72 купени

All inclusive во Банско

Пакети со појадок, појадок и вечера или на база All inclusive во Апарт Хотел Ројал, Банско

Цена: 1422ден.
Преостанато време:
ВИДИ
26 купени

All inclusive во Банско

3 и 4 дневни пакети со појадок, појадок и вечера или на база All inclusive во Апарт Хотел Ројал, Банско

Цена: 4045ден.
Преостанато време:
ВИДИ

Други понуди
Разгледајте ги сите ВИП Понуди

Валидност 18.09 - 22.12
Цена на човек/ден 1864.4 - 2654.4 ден/ човек
Местоположба Разлог
Исхрана Појадок
Купени ваучери8 купени
8 купени

Одмор во Разлог, Бугарија

Пакети со појадок, со појадок и вечера во Хотел 3 Планини

Цена: 1864ден.
Преостанато време:
ВИДИ
Валидност 01.10 - 30.11
Цена на човек/ден 1264 - 1738 ден/ човек
Местоположба Разлог
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
0 купени

Oдмор во Разлог, Бугарија

Еднодневен пакет со појадок + СПА во Реденка Холидеј Клуб, Разлог

Цена: 1264ден.
Преостанато време:
ВИДИ
Валидност 01.10 - 28.02
Цена на човек/ден 1738 - 1896 ден/ човек
Местоположба Баня
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери66 купени
66 купени

СПА релаксација во Пирин планина

Еднодневен делничен или викенд пакет со појадок и вечера + користење на СПА услуги во Апарт Хотел...

Цена: 1738ден.
Преостанато време:
ВИДИ
Валидност 14.12 - 14.01
Цена на човек/ден 2559.6 - 3792 ден/ човек
Местоположба Добринище
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери14 купени
14 купени

Скијачки одмор во Добриниште

Четиридневни ски пакети со појадок, вечера и карта за ски-лифт во Планинарски дом Безбог, Добриниште

Цена: 10238ден.
Преостанато време:
ВИДИ
Валидност 14.12 - 15.01
Цена на човек/ден 3223.2 ден/ човек
Местоположба Добринище
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери28 купени
28 купени

На скијање во Добриниште

Четиридневен пакет со појадок и вечера + четиридневна лифт карта во Хотел Добриниште

Цена: 12893ден.
Преостанато време:
ВИДИ
Валидност 14.12 - 15.01
Цена на човек/ден 2875.6 - 3033.6 ден/ човек
Местоположба Добринище
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери27 купени
27 купени

Зимување во Добриниште

Четиридневни ски пакети со појадок, вечера и карта за ски-лифт во Планинарски дом Гоце Делчев,...

Цена: 11502ден.
Преостанато време:
ВИДИ
Валидност 30.12 - 01.01
Цена на човек/ден 5140.06 - 5298.06 ден/ човек
Местоположба Добринище
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери0 купени
0 купени

Нова година во Добриниште

Тридневен пакет со појадок и вечера + празнична Новогодишна вечера во Хотел Добриниште

Цена: 15421ден.
Преостанато време:
ВИДИ
Валидност 30.12 - 01.01
Цена на човек/ден 4055.23 - 5477.23 ден/ човек
Местоположба Добринище
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери13 купени
13 купени

Нова година во Добриниште

Тридневни Новогодишни пакети со појадок, вечера во Планинарски дом Безбог, Добриниште

Цена: 12166ден.
Преостанато време:
ВИДИ
Валидност 01.10 - 30.11
Цена на човек/ден 2140.9 - 3286.4 ден/ човек
Местоположба Добринище
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери2 купени
2 купени

Одмор во Добриниште

Еднодневен пакет во апартман или семејна вила со појадок и вечера во комплекс Русковец Резорт,...

Цена: 6573ден.
Преостанато време:
ВИДИ