-50%
Валидност 02.06 - 20.07
Цена на човек/ден 821.6 - 948 ден/ човек
Местоположба Приморско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери0 купени
Семеен Хотел Нортик 2 , Приморско се наоѓа на централно место во центарот на Приморско, во близина до јужната и северната плажа на градот. Располага со сместувачката база од 46 места. Хотелот...
0 купени

Летување во Приморско Бугарија

Еднодневен пакет со појадок и вечера во Хотел Нортик 2, Приморско

Купувате за 1643ден. 822ден.

Хотели Приморско - Бугарија

Хотели Приморско
Приморско е град кој се наоѓа на мал полуостров, токму на црноморскиот брег   југоисточна Бугарија, и во подножјето на планината Странџа. Жителите, кои се со постојано живеалиште во ова летно одморалиште се над 3 650 лица, а површината на градот изнесува 69 415 квадратни километри. Вообичаено е во текот на летото бројот на привремен престој на луѓе да се зголемува, поради туристите кои годишно го посетуваат ова одморалиште и ги користат хотели Приморско за ноќевања.
Може да се каже дека малото одморалиште е меѓу омилените летни дестинации за одмор, бидејќи овде царува големо спокојството, природата е убава, има многу локали и кафулиња, каде што можете да поминете сончево попладне или вечер, а и цените за хотели Приморско, за храната и за забавата се исклучително прифатливи за не само за Бугарите, туку и за странските туристи!
За транспорт, независно од каде доаѓате, можете да користите автобуски, железнички или личен превоз, преку кој да стигнете до одморалиштето. Друга опција (која е и невообичаена) е со користење на воздушниот транспорт, до аеродромот во Бургас, а од таму со трансфер или друг тип превоз да дојдете до Приморско, бидејќи двата града се во близина еден до друг .
Што да посетите во одморалиштето?
  Приморско се слави претежно со природните знаменитости. Едни од препорачаните места за посета се:
  Светилиштето Беглик Таш, олицетворува култ кон самиот Сонце и е дел од таканаречените "Тракиски споменици". Иако според археолошките истражувања, кои биле извршени, ова место постои уште од 13 век п.н.е., но е отворено пред само 10 години (2003 година). Светилиштето се состои од кругови (големи и мали), како и обработени од човечка рака камени блокови и плочи, што докажува дека имало активна човечка дејност пред години. Според пронајдените материјали при археолошки ископувања, е докажано дека на местото  функционирало многу долго време тракиско светилиште.
"Стариот пат на птиците Виа Понтика" - природна знаменитост со богато присуство на разновидна флора и фауна, која вреди да се посети. Ова место, кое се наоѓа во Приморско во еколошки чист регион  .
Резерватот Ропотамо е еден од најпопуларните и познати резервати во земјата. Таа се наоѓа само на 50 километри од Бургас, а територијата опфаќа бројни локации кои се наоѓаат по течението на реката со истото име како тоа на резерватот. Разновидноста на растенија и животни, навистина ќе ве импресионира! Посета на овој резерват си заслужува!
Заштитените подрачја како што се мочуриштата Стамополу и Аркутино, а исто така и песочните дини Перла се многу популарни и може да се каже дека имаат светска слава, којашто се должи најмногу на зачуваната природа, која ги опкружува.
   Уште знаменитости, кои можете да ги посетите и во принцип се интересни за туристите, тоа се остатоците од предхристијанскиот параклис "Света Параскева", античката тврдина Азине, тракиски Долмени од 6-ти век п.н.е. и други. Во Приморскиот регион има и други интересни места кои дефинитивно вреди да се посетат и разгледаат како параклисот "Света Троица", кој се наоѓа во селото Ново Паничарево и музејската збирка "Бугарска Јасна Полјана".
Хотели Приморско со услугите кои ги нудат, заедно со местата, пак, ќе се погрижат за другиот дел од вашиот одмор, поврзан со забавата.

1