Летување на Црно море во Приморско - Хотел Приморско

Еднодневен пакет за две или три лица со појадок во Хотел Приморско

Еднодневен пакет за две или три лица со појадок во Хотел Приморско

Изберете пакет

Еднодневен пакет за две лица со појадок во Хотел Приморско (од 21 август до 04 септември))

Цена: 2212 ден.
Купете

Еднодневен пакет за две лица со појадок во Хотел Приморско (од 30 јули до 20 август)

Цена: 2528 ден.
Купете

Еднодневен пакет за три лица со појадок во Хотел Приморско (од 21 август до 04 септември)

Цена: 2844 ден.
Купете

Еднодневен пакет за три лица со појадок во Хотел Приморско (од 30 јули до 20 август)

Цена: 3476 ден.
Купете
Валидност 29.07.2020 - 04.09.2020
Цена на човек/ден 1106 - 1264 ден.ден/ човек
Местоположба Приморско
Купени 0 ваучери
 • ВИП ваучерот мора да се купи пред датумот на истекување на понудата
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Ваучерот е за две лица двокреветна соба или за три лица во трокреветна соба.
 • ВАЖНО: Дополнителните легла што се предвидени се од типот на софа кревет на растегнување и / или бебешки креветчиња.
 • Деца до 1.99 год. возраст се сместуваат бесплатно.
 • За деца од 2 до 5.99 год. возраст се плаќа 2 €  на ден.
 • Децата на возраст од 6-11,99 години плаќаат по 8 €  на ден.
 • Деца и возрасни над 12 години плаќаат по 10 €  на ден.
 • Потребна е претходна резервација пред да набавите ваучер на тел: +359 897/822 777
 • Валидност на ваучер: од 30 јули до 04 септември 2020 година.
 • Погледнете ги сите Услови и правила.

Гр.Приморско 8180, Р. Бугарија
Ул.Надежда 17
Телефон: +359 
897/ 822 777
Email: hotelprimorsko20@gmail.com или info@hotelprimorsko.bg

Website: hotelprimorsko.bg

ВИП Понудата е обезбедена од нашиот партнер - Хотел Приморско!

Еднодневен пакет за две или три лица со појадок во Хотел Приморско

Изберете пакет

Еднодневен пакет за две лица со појадок во Хотел Приморско (од 21 август до 04 септември))

Цена: 2212 ден.
Купете

Еднодневен пакет за две лица со појадок во Хотел Приморско (од 30 јули до 20 август)

Цена: 2528 ден.
Купете

Еднодневен пакет за три лица со појадок во Хотел Приморско (од 21 август до 04 септември)

Цена: 2844 ден.
Купете

Еднодневен пакет за три лица со појадок во Хотел Приморско (од 30 јули до 20 август)

Цена: 3476 ден.
Купете
Валидност 29.07.2020 - 04.09.2020
Цена на човек/ден 1106 - 1264 ден.ден/ човек
Местоположба Приморско
Купени 0 ваучери
 • ВИП ваучерот мора да се купи пред датумот на истекување на понудата
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Ваучерот е за две лица двокреветна соба или за три лица во трокреветна соба.
 • ВАЖНО: Дополнителните легла што се предвидени се од типот на софа кревет на растегнување и / или бебешки креветчиња.
 • Деца до 1.99 год. возраст се сместуваат бесплатно.
 • За деца од 2 до 5.99 год. возраст се плаќа 2 €  на ден.
 • Децата на возраст од 6-11,99 години плаќаат по 8 €  на ден.
 • Деца и возрасни над 12 години плаќаат по 10 €  на ден.
 • Потребна е претходна резервација пред да набавите ваучер на тел: +359 897/822 777
 • Валидност на ваучер: од 30 јули до 04 септември 2020 година.
 • Погледнете ги сите Услови и правила.

Гр.Приморско 8180, Р. Бугарија
Ул.Надежда 17
Телефон: +359 
897/ 822 777
Email: hotelprimorsko20@gmail.com или info@hotelprimorsko.bg

Website: hotelprimorsko.bg

ВИП Понудата е обезбедена од нашиот партнер - Хотел Приморско!

Хотелот Приморско располага со 20 пријатни и пространи двокреветни и трокреветни соби за своите посетители.
Хотелот Приморско се наоѓа во срцето на прекрасниот град Приморско - најпопуларното одморалиште на брегот на Јужно Црно Море, комбинација на свеж морски воздух, прекрасни плажи, шумски области и убава природа.
Хотелот се наоѓа веднаш до главната улица и Централната јужна плажа (50-100 м.).


ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 2212 денари (36 €)
ВИП ваучерот е за ДВАЈЦА и вклучува:

(Важи за периодот од 21 август до 04 септември)

 • Едно ноќевање во двокреветна просторија
 • Еден појадок (на шведска маса)
 • Паркинг (надворешен паркинг)
 • Користење на базен (лежалка, чадор, мало џакузи)
 • Клима уред
 • Wi-Fi, кабелски интернет и ТВ
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 2844 денари (46 €)
ВИП ваучерот е за ТРОЈЦА и вклучува:

(Важи за периодот од 21 август до 04 септември)

 • Едно ноќевање во трокреветна просторија
 • Еден појадок (на шведска маса)
 • Паркинг (надворешен паркинг)
 • Користење на базен (лежалка, чадор, мало џакузи)
 • Клима уред
 • Wi-Fi, кабелски интернет и ТВ
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 2528 денари (41 €)
ВИП ваучерот е за ДВАЈЦА и вклучува:

(Важи за периодот од 30 јули до 20 август)

 • Едно ноќевање во двокреветна просторија
 • Еден појадок (на шведска маса)
 • Паркинг (надворешен паркинг)
 • Користење на базен (лежалка, чадор, мало џакузи)
 • Клима уред
 • Wi-Fi, кабелски интернет и ТВ
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 3476 денари (56 €)
ВИП ваучерот е за ТРОЈЦА и вклучува:

((Важи за периодот од 30 јули до 20 август)

 • Едно ноќевање во трокреветна просторија
 • Еден појадок (на шведска маса)
 • Паркинг (надворешен паркинг)
 • Користење на базен (лежалка, чадор, мало џакузи)
 • Клима уред
 • Wi-Fi, кабелски интернет и ТВ
 • Туристичка такса

* Хотел Приморско има ресторан, кој работи од 08: 00ч-24: 00ч.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот мора да се купи пред датумот на истекување на понудата
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Ваучерот е за две лица двокреветна соба или за три лица во трокреветна соба.
 • ВАЖНО: Дополнителните легла што се предвидени се од типот на софа кревет на растегнување и / или бебешки креветчиња.
 • Деца до 1.99 год. возраст се сместуваат бесплатно.
 • За деца од 2 до 5.99 год. возраст се плаќа 2 €  на ден.
 • Децата на возраст од 6-11,99 години плаќаат по 8 €  на ден.
 • Деца и возрасни над 12 години плаќаат по 10 €  на ден.
 • Потребна е претходна резервација пред да набавите ваучер на тел: +359 897/822 777
 • Валидност на ваучер: од 30 јули до 04 септември 2020 година.
 • Погледнете ги сите Услови и правила.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Приморско

Гр.Приморско 8180, Р. Бугарија
Ул.Надежда 17
Телефон: +359 
897/ 822 777
Email: hotelprimorsko20@gmail.com или info@hotelprimorsko.bg

Website: hotelprimorsko.bg

ВИП Понудата е обезбедена од нашиот партнер - Хотел Приморско!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 29.07.2020 до 04.09.2020
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.